Şimdi Ara

Bakın ve okuyun.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bayadır sro oynuorm.. Normal hayatımızda bide avrupaya ve Çine "TEKNOLOJİK" diolar ... Oyunda nerde o teknoloji hayla bi yere giderken atlarla develerle gidiorz.. Neden at yerine araba yok Dimi yane..

• nedenini bilmiyomusun gerçekten yoksa makaramı yapıyon
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rheccep

Arkadaşlar bayadır sro oynuorm.. Normal hayatımızda bide avrupaya ve Çine "TEKNOLOJİK" diolar ... Oyunda nerde o teknoloji hayla bi yere giderken atlarla develerle gidiorz.. Neden at yerine araba yok Dimi yane..

La Havle Ve La Kuvvete !

• yazık yaa
  • yazık.... duyduğuma göre oyun tarihi 1450 gibi bişi. bilmiyorum tam olarak sölerseniz? acaba ozamanlarda araba varmıydı yaw tek kelimeyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The maXz! -- 12 Ağustos 2007; 22:45:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tatianass

yazık.... duyduğuma göre oyun tarihi 1450 gibi bişi. bilmiyorum tam olarak sölerseniz? acaba ozamanlarda araba varmıydı yaw tek kelimeyle...

Oyunda 3 yıl sonra ozaman İstanbul'u alacaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DAIMOND_TR -- 12 Ağustos 2007; 22:49:26 >

• olmazmı her yer 4x4 at arabalarıyla kaynıodu
  • quote:

Orjinalden alıntı: DAIMOND_TR

quote:

Orjinalden alıntı: tatianass

yazık.... duyduğuma göre oyun tarihi 1450 gibi bişi. bilmiyorum tam olarak sölerseniz? acaba ozamanlarda araba varmıydı yaw tek kelimeyle...

Oyunda 3 yıl sonra ozaman İstanbul'u alacaz

galiba
    @_T3RM1N4T0R_ doğru hatta monster truck(öle bişi di) vardır dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The maXz! -- 12 Ağustos 2007; 22:51:48 >

• yoo sadece deve yok ben ferrariyle gidip geliorum töbe töbe allah beyin dağıtırken şemsiyemi tutuyodun
  • arkadaş kendini komik zannediyo..akıl var mantık var..ne arabası taaaa orta dünyada...!!!
  • gayet teknolajik istediğin şehire ışınlana biliyon uzay yolu gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: shadow6588

yoo sadece deve yok ben ferrariyle gidip geliorum töbe töbe allah beyin dağıtırken şemsiyemi tutuyodun

Ne kadar sacma bi kelime ''ALLAH beyin dağıtırken şemsiyemi tutuyodun''bi kere böle işlere yüce isimler kullanmayın.İki yüce ALLAH bi şemsiye yüzünden kuluna beyin veremiyecek kadar acizmi(tövbe tövbe).Arkadaş espiri olsun laf olsun torba dolsun die söylemiş hemen eleştirmenize gerek yok.
  • ormanin icinde glavielerin arasinda ferrari ne arasin
  • bak deve kuşu bile evcilleştirmişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeet -- 13 Ağustos 2007; 20:43:56 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: _AutoCad_

arkadaş kendini komik zannediyo..akıl var mantık var..ne arabası taaaa orta dünyada...!!!

ortaçağ demek istedin herhalde :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: GodSmacker

quote:

Orjinalden alıntı: Rheccep

Arkadaşlar bayadır sro oynuorm.. Normal hayatımızda bide avrupaya ve Çine "TEKNOLOJİK" diolar ... Oyunda nerde o teknoloji hayla bi yere giderken atlarla develerle gidiorz.. Neden at yerine araba yok Dimi yane..

La Havle Ve La Kuvvete !

illa billâh

• umarım post kasmak için bu topiği açmışındır ciddi isen YUH SENİN AKLINA.
  • YAW SEN ŞAKAMIISN OLUM YAW İYİ ANASINI ARTIK HİGHER OLANLAR LAMBORGHİNİ GALLARDOYA BİNER EZÜKLERDE MURAT 131
  • eleman bayadır sro oynuom demiş demesine de daha geçen gün elementlere elmas falan diyodu bu nooldu sro üstadı mı oldun?Bi de zaten sorun için tebrik ediyorum..bayş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.