Şimdi Ara

Baketbol Ayakkabısı Öneri (Salon) Bi Gir Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Basketbola Yeni Başlayacağım Bir Basketbol Ayakkabısına İhtiyacım Var 200 Tl Ye Kadar Bütcem Var Oyun Kurucu Bölümünde Oynamayı Planlıyorum Ayağım 41 Numara Ayakkabı Önerilerinizi Ve Mümkünse Satış Linklerini Yazarmısınız? Teşekkürler.... 1 aya Kadar alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kehosx -- 12 Eylül 2013; 11:50:23 >

• Hyperdunk
  • quote:

Orijinalden alıntı: abatrow1907

Hyperdunk

Hyperdunk 325 Tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: kehosx

quote:

Hyperdunk

Hyperdunk 325 Tl

Az daha el öp misafirliğe git amcacığım dayıcığım dedeciğim nineciğim de biriktir onu da ben mi söyleyeyim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kehosx

quote:

Hyperdunk

Hyperdunk 325 Tl

Az daha el öp misafirliğe git amcacığım dayıcığım dedeciğim nineciğim de biriktir onu da ben mi söyleyeyim

Dalgamı Geçiyorsun Ya Doğru Düzgün Cevap Ver ( Not:Bu Forumun Smileyleri Çok Güzelmiş :D )

• Crazylight 2 al.Ucuzdu baya 160-170 civarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lüzumsuz Adam

Crazylight 2 al.Ucuzdu baya 160-170 civarı

Nerede 160-170 lira kazığın Allah'ını mı yedim şimdi ben? İnternette 240-280 aralığında Adidas mağazısında 260 tl ben adidasın outlet mağazasında 220 ye bulup aldım sevindim. Ha 2. el diyorsan ayrı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EvoRoncatto -- 12 Eylül 2013; 20:52:10 >
  • EvoRoncatto kullanıcısına yanıt
    2.el değil.Adidas mağazasında 170 civarıydı , arkadaşım yanımdayken aldı ayakkabıyı.
  • İlginç . En az 3 Adidas gezdim hep 250 civarıydı , en son uğradığım outlette 220 ye bulabildim. İnternette de bahsettiğim fiyatlarda fiyatlar korayspor , barcin.com gibi sitelerde . Şanslıymış
  • Nerede buldun birader ne kaçırmışım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvoRoncatto

Nerede buldun birader ne kaçırmışım?

Kusura Bakma Abi O 2 Değilmiş :D Sadece ADİDAS ADIZERO CRAZY LIGHT Sildim O Yazdığımı
  • Up
  • yaş ve boy kaç?
  • Robb_Stark kullanıcısına yanıt
    Yaşa Boya İhtiyacın Varmı no:41 işte
  • up
  • Usta benim kilo 100 civarı boyda 2 metre 5 numara oynuyorum.Bilekli bir ayakkabı arıyorum önerileriniz nelerdir.Fiyat en fazla 250 olur.Nike Air max vardı ayağımı mahvetti.
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.