Şimdi Ara

Bankaların Genel Ücretsiz Hizmetleri (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.708
Cevap
49
Favori
451.552
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Orijinalden alıntı: caner19

INGBANK gidin bir turuncu hesap açın hiç bir ücret ödemeyin. eft havale hesap işletim ve kart iadatı ücretleri yok. ayrıca turuncu hesabınızdaki paranızıda istediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz vadesi bozulmuyor. vadeli gibi vadesiz hesap vade derdi olmayan.

Turuncu Hesap ile kart aidatı arasındaki bağı anlayamadım?

kart ücreti derken ING Pegasus Plus Karttan bahsediyorum kart ücreti yok hesap açarkan bu kartıda alabiliyorsunuz.
    ben kullanıyorum ve hiç ücret ödemiyorum tavsiye ederim. artı yılbası bonusunuda kaptık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

quote:

INGBANK gidin bir turuncu hesap açın hiç bir ücret ödemeyin. eft havale hesap işletim ve kart iadatı ücretleri yok. ayrıca turuncu hesabınızdaki paranızıda istediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz vadesi bozulmuyor. vadeli gibi vadesiz hesap vade derdi olmayan.

Turuncu hesabın yanında banka kartı vermeye başladılar.

Ya da arkadaş günlük paket kullanıcısı

ING Pegasus Plus Kart kullanıyorum kart ücretide ödemiyorum diğer işlemlerin yanında :)

• sadece enpara yok kuveyttürk ing turuncu da kullanılabilir
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ING Pegasus Plus Kart kullanıyorum kart ücretide ödemiyorum diğer işlemlerin yanında :)

ben de ing bank müşterisiyim. turuncu hesap ve günlük paket kullanıcısıyım.
    para transferleri bedava. hesap işletim ücreti yok. kredi kartı aidatı yok.
    kafam rahat çok şükür. ilk defa bir bankayla sorunsuz sıkıntısız çalışıyorum.

enpara kredi kartı çıkarmadığı için günlük pakete geçtim.
    kuveyt türk atm si az olduğu için kullanışlı olmuyor.
    mayıs ayında işbank kredi kartı ve vadesiz hesabımı da kapatıp,
    sadece ing bankla çalışmayı planlıyorum. inşallah böyle avantajlı bir şekilde hizmet sunmaya devam ederler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sadece ing bankla çalışmayı planlıyorum. inşallah böyle avantajlı bir şekilde hizmet sunmaya devam ederler.

size katılıyorum gerçekten güzel hizmetleri var günlük paketten bir de fatura tutarının %2 kadar para iadesi oluyor ki gerçekten güzel hizmetler.
    şimdi birde PARAMARA diye bir uygulama çıkardılar mobil sürümleri var. Cüzdanınımı unuttun kartmı yok yanında dert etme paramara var kartsız ATM den paranı çek istediğin
    kişiye para gönder istersen para iste gerçekten güzel bir uygulama. bildiğim kadarıyla Banka müşterisi olmasanızda bu uygulamadan yararlanabiliyorsunuz.
    Bu tip uygulamalar biz müşteriler için güzel şeyler. Tavsiye ederim Arkadaşımız güzel özetlemiş zaten sunulan hizmeti...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

size katılıyorum gerçekten güzel hizmetleri var günlük paketten bir de fatura tutarının %2 kadar para iadesi oluyor ki gerçekten güzel hizmetler.
    şimdi birde PARAMARA diye bir uygulama çıkardılar mobil sürümleri var. Cüzdanınımı unuttun kartmı yok yanında dert etme paramara var kartsız ATM den paranı çek istediğin
    kişiye para gönder istersen para iste gerçekten güzel bir uygulama. bildiğim kadarıyla Banka müşterisi olmasanızda bu uygulamadan yararlanabiliyorsunuz.
    Bu tip uygulamalar biz müşteriler için güzel şeyler. Tavsiye ederim Arkadaşımız güzel özetlemiş zaten sunulan hizmeti...

paramaranın şöyle bir aptallığı var başka banka kartında ücretsiz para aktarımı yaparken ing kartında %2.4 kesiyor.

• Vakifbank herseyden para kesiyor, devletin en hirsiz bankasi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartsız atm den nakit para yatırmaya ücret kesmeyen banka veya hesap türü var mı? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puitu

Vakifbank herseyden para kesiyor, devletin en hirsiz bankasi.

hırsız devletin, hırsız bankası olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: proficientwight

quote:

Orijinalden alıntı: Puitu

Vakifbank herseyden para kesiyor, devletin en hirsiz bankasi.

hırsız devletin, hırsız bankası olur.

