Şimdi Ara

Banka kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,size bir sorum olacak.Hani bu kredi kartıyla alışveriş yapılan siteler varya(hızlıal,gittigidiyor,zavvi...) bu sitelerden banka kartı ile de alışveriş yapmak mümkün müdür?Benim bir arkadaşımda var banka kartının altında maestro yazıyor.Mesela onla olurmu?Cevaplarınızı bekliyorum.

• Bircoğu için mümkün oldu bir süre önce. Dene, Debit card uyarısı alırsan olmaz aya muhtemelen alisverisi yapabilmen gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Janti -- 25 Mayıs 2012; 22:12:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Bircoğu için mümkün oldu bir süre önce. Dene, Debit card uyarısı alırsan olmaz aya muhtemelen alisverisi yapabilmen gerekir.

Mesela halkbantan tan çıkarsak yapabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hector17

quote:

Bircoğu için mümkün oldu bir süre önce. Dene, Debit card uyarısı alırsan olmaz aya muhtemelen alisverisi yapabilmen gerekir.

Hiç kullanmadım halkbank o yüzden net bir şey soyleyemem. Mesela garanti para card (banka kartı) her türlü alışverişi yapıyor.

Net bilgiyi bankanın mt ni arayarak anında öğrenebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hector17

quote:

Hiç kullanmadım halkbank o yüzden net bir şey soyleyemem. Mesela garanti para card (banka kartı) her türlü alışverişi yapıyor.

Net bilgiyi bankanın mt ni arayarak anında öğrenebilirsin.

Teşekkürler :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.