Şimdi Ara

baş belası event

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar event geldiğinden beri oyuna giremiyorum en fazla 1 veya 2 saat te oyundaydım aama saat 3 ten beri almıyor sinir oldum ya
    bi event yapcaklar ondada bug vs vs bişiler çıkıyor

• daha yeni girdim
    ama bu seferde yaratıklar yoktu return bastım cıktım

joymaxında bi işi düzgün olsun
  • aynen bir ewntte düzgün olsun pay-pal da problem çıksa oyunu saniyesinde kapıtırlar.ama bi ewnti de adam gibi yapmazlar . oyuna gir mişim zar zor bayrak yarışına 5 dka kaldı mı ne öle bi yazı geldi (eng pek ii değildir) kayıt olucam olunmuorr bütün şehirlere gittim yok olunmuorr bi kere de doğru yap işini JoyMaX
  • quote:

Orjinalden alıntı: umbamba2

aynen bir ewntte düzgün olsun pay-pal da problem çıksa oyunu saniyesinde kapıtırlar.ama bi ewnti de adam gibi yapmazlar . oyuna gir mişim zar zor bayrak yarışına 5 dka kaldı mı ne öle bi yazı geldi (eng pek ii değildir) kayıt olucam olunmuorr bütün şehirlere gittim yok olunmuorr bi kere de doğru yap işini JoyMaX

Paypalda bişe olsa diyorsunda paypal yüzünden sırf silk aldığım için suçsuz yere 1,5 ay blocklandım neredeydi joymax?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SaD_SouL

quote:

Orjinalden alıntı: umbamba2

aynen bir ewntte düzgün olsun pay-pal da problem çıksa oyunu saniyesinde kapıtırlar.ama bi ewnti de adam gibi yapmazlar . oyuna gir mişim zar zor bayrak yarışına 5 dka kaldı mı ne öle bi yazı geldi (eng pek ii değildir) kayıt olucam olunmuorr bütün şehirlere gittim yok olunmuorr bi kere de doğru yap işini JoyMaX

Paypalda bişe olsa diyorsunda paypal yüzünden sırf silk aldığım için suçsuz yere 1,5 ay blocklandım neredeydi joymax?

hiç şikayet etmeyi denedin mi ayrıca ben genel bir sorun olarak söledim silk alınmadığını düşün mesela pay pal dan kişiye özgü bir sorundan bahsetmiorum

• uyuz oldum evente giriyorum evente ışınlanıyo dc veriyo bugünde girdim 25 levellik yerde 45lik yaratık çıktı
  • Ya dün oyuna rahat girebiliyodum 7 den beri deniyorum bugün giremiyom uyuz oldum ya...

dün 3 -4 kere dc oluyodum giriyodum 4-5 kere deneyerek rahat giriyodum ya
  • siz yinede giriyorsunuz
    saat 9.50
    server traffic

• heranın halini hiç sormayın:D serverkapasitesi:2000 serverdaki oyuncu sayısı: 2008 vs
  • off 10olcak almadı daha
  • Tek çare premium :) Yaza staj yerimde çalışmaya devam edicem inşallah o zaman premium+pet+avatar item vs ne olursa alacam ki zevki dahada artsın oyunun :)
  • server traffic
    her event saati geldiginde DC yiyom
  • brinizde bi konu açında eventi açıklayın bişi anlamadım bu eventten :S
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.