Haklisin dostum bunlar modern eskiyalar

• Akbank aliyor mu?
    Havalede aliyor mu
    Alamamasini nasil saglayabiliriz?

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    2 ay once kapattim akbanki, ucretsiz olmasi icin 2 adet otomatik fatura odeme talimati vermen lazim.

• işyerimde hemen her bankayla çalıştıktan sonra En Masrafsız en zahmetsiz Banka
    1.İNG BAnk (her ay en az 20 eft yapıyorum.TAMAMI ÜCRETSİZ. daha 1 lira dosya masrafı hesap işlerim ücreti abidik gubidik ücreti almadılar.)
    2.Ziraat BANKASI (Ücret alıyor ancak Standart ücreti var Heryıl size mail atıyorlar Şu işlem şukadar diye.Bu sene EFT 1,50 Tl miş mesele.Ödeyeceğiniz ücretide bilmek güzel.Ayrıca Ziraate pos cihazım var Düşük ciro bedeli 15 tl ..vs piyasanın en iyisi.

En Dandik Bankalara
    gelince YAPIKREDİ 1 numaralı soyguncu.HEsap açık olsun kapalı olsun kredi çek veya çekme.3 ayda bir 500 tl ye yakın para alır.kredi kartından Aldığı Üyelik aidatını asla geri alamazsın mahkeme mahkeme sürünürsün.Bedava havale eft yapmak istiyorsan yıllık paketleri var 250-500 tl arasından onlardan alman lazım ki yapabilesin ayrıca hesabınızı her açtığınızda KKDF KDRF KRSC açılımını bile kimsenin bilmediği birsürü para hesabınızdan kesilir.Hele pos cihazını kullanıyorsanız postan geçtiğiniz paranın takibini yapmanız imkansız Sürekli Bİlmem ne komisyonu abidik komisyonu Şeklinde kesintilerden cironuzu hesaplayamazsınız.Aylık 5000 TL geçersiniz 4000 TL elinize nakit ancak elinize geçer ..Esnafın 3 kuruş karınıda elinden almaktan başka bir amacı yoktur
    EN DANDİKTE 2 Numara AKBANK müşterileri çok olduğundan mıdır nedir bankaya girince Sanki cumhurbaşkanı konutuna girmişsiniz gibi bir hava var hem ortamda Asık suratlar bi muhatabiyetsiz tavırlar Sİzi ezici konuşmalar.Eft ve havale ücretli.
    EN DANDİKTE 3.GARANTİ garanti hakkında pek yorumum yok çünkü yıllar önce 10000 TL Nakit paramı Bloke ettirerek açtırdığım kredili hesabımı 0,01 TL eksi bakiye yüzünden ben askerdeyken evime Noterden İhtar çektip sonra 10000tl mi Çekmeye gidince nasıl özür dileyeceklerini bilediler.Aylarca çiçek Çikolata yollamalarına rağmen Birdaha garanti bankasının önünden bile geçmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: evwt

işyerimde hemen her bankayla çalıştıktan sonra En Masrafsız en zahmetsiz Banka
    1.İNG BAnk (her ay en az 20 eft yapıyorum.TAMAMI ÜCRETSİZ. daha 1 lira dosya masrafı hesap işlerim ücreti abidik gubidik ücreti almadılar.)
    2.Ziraat BANKASI (Ücret alıyor ancak Standart ücreti var Heryıl size mail atıyorlar Şu işlem şukadar diye.Bu sene EFT 1,50 Tl miş mesele.Ödeyeceğiniz ücretide bilmek güzel.Ayrıca Ziraate pos cihazım var Düşük ciro bedeli 15 tl ..vs piyasanın en iyisi.

