Şimdi Ara

Baldur's Gate 3 - PS5 - Türkçe Altyazılı - [ ANA KONU ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
26
Favori
15.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baldur's Gate 3, "ayı olarak s*ks" videosundan sonra satışları patladı ve popüleritesi arttı.

Baldur's Gate 3 - PS5 - Türkçe Altyazılı - [ ANA KONU ]
    Baldur's Gate 3 - PS5 - Türkçe Altyazılı - [ ANA KONU ]pcgamesn
    Baldur’s Gate 3 leaps up Steam charts after bear sex reveal
    https://www.pcgamesn.com/baldurs-gate-3/bear
  • Bu oyunun Starfield ile çalışması kötü oldu.eğer ikiside vaat ettiklerinin %70 ini sunsun harika oyunlar olacaklar.Baldurs gate i PC de erken erişimini oynadım.oynadığım kadarı ile güzel duruyor ama meraklısına.sıra tabanlı dövüş ve inciği cinciği çok fazla.konsolda nasıl olur kontrol bilmem.Starfield bayağı aksiyon,shooter olacağı için oynanışı daha akıcı olacak.tercihim Starfield şu an.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnceleme Puanları Yayınlandı!!

Metacritic : 95

Opencritic : 95

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 7 Ağustos 2023; 15:1:19 >

• Co op için ekranı ikiye bölme değil de diablo gibi tek ekranda iki kişi şeklinde ayarı olur mu acaba

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Metacritic : 97

• İnşallah yılın oyunu olur 🥹 pc de oynuyorum şuanlık ps çıktığı gibi geçiş yapıcam. Maalesef ufakta olsa ara sahnelerde açının saçmalaması gibi buglar var ps e çıkana kadar 1-2 patch yerse daha iyi olacak.

• Pc de karakteri mouse ile yönlendiriyor konsollar da nasıl olucak merak ediyorum acaba analog ile mi olucak klavye ve mouse sevmiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar oyunu oynaması zor mu? Sıra tabanlı sanırım, o yüzden biraz gözüm korkuyor. Önceki Baldurs Gate oyunlarını bitirdim diye hatırlıyorum ama üzerinden çok zaman geçti.

• Deswaaa kullanıcısına yanıt
    Controller ile oynamak pc den daha rahat olmuş diyordu sinan akkol. Hatta yanılmıyorsam kamera da tps e geçiyordu gamepad ile oynanirken. Arayüz çok rahat geçişler vs. Hem izometrikten hem sıra tabanlı dövüşten nefret eden ben dahi bakacağım muhakkak. 😀

• Deswaaa kullanıcısına yanıt
    Çoğunlukla gamepad çok az mouse la oynuyorum evet invetory kullanımı mouse ile daha kolay fakat karakter yönetimi kamera titreşim hud sadeliği çok daha iyi, tps olayı zorunlu değil çok kolay yönetiliyor kamera analoglarla.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Lv düşük baya zorlu oluyor taktik yapmak stateji kurmak çevreyi kullanmak önemli divinity 2 gibi ama oyunu zevkli yapanda bu zaten.

Act 1 deyim 30 saat oldu daha bir iki keşfedemediğim yer kaldı, gerçekten dolu dolu her noktada keşfedilcek bir sürü mekan var harika olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wight Lord -- 10 Ağustos 2023; 11:3:22 >
  • Cevap için teşekkürler alınır ozaman

• 700 ile 800 paketleri arasında fark ne tam olarak oyunu etkileyecek bi etkisi var mı ona göre alıcam da

• mdiler27 kullanıcısına yanıt

• evo_4 E kullanıcısına yanıt

Valla oyunun zorluğunu bilmem ama ben bu türü, yani sira tabanlı oyunu ilk defa oynuyorum. 10 saati devirmişimdir. Ama bu oyun gerçekten herkesin sevebileceği bir oyun türü değil. Oyunun dizaynı, diyalogları vs vs , iyi olabilir. Üzerinde baya emek var. Ama oyun akmıyor arkadaş. Sevmiyorum ben, milyon tane diyalog okumayı. Savaş yerleri, sıra tabanlı olduğu için, zevkli olmuyor. Sıra ile müdahale etme, bekleyip, hamle bekleme , acayip sıktı beni. Bence böyle oyunların yılın oyunu seçilmemesi lazım, türüne göre en iyisi olabilir ama dediğim gibi, herkesin oynayabileceği bir oyun değil bu. Saf gameplay yok oyunda. Ama yine de biraz daha devam edip , şans vermeyi düşünüyorum. Bakalım ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 10 Ağustos 2023; 14:7:42 >
  • GT_55 kullanıcısına yanıt

Açıkçası bende ön sipariş aldım ama sırf denemek için aslında. Bu tür hard core rpg ler bana göre değilmiş , disco elisyum ve diablo 4 ile anladım. İki oyunu da bıraktım. Böyle aşırı geniş dünyası olan ve belki de yüzlerce yan görev ve etkinlik olan rgp lerde bir süre sonra odağımı kaybedip oyunu bırakıyorum. Metin okumaktan ziyade görev yapısı nedeniyle bu tarz oyunlara alışamadım bir türlü. Yine de bu tarz oyunların Türkçe gelmesi sebebiyle firmaları tebrik etmek lazım. Ubisoft , rockstar gibi firmaların yapamadığını yapıp binlerce sayfalık metni Türkçeleştiriyorlar.

• GT_55 kullanıcısına yanıt

Hocam tam da bunu sormuştum, cevabımı aldım. Teşekkürler. Zaten bu ara çok oyun çıkıyor, bunu pas geçeceğim.

• Metacritic 97 must-play almış.

• Larian Studios, Baldur's Gate 3 PC iyileştirmelerinin ve düzeltmelerinin tamamının PS5 sürümüne dahil edileceğini söylüyor.

Baldur's Gate 3 - PS5 - Türkçe Altyazılı - [ ANA KONU ]ıgn
    All Baldur’s Gate 3 PC Improvements and Fixes Will Make It Into the PS5 Version - IGN
    https://www.ign.com/articles/all-baldurs-gate-3-pc-improvements-and-fixes-will-make-it-into-the-ps5-version
  • Opencritic İnceleme Sayısı : 38

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 12 Ağustos 2023; 15:44:10 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.