Şimdi Ara

balkonda yavru kediler var anneleri yok!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Annesi yavruları gelip emziriyordu fakat 2 gündür görmüyordum. Şimdi yavrular miyavlıyorlar sürekli. Açlar mı acaba? Annesi terk mi etti? Ne yapmalıyım ölsünler istemiyorum. Lütfen yol gösterin. Daha çok küçükler dün gözleri bile açık değildi daha bugün açıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oguzhan97

Annesi yavruları gelip emziriyordu fakat 2 gündür görmüyordum. Şimdi yavrular miyavlıyorlar sürekli. Açlar mı acaba? Annesi terk mi etti? Ne yapmalıyım ölsünler istemiyorum. Lütfen yol gösterin. Daha çok küçükler dün gözleri bile açık değildi daha bugün açıldı.

Annelerinin gelmediğinden eminseniz onları büyütmek size düşüyor. Yapmanız gerekenler linkteki makalede detaylı olarak anlatılıyor;http://www.petist.net/oksuz-yavru-kediler-icin-bakim-rehberi-1-6-haftalik-yavru-kedi-bakimi/

Buna ek benim ilk aşamada önerim sıcak tutun ve süt olayını halledin bunlar hayati onlar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernova034 -- 1 Haziran 2016; 21:55:27 >

• quote:

Annesi yavruları gelip emziriyordu fakat 2 gündür görmüyordum. Şimdi yavrular miyavlıyorlar sürekli. Açlar mı acaba? Annesi terk mi etti? Ne yapmalıyım ölsünler istemiyorum. Lütfen yol gösterin. Daha çok küçükler dün gözleri bile açık değildi daha bugün açıldı.

Hocam sen onları sıcak bir yere al, sütü kaynatıp içirmen gerekiyor 30-35 derece ısısı olacak şekilde, biberonlavermelisin , ama yoksa bu gecelik iğnesi çıkarılmış şırıngada olur, yarıngider veterinerden süt tozu ve biberon alırsın ama mutlaka içir süt bu gece.
  • Teşekkürler. Şırıngayı biraz zor kabullendiler ama en azından sabaha idare edecek kadar içtiler sütlerini. Miyavlamalar kesildi mışıl mışıl uyuyolar şuan.
  • quote:

Teşekkürler. Şırıngayı biraz zor kabullendiler ama en azından sabaha idare edecek kadar içtiler sütlerini. Miyavlamalar kesildi mışıl mışıl uyuyolar şuan.

Sevindim, sabah alırsın süt tozuyla biberon daha kolay olur , sıcak tutup sütlerini verdikten sonra birşey olmaz arada bir karınlarına masaj yaparsın tuvaletleri için, kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ParadoX__

quote:

Teşekkürler. Şırıngayı biraz zor kabullendiler ama en azından sabaha idare edecek kadar içtiler sütlerini. Miyavlamalar kesildi mışıl mışıl uyuyolar şuan.

Sevindim, sabah alırsın süt tozuyla biberon daha kolay olur , sıcak tutup sütlerini verdikten sonra birşey olmaz arada bir karınlarına masaj yaparsın tuvaletleri için, kolay gelsin.

Sağolasın. Dediğiniz gibi yapacağım.
  • Oguzhan97 kullanıcısına yanıt
    Yanlız 2-3 saatte bir süt vermen gerek 1 hafta geçene kadar 2. hafta4-6 saatte bir, 3.hafta 6-8 saatte bir vermelisin veterinerede danışırsın süt tozu ve biberon alırken, tekrar kolay gelsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.