En Dandik Bankalara
    gelince YAPIKREDİ 1 numaralı soyguncu.HEsap açık olsun kapalı olsun kredi çek veya çekme.3 ayda bir 500 tl ye yakın para alır.kredi kartından Aldığı Üyelik aidatını asla geri alamazsın mahkeme mahkeme sürünürsün.Bedava havale eft yapmak istiyorsan yıllık paketleri var 250-500 tl arasından onlardan alman lazım ki yapabilesin ayrıca hesabınızı her açtığınızda KKDF KDRF KRSC açılımını bile kimsenin bilmediği birsürü para hesabınızdan kesilir.Hele pos cihazını kullanıyorsanız postan geçtiğiniz paranın takibini yapmanız imkansız Sürekli Bİlmem ne komisyonu abidik komisyonu Şeklinde kesintilerden cironuzu hesaplayamazsınız.Aylık 5000 TL geçersiniz 4000 TL elinize nakit ancak elinize geçer ..Esnafın 3 kuruş karınıda elinden almaktan başka bir amacı yoktur
    EN DANDİKTE 2 Numara AKBANK müşterileri çok olduğundan mıdır nedir bankaya girince Sanki cumhurbaşkanı konutuna girmişsiniz gibi bir hava var hem ortamda Asık suratlar bi muhatabiyetsiz tavırlar Sİzi ezici konuşmalar.Eft ve havale ücretli.
    EN DANDİKTE 3.GARANTİ garanti hakkında pek yorumum yok çünkü yıllar önce 10000 TL Nakit paramı Bloke ettirerek açtırdığım kredili hesabımı 0,01 TL eksi bakiye yüzünden ben askerdeyken evime Noterden İhtar çektip sonra 10000tl mi Çekmeye gidince nasıl özür dileyeceklerini bilediler.Aylarca çiçek Çikolata yollamalarına rağmen Birdaha garanti bankasının önünden bile geçmedim.

yahu i$ bankasına torpil yapmışsınız yada pek i$ iniz olmamış bu bankayla. 2-3 hafta önce vadesiz TL hesabımdan kesilen BSMV+Hesap işletim ücretini alana kadar göbeğim çatladı dün en para.com a başvurdum yarın gelirse i$ ile bütün ilişiği bitirecek kredi kartı vs. kapatacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar eft havale ücretsiz diyipte hesap işletim ücreti 100 tl olan bankalarıda yazmayın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViLLazZo

quote:

Orijinalden alıntı: Yigiter Blaszczykowski

quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

İş Bankası mobil uygulamasından havale ücreti kesiyor mu

evet

Hayır, işcepten havale ücretsiz. Yanlış bilgi olmasın.

Eft ücretli.

Bu sayfadan da görülebileceği üzere;İş Bankası'nın ücretsiz para transferi işlemi yok.http://www.isbank.com.tr/TR/fiyatlar-ve-oranlar/urun-ve-hizmet-ucretleri/Sayfalar/urun-ve-hizmet-ucretleri.aspx

• Arkadaşlar Kuveyt Türk:
    1-kayıtsız şartsız hesap işletim ücreti yok
    2-eft havale hem internet şubede hem de mobil şubede ücretsiz
    3-kredi kartı aidatı yok
    Başka bankadan aylık maaş alan arkadaşlara tavsiyem maaşı yattığı gün tamamını tek seferde eft yaparsa kuveyte,sonrasında ihtiyacı oldukça (1000-1500 tl neyse) maaş kartına ücretsiz eft yapıp atm azlığı sorununu çözebilir.Zaten maaş hesaplarından hesap işletim ücreti almıyorlar o yönden kesinti olmaz.Sadece ayda 1 kez maaş hesabından yapılan eft için 2tl-3tl ücret ödenmiş olur.Tabiki ben şubeden tamamını çekip kuveyte elden yatırayım derseniz onu da ödemezsiniz ama riskli haliyle.
  • kuveyttürk işlem kısıtı koymuş.. ayda en cok 30 EFT yapılabiliyor, Günde en cok 5 EFT yapabiliyoruz.. Yani ücretsiz ama sık eft yapan icin biraz kısıtlama geldi..:) ama ücretsiz özellikli olması güzel.
  • enparaya dün geçtim bugünde eft/havale yaptım ücretsiz

• quote:

Orijinalden alıntı: ChaRisMaTiq1i

kuveyttürk işlem kısıtı koymuş.. ayda en cok 30 EFT yapılabiliyor, Günde en cok 5 EFT yapabiliyoruz.. Yani ücretsiz ama sık eft yapan icin biraz kısıtlama geldi..:) ama ücretsiz özellikli olması güzel.

sık para aktarmayla işim olmuyor kuveytte de hesap açayım i$ bank baya bezdirmişti cart curt kesinti yapıp duruyor du neyse kurtuldum şuan,

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.