Şimdi Ara

Baskı Devre İçin Lazer Yazıcı Önerileriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uygun fiyata alıp sorun yaşamadan kullandığınız lazer yazıcı markalarını bekliyorum teşekkürler.

• Bak kardeşim lazer yazıcı dediğin şey o kadar ucuz bir şey değil HP alırsan ucuz diye sana çok sorun çıkartır Kağıt sıkıştırır lastikler çabk aşınır toner akıtır falan ama ucuzdur alacaksan epson al epson 6200l piyasada gördüğüm en kaliteli yazıcıdır hiç bir arızzası çıkmaz ama biraz tuzlu dur epsonu öneririm xerox da iyi markadır ama gidip hp ssamsung falan alma elinde kalır
  • sefaulsy52 S kullanıcısına yanıt
    Aradığım cevaplardan biride buydu teşekkür ederim.
    http://www.vatanbilgisayar.com/phaser-3040-lazer-yazici.html Xerox benımde kafamdaydı şöyle bir ürün buldum fiyatıda suan indirimde sizce nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakacar95

http://www.vatanbilgisayar.com/phaser-3040-lazer-yazici.html Xerox benımde kafamdaydı şöyle bir ürün buldum fiyatıda suan indirimde sizce nasıl ?

phaser 3040 baski devre icin cok iyi. %99 basari veriyor. ancak gorunus itibari ile kalitesiz duruyor. uzun vadede ne kadar dayanir bilmiyorum. elisi kagidini bazen sikistiriyor. ama ben memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-4 gün önce bimeks de bu yazıcıyı görmüştüm 94tl idi , teşhir ürünüydü teşhir ama öyle tv yada cep telefonu gibi gün boyu çalıştırılmıyor rafta duruyor tek kusuru bakımsızlıktan plastiği (kasası) sararmış yazıcım olmasaydı kesın alırdım
  • burakacar95 kullanıcısına yanıt
    Xerox iyi bir markadır fiyat da gayet uygun tavsiye ederim.http://www.istanbulbilisim.com.tr/epl-6200l-epl-6200l-epson-laser-yazici-en-ucuz-fiyatlari,37889.html Şuna bakmanı şiddetle tavsiye ederim senin için sorun olmayacak tek cihazdır.
  • Epson ve Xerox un tek sorunu kalitesiz plastik renkleri çabuk dönüyor ama çok sağlamlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • baskı devre için tonerinin düşük sıcaklıkta erimesi önemli. buna dikkat etmek lazım
    bazı markaların toneri yüksek sıcaklıkta eriyor o nedenle baskı devre yapılamıyor. misal brother
  • Epsonun kartuşlusunu aldım 59 tl ye 2 yıldan fazla oldu tık yok gayet sağlam çıktı hem de bu paraya tarayıcı fotokopi fonksiyonu da var. Lazer alırsam da epson alacam epson japon. saat üretimi de yapan SEİKO firmasının bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: integer

quote:

Orijinalden alıntı: burakacar95

phaser 3040 baski devre icin cok iyi. %99 basari veriyor. ancak gorunus itibari ile kalitesiz duruyor. uzun vadede ne kadar dayanir bilmiyorum. elisi kagidini bazen sikistiriyor. ama ben memnunum

Teşekkür ederim cevabınız için kararımı verdim bunu alıyorum yarın pazartesi günü indirim sona erip 223 tl olacak sanırım kacırmamam lazım.Tekrar teşekkür ederim.

Verdiğiniz linke baktım ancak şuanda xerox'a yeticek bütcem var ve indirim gününü kacırmamam lazım.Yinede çok teşekkür ederim.
  • Cevap yazan herkese çok teşekkür ederim Xerox phaser 3040 ürününü almaya kara verdim herkese iyi günler dilerim.
  • burakacar95 kullanıcısına yanıt
    Samsung SCX-4521F tavsiye ederim.
    Baskı devrelerimde asetat kağıdına çıkarıyorum, gayet başarılı.
  • bende hp var memnun değilim, asetat yada pnp kağıdı kullanıyorum bazı yerler çıkmıyor, tavsiye etmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Soldierblood*

bende hp var memnun değilim, asetat yada pnp kağıdı kullanıyorum bazı yerler çıkmıyor, tavsiye etmem

şuana kadar hiç kimseden hp hakkında güzel bişey duymadım zaten haklısın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.