Şimdi Ara

Bakın bi :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

10 da sınavım var 1 saat 10 dk kaldı :/

elimden geldiğince çalıştım çabaladım.

hayırlısı olsun diyorum öncelikle

sizlerden isteğim şu mübarek ramazan günüde bir Allah yardımcın olsun demenizdir .

bunu deseniz kafidir. çok ihtiyacım var şu an :(

söyleyen söylemeyen herkese teşekkür ederim :)

• Allah yardımcın olsun
    Tüm kalbimizle seni destekliyoruz hangi ders bu arada ?
  • Allah yardımcın olsun kardeşim niyetliyim hadi bakalım inşallah istediğin gibi olur
  • kimya :/
  • Umarım başarılı olursun hocam
  • Allah yardımcın olsun.. Sen de bana de haa.. Benim de yarın sınavım var Junkie. kardeşime yardım et Rabbim desen yeterlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: schurzenjager

Umarım başarılı olursun hocam
  • Allah yardımcın olsun kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black-Box58

kimya :/

Allah Yardımcın Olsun Kimya He Hangi Sınıf Acaba Bu Sene Bende Kalmıştım OYS Verdim.
  • Iyi Şanslar
  • Allah yardımcın olsun kardeşim.
  • biz patladık sen de patla.doğru görüp yanlış okuyacaksın şıklarda kaydırma yapıcaksın önündeki hatuna odaklanıcaksın sınavı unutacaksın çenen ayrılana kadar esniceksin sol çaprazındaki hatun ayakkbasını çıkarmış sıranın soğuk demirlerinde gezdiriyor olcak (başıma geldi) hoca sürekli sana bakıcak senden şüphelenicek elin ayağın titreyecek
  • @junkie.

Allah yardımcın olsun kardeşim :)

@quneshlee

Mezun oldum ben . taaa 9 dan kalma kimya. veremeseydim üni.ye gidemiyordum :)
    bu zamana kadar sallayıp girmemiştim sınavlara ama öyle ayak bağı olduki bu sene tatil yapamadım, iş yerinde bile çalışamadım o korku ve stresle. şimdi kuş gibi rahatım verdim sonunda :)

Allah razı olsun hocalar çok yardım etti. geçirdiler. topu topu 4 kişiydik sınavda zaten kafamıza göre takılıyordk :)

çözelti tanımını unutmuştum , hoca ya dedim ;

hocam not kağıdımda yazıyor cevabı bakabilirmiyim dedim. tamam aç bak dedi 10 puan ordan aldım onlarda söyleyince tamamladık 45 e işte

hoca öyle fedakardıki gitti yan sınıfa fizikçi yeğen'ini aradı aldı soru cevapları. anlamamasına rağmen geçmemiz için elinden geleni yaptı Allah razı olsun ondan. 50 idi 100 istedi diploma parası ama helali hoş olsun ondan başkası yapmazdı o iyiliği

hepinize teşekkürler arkadaşlar.

daha okula başlamadan 400 tl masrafım oldu 2 saat içinde. kayıt parası,dosya parası,kimlik kartı parası, vesikalıklar internet cafe masrafı falan oh ya çok rahatladım valla :)

@Haplo

1 sınav klasikti :)
    2 hocadan başka hatun yoktu :)
    3 zaten stresten uykum yoktu :)
    4 dediğim gibi hatun yoktu :D
    5 cevapları hoca söylediği için mecburen baktı bana :D

4 kişiydik topu topu yahu :)

Allah kimseyi düşürmesin bu durumlara valla :/

• Hayırlı olsun kardesım
  • Allah yardimcin olsun
  • la lise bütünleneme sınavı desene hoca herkese yardım ediyor tabi sınıfta kalıp başını mı yakıcaksın hem hocanın hem okulun 26 dersi olanlar bile son sene hepsini verdi gitti bizde 3 sene önce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haplo

la lise bütünleneme sınavı desene hoca herkese yardım ediyor tabi sınıfta kalıp başını mı yakıcaksın hem hocanın hem okulun 26 dersi olanlar bile son sene hepsini verdi gitti bizde 3 sene önce.

3 Senedir Tarihi veremiyorum. 2 Senedir tek başıma girdiğim ve samimi olduğum sınıf öğretmenim kontrolünde Temel Elektronik dersini veremiyorum. Düşünün abi atölyedesiniz, bütünleme sınavı, öğretmenle samimisiniz ve tek başınasınız! Ona rağmen hoca oturmuş pc başına VB'de program yazıyor falan... Söyemiyorlar bizde hocalar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.