Şimdi Ara

bandırma iktisat i.ö kaçla girdiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Banada lazım bu sorunun cevabı.
  • 210binden yukarda olduğunu hiç sanmıyrm
  • GEÇEN YIL 458BİNDİ
  • 390 binden aşağı olduğu kesin ... ea sıralamam 390 bindi geçen seneye göre girerim dedim ama giremedim (TS'den girdim sınava )
  • 290 bin le ben giremedim büyük ihtimalle 210 bini geçmemiştir ki forumda 196 bin ile giren vardı o da bayağı bir şaşkındı.
  • 275.ooo sıralamam var açıkta kaldım sadece 1000 kişi yha şansa bak
  • bu tercih.tv bu tercihlerin sıralamaları mı yoksa tahmini mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: buFF00n

274 bin.
    http://oss1.tercih.tv/

bu tahmini puanlar... taban puanlar değil yani sonuçlar açıklanmadan önce yapılan bişey bu
  • ark anlamıyorum ya 450binden nası geriledi sıralama böyle
  • bende bu sıralamanın nası gecen sene 440.ooo e düştüğünü anlamıyorum ek yerleştirmelerde çok mu yer açtılar nasıl oldu bu iş
  • geçen sene 440.000 değildiki 250.000 lerde bişeydi o bu senenin düzmece klavuzunda 440.000 di milleti kandırıp kendi adamlarını soktu akp glb
  • quote:

Orijinalden alıntı: isletmekonomist

quote:

Orijinalden alıntı: buFF00n

274 bin.
    http://oss1.tercih.tv/

bu tahmini puanlar... taban puanlar değil yani sonuçlar açıklanmadan önce yapılan bişey bu

eğer bunlar tahmini ise %99,9 oranında tutturmuşlar demektir..keşke herkes burdan tercih yapsaydı o zaman...çünkü aşırı derece doğru...
  • quote:

geçen sene 440.000 değildiki 250.000 lerde bişeydi o bu senenin düzmece klavuzunda 440.000 di milleti kandırıp kendi adamlarını soktu akp glb

Düzmece falan değil arkadaşım gerçek verilerde 440 bindi demekki adamın biri ek yerleştirmelerde yazmış ve tercih eden olmayınca o adam yerleşmiş normal sıralaması 250 binlerde olabilir ama işte ek tercihlerde şans biri girmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anatomie

quote:

geçen sene 440.000 değildiki 250.000 lerde bişeydi o bu senenin düzmece klavuzunda 440.000 di milleti kandırıp kendi adamlarını soktu akp glb

Düzmece falan değil arkadaşım gerçek verilerde 440 bindi demekki adamın biri ek yerleştirmelerde yazmış ve tercih eden olmayınca o adam yerleşmiş normal sıralaması 250 binlerde olabilir ama işte ek tercihlerde şans biri girmiş.

o giren eklerde değil ilk yerleştirmede girmiş

resmi puan
    BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat (İÖ) TM-1 315,366
    benim ki ise 315,156

• quote:

Orijinalden alıntı: Res+

quote:

Orijinalden alıntı: anatomie

quote:

o giren eklerde değil ilk yerleştirmede girmiş

resmi puan
    BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat (İÖ) TM-1 315,366
    benim ki ise 315,156

Biz geçen yıldan bahsediyoruz sen bu yılı söylüyorsun arkadaşım.Geçen yılın kılavuzunu alın bakın 2009 gerçek verilenerine.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.