Şimdi Ara

Başlamalı mıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    18 yaşında lise sona gidiyorum boyum 1.80 civarında

Burada birkaç noktada kafamda soru işaretleri vaar ? Ben başlamak istiyorum ancak boyum daha gelişme aşamasında olduğundan bir arıza yaşar mıyım Fitness'a gidersem eğer .

Diğer bir sorum ise şuan zayıfım yaz tatilinde bi 15 kilo vererek 59 kiloya kadar düştüm ..Sizce önce kilo alıp sonra kasa mı dönüştüreyim yoksa tam şuanda fitness'a başlayıp hem kas hem kilo olarak mı yükselmeliyim

Sorularımı cevaplandırırsanız teşekkür ederim

• SoulRebel1903 S kullanıcısına yanıt
    Spor yapmak boyunun uzamasını engellemez.Aksine spor yaparak boyunun uzamasına katkıda bulunmuş olursun.180 boyun var ve 59 kilo çok az.Biraz kilo almalısın.Bence şimdi spora başlasan yaza kadar fit bir görünüme kavuşabilirsin.
    Daha fazla bilgi için blog'umu ziyaret ediniz :http://oktayglmz.blogspot.com.tr/
  • kilo alıp kasa dönüştürmek ahahahah
  • Boşver başlama.Ben 5 yıl önce başladım o zamanlar boyum 1.80 idi, nerden bilecektim bu sporun boyu kısaltcağını !??! şuan da boyum 1.65 sonuç olarak pişmanım
  • Korkum o zaten abimde erken başladığı için boyu kısa kaldı

bakacağım bloğa teşekkürler
  • SoulRebel1903 S kullanıcısına yanıt
    Adam trollemis sende inanmissin spor boy kisaltmaz en fazla uzamasini yavaşlatır zaten 18 yasindaysan çok fazla uzamazsin başla gitsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.