Şimdi Ara

Basit, Olabildiği Kadar Ucuz Ama Kaliteli Bir Hoparlör Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evde kullandığım masaüstü bilgisayarım için kaliteli ses verecek, mümkün olursa fazla bir yer tutmayacak, gene mümkün olursa 60 Lirayı aşmayacak bir hoparlör tavsiyesi istirham ediyorum.

Şu an kullandığım Locitech'in ucuz bir modeli. Sesi çok az çıkıyor; hiç memnun değilim. Ondan Önceki Microlab sanki daha iyi idi. Eski bilgisayarımda da Genius'un ucuz bir modelini yıllarca kullandım. Şimdikinden Çok iyi idi.

Tavsiyeleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

• Logitech S-150 var bende, USB ile olmasına rağmen gayet güçlü ve kaliteli bir sesi var. Tek sorunu USB'den beslendiği için MP3'e falan takılamıyor (jack girişi yok).
  • mikado 2+1 40 lira sesi tatmin edici

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60 lira barajı içerisinde kullanabileceğin güzel 2+1 sistemlerden biri

http://www.electroworld.com.tr/p/mikado-md-2012-2-1-multimedia-speaker/

başka bir höparlör alacaksan da watt ına önem göster şekline bakıp alma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacinlanbengeliyom -- 15 Ağustos 2013; 19:25:11 >
  • Kesinlikle Creative A320

• Logitech S220.

• Lütfedip cevap veren, bilgi paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Aşağıdaki linkte gösterilen üründe karar kıldım ve onu satınaldım. Memnun kalacağımı umuyorum.

Bu arada ucuzlukcanavari.com'dan da ilk defa alışveriş yapıyorum. İnşallah pişman olmam.

http://ucuzlukcanavari.com/2-1/17915-mikado-md-303-21-hoparlor.html
  • Kara bahtım, kem talihim... :) Maalesef ellerinde ürün kalmamış, sadece teşhirde bir tane varmış. Sipariş iptal edilecek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.