Şimdi Ara

Başlangıçta TBHostSupport.dll hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımı yeni açtığımda hep "C:\Users\ed\AppData\Local\TBHostSupport\TBHostSupport.dll başlatmada sorun. Belirtilen modül bulunamadı' hatası almaktan bıktım. Araştırdım ama herhangi bir kaynakta çözüm yolunu bulamadım. Var mıdır aynı sorunu yaşayan - çözüm yolunu bilen? Cümleten hayırlı günler, iyi forumlar

• Muhtemelen yanlışlıkla kaldırılan bir program veya toolbar sonrası oluşan bir hata mesajı. Çünkü istemdışı yüklenen toolbar lardan kurtulmak için kullandığım AdwCleaner proramı sonrası oluştu.

Türkçe hiç bir sitede tam anlamıyla çözümünü bulamadım, ben de şu şekilde hatayı giderdim..

http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb963902 sitesinden Autoruns programını indirip C: diskin içinde yeni bir klasör oluşturup içine indirdiğim programı atıp zip den çıkarıyoruz, autoruns.exe dosyasını çalıştırıyoruz (Windows 7 ve ya Windosw 8 işletimsistemi kullananlar sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırsın).

programı çalıştırdığınızda sistem taranacak, tarama bittiğinde sol altta ready yazısı çıkacak.

sonra üst solda file ve find kısmını açıyoruz (dosya - bul)

aranan kısmına hata iletisi aldığınız sorunun tam adını yazıp sonrakini bul diyerek tıklıyoruz

bende ki hata TBHostSupport olduğu için ben onu yazdım

daha sonra sorunu bulduğunuz zaman sağ tıklayıp silip onaylayıp programı kapatıp bilgisayarı yeniden başlatıyoruz...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.