Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.968
Cevap
99
Favori
1.000.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://play.google.com/store/apps/details?id=com.basarsoft.igo.javaclient&hl=tr

bu linkteki programla NNG firması mı ilgileniyor yoksa Basarsoft mu?
    bence Basarsoft. çünkü güncellemeleri "naviextras toolbox" ile değil "android market" üzerinden alıyoruz. android marketteki programda size ait gözüküyor.
    peki bu durumda ilgili güncellemelerin sorumlusu siz olmuyor musunuz?
    2014.07 haritasının güncellemesi atlandı.
    bence bu çok büyük bir kusur.
    ve android market üzerinden güncellemeler 2 aydan önce gelmiyor zaten.

umarım geçiştirme amaçlı değilde doğru bir cevap verirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi immortal_plt -- 9 Aralık 2014; 20:59:28 >

• Nlife güncellemesi hala gelmedi. Ayıp üstüne ayıp. Piranha ile navv üzerinden yapılan yanlış şu an nlife ile başarsoft üzerinden yapılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: immortal_plt

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.basarsoft.igo.javaclient&hl=tr

bence Basarsoft. çünkü güncellemeleri "naviextras toolbox" ile değil "android market" üzerinden alıyoruz. android marketteki programda size ait gözüküyor.

Dün de söylediğim gibi;

Biz yılda 3 defa harita hazırlarız, anlaşmamız olan partnerlerimize yollarız. Partnerlerimiz datayı derler ve ilgili platformlar için düzenleyip yayınlar. IGO cihazlar için bir platforma NNG diğer platforma bizim derleme yapmamız gibi bir durum söz konusu değil. Bizim harita yayınlama prosedürlerimiz bellidir, gecikme olmadan partnerlerimize teslim ederiz. Ki 2014.07 datasını da, 2014.10 datasını da gecikme yaşanmadan yolladık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Basarsoft

quote:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.basarsoft.igo.javaclient&hl=tr

Dün de söylediğim gibi;

Biz yılda 3 defa harita hazırlarız, anlaşmamız olan partnerlerimize yollarız. Partnerlerimiz datayı derler ve ilgili platformlar için düzenleyip yayınlar. IGO cihazlar için bir platforma NNG diğer platforma bizim derleme yapmamız gibi bir durum söz konusu değil. Bizim harita yayınlama prosedürlerimiz bellidir, gecikme olmadan partnerlerimize teslim ederiz. Ki 2014.07 datasını da, 2014.10 datasını da gecikme yaşanmadan yolladık.

Yazdıklarımın yanlış anlaşılmasını istemem.
    Yiğidi öldür ama hakkını yememek gerekir. Türkiye için en güncel ve detaylı haritaları siz hazirliyorsunuz. Aracimda da telefonumda da sizin haritalarinizi kullanan programları tercih ettim.
    Ama "Basarsoft Navigasyon Türkiye" adıyla satilan bir programin sorumlulugunun sizde olduğunu düşünüyorum. 2014.07 güncellemesinin atlanmasının ve bu durumun farkında olunmamasinin bir mazareti olmamalı.
    Bundan sonraki güncellemelerin aksamamasi için özen gostereceginizi umuyorum.
    İyi çalışmalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi immortal_plt -- 10 Aralık 2014; 10:11:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Philip27

Android cihazlarda Güncel basarsoft haritası kullanan programlar hangileri? Basarsoftun kendi programını buldum o da son harita yuklu gelmiyor.

quote:

android telefonum için satın aldığım igo programında hala 2014.03 haritası var. 2014.07 güncellemesi gelmedi. 2014.10 güncellemesi gelir mi gelirse kimbilir ne zaman gelir. cevap verecek bir yetkili var mı acaba?

@Philip27, @immortal_plt;

Play Store'dan satın aldığım Başarsoft Navigation Turkey yazılımı az önce güncellendi ve artık içerisinde Türkiye 2014.10 haritası mevcut.

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri  BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri

• nihayet

• Ve playstore'daki açıklamaya gore desteklenen modellere hiçbir ekleme yapılmamış. Şaka gibi...

@Basarsoft

• quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Android cihazlarda Güncel basarsoft haritası kullanan programlar hangileri? Basarsoftun kendi programını buldum o da son harita yuklu gelmiyor.

quote:

android telefonum için satın aldığım igo programında hala 2014.03 haritası var. 2014.07 güncellemesi gelmedi. 2014.10 güncellemesi gelir mi gelirse kimbilir ne zaman gelir. cevap verecek bir yetkili var mı acaba?

Play Store'dan satın aldığım Başarsoft Navigation Turkey yazılımı az önce güncellendi ve artık içerisinde Türkiye 2014.10 haritası mevcut.

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri  BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri

bilgi için teşekkürler.
    yalnız ben güncellemeye çalıştığımda "paket dosyası doğru imzalanmamış" hatası alıyorum.(igo'yu tamamen kaldırıp tekrar yüklemeye çalıştım ve aynı hatayı verdi, bu durumdan dolayı şuan igo programı tamamen kullanım dışı kaldı benim için)
    ve gördüğüm kadarıyla birçok kullanıcı aynı hatayı almış?
    çözüm hakkında bilgisi olan var mı?

• quote:

quote:

quote:

quote:

bilgi için teşekkürler.
    yalnız ben güncellemeye çalıştığımda "paket dosyası doğru imzalanmamış" hatası alıyorum.(igo'yu tamamen kaldırıp tekrar yüklemeye çalıştım ve aynı hatayı verdi, bu durumdan dolayı şuan igo programı tamamen kullanım dışı kaldı benim için)

Merhaba.

