Şimdi Ara

Başım Dertte Acill

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bugün saat 12 civarında bir tel geldi ve açtım açtığımda ise bana direk küfür falan saydırdı ilk önce şaşırdım sonra küfür falan atmadan konuş dedim ama nafile bana bu namaradan 50'ye yakın mesaj atmışşsın seni savcılığa vereceğim falan dedi işin garibide karta 1 aydır kontör falan yüklemedim bende ver dedim muhtemelen dava açılacaktır operatörden kartı aldığım günden beri mesaj ve arama kayıtlarını alabilir miyim ? çünkü kartı alalı 2-3 Ay falan etmiştir yani şuanda hakketen şaşırmışım ortada mesaj falan yok ve beni tehdit ediyor zaten telefonun gönderilen gönderilmeyen taslaklar vb. bölümlerine bakıyorum birşeyde bulamıyorum sizce dolandırma amaçlı olabilir mi ?

• Yahu çocuk oyuncağımı bu işler beni öyle biri arasa sövse seni hakaretten dava edeceğim deyip söylediklerine de yav he he deyip telefonu kapatırdım
  • Siz kendinizden eminseniz sıkıntı yapmayın.Dalga geçmek amaçlı da aramış olabilir birisi.Muhtemelende mahkemeye vermeyecektir sıkıntı yapmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kendim %1 Milyon Bile Eminim Zaten Verirse O Zararlı Cıkacaktır Takmıyorum Sadece insanın moralini bozuyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.