Şimdi Ara

Barçın.com Sipariş Vermeyin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, 5 gün önce verdiğim sipariş için hala tedarik sürecinde yazınca ürün için, kıllandım nette biraz bakınca son zamanlarda barçın.com da alınan siparişlerin 20 günde bile gönderilmediğini gördüm. Hemen firmayı aradım mail attım, 161093008912 numaralı siparişim hala tedarik edilmediği ve hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini yaklaşık 10-15 defa aradım hiç birinde müşteri hizmetlerine ulaşamadım. Otomatik olarak ana menüye geri atıldım veya telefon suratıma kapatıldı. 14 gün içerisinde Cayma hakkımı kullanmak istediğimi belirttim maille, tüketici haklarına gidersek kanıtımız olsun diye yarın da dönmezseler dilekçe gönderecem bunlara acele postayla sonra da eğer iade yapmazlarsa yasal süre bitince tüketici haklarına vericem mecburen.

Ben ettim siz etmeyin bu siteden sakın sipariş vermeyin arkadaşlar. İnternette arayınca bulabilirsiniz şikayetleri. Çok yoğun çalıştığımdan ara ara bu süreçte neler olur buradan merak eden olursa girer yazarım. Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ywzckr -- 4 Ekim 2016; 20:53:03 >

• tam "order it" tusuna basiyordum bu konuyu gordum, allah razi olsun kardes

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.