Konu ile ilgili bilgi@basarsoft.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Arkadaşlarımız yardımcı olacaklardır.

Saygılarımla,

Necmettin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bilgi için teşekkürler.

Merhaba.

Konu ile ilgili bilgi@basarsoft.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Arkadaşlarımız yardımcı olacaklardır.

Saygılarımla,

Necmettin.

Teşekkürler
    iyi çalışmalar

• 2014T1 isimli harita ile 2014.10 ismi arası fark nedir, geçen 2015 isimli bir harita da gördüm. İsimlendirme son derece karmaşık. Bende en son 2014T1 yüklü Garmin'imde.

Daha günceli hangisi? Aydınlatabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

2014T1 isimli harita ile 2014.10 ismi arası fark nedir, geçen 2015 isimli bir harita da gördüm. İsimlendirme son derece karmaşık. Bende en son 2014T1 yüklü Garmin'imde.

Merhaba.

Garmin cihazlarda yayında olan harita 2014T3'tür. Cihazınızı güncelleyiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Saygılarımla,

Necmettin.
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    T1 t2 diye giden garmin için, 03,07, 10 igo için, en güncel garmin haritasının igo karşılığı 07. T4 gelince igo nun 10 haritasının karşılığı olacak

• Merhaba,

Yeni harita ile anlayamadığım bir nokta var:

2014.10 harita boyutu 78,5 MB, toplam yol uzunluğu 673.519 km

2014.07 harita boyutu: 88,5 MB toplam yol uzunluğu 670.105 km

Yeni haritada, yol uzunluğu yaklaşık 3500 km artmış, fakat haritanın kapladığı alan 10 MB azalmış. Bu nasıl oluyor?

Tşk,
  • Necmettin Bey bir düzeltme de ben göndereyim.

Samsun Tekkeköy ilçesinde Necati Akçağlılar Anadolu Lisesi olarak gösterilen okul günümüzde Tekkeköy İmam Hatip Ortaokulu olarak hizmet veriyor. Necati Akçağlılar Anadolu Lisesi ise yeni binasına taşındı. Aşağıda vereceğim resimde görüleceği üzere. Düzeltirseniz sevinirim.

Tabi resmi ekleyebilirsem.

http://imgur.com/RmhYGni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi öztürk55080 -- 22 Aralık 2014; 23:29:01 >
  • Naviextrastoolbox ile Navitech cihazıma bugüne kadar bütün güncellemeleri yaptığım halde 2014.10 güncelemesini yapmak üzere Naviextrastoolbox!a bağlanmak istediğimde . ''Servis şu an geçerli değil, lütfen daha sonra deneyiniz'' şeklinde hata mesajı çıkıp duruyor.Naviextrastoolbox şu an aktif midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpion35 -- 30 Aralık 2014; 20:19:19 >
  • quote:

quote:

2014T1 isimli harita ile 2014.10 ismi arası fark nedir, geçen 2015 isimli bir harita da gördüm. İsimlendirme son derece karmaşık. Bende en son 2014T1 yüklü Garmin'imde.

Merhaba.

Saygılarımla,

Necmettin.

merhabalar

aracıma aldığım navigasyon içinde igo başarsoft yazılım yüklü

sormak istediğim, harita güncelleme konusunda herhangi bir yerde açıklama bulamadım, ne kadar süre ile güncelleme alabileceğim?

cihazımın linki de burada

http://forum.donanimhaber.com/m_100999996/f_//tm.htm#100999996

• quote:

Orijinalden alıntı: 1984

quote:

quote:

Merhaba.

Saygılarımla,

Necmettin.

merhabalar

aracıma aldığım navigasyon içinde igo başarsoft yazılım yüklü

sormak istediğim, harita güncelleme konusunda herhangi bir yerde açıklama bulamadım, ne kadar süre ile güncelleme alabileceğim?

cihazımın linki de burada

http://forum.donanimhaber.com/m_100999996/f_//tm.htm#100999996

Merhaba.

Yılda 3 kez güncelleme yayınlamaktayız. Bu yılın güncellemeleri 2014.03 2014.07 2014.10 şeklinde oldu. Sizin cihazınız için adlandırma bu şekilde ve en güncel alabileceğiniz data 2014.10'dur. Bunun dışındaki bilgiler için cihazınızın satışını yapan firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımla,

Necmettin.

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpion35

Naviextrastoolbox ile Navitech cihazıma bugüne kadar bütün güncellemeleri yaptığım halde 2014.10 güncelemesini yapmak üzere Naviextrastoolbox!a bağlanmak istediğimde . ''Servis şu an geçerli değil, lütfen daha sonra deneyiniz'' şeklinde hata mesajı çıkıp duruyor.Naviextrastoolbox şu an aktif midir?

Merhaba.

Hatayı NNG'ye ilettik, fakat gördüğüm kadarıyla uyarı mesajı gelmesine rağmen sistem üzerinden işlem yapılabiliyor.

Farklı bir bilgisayarla daha işlem yapmayı denediniz mi acaba?

Saygılarımla,

Necmettin.
  • Necmettin Bey, şahsınızda, bu haritaların hazırlanmasından bizlerin eline geçmesine kadar süreçte emek sarf eden tüm çalışanlarınızın ve tüm navi kullanıcılarının yeni yılını kutluyorum.

• 
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.