Şimdi Ara

bakarsanız sevinirim geçişler hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • westde s4 silver5 bitirdim s5 başı tr ye geçtim şuan plat4 üm ama çok sıkıcı maçlar weste bida geçsem ordaki eski elomamı atar,burdakinin etkisi olurmu kafamda deli sorular ??

• plat 5 yada gold 1 gold2 gibi bi yere atar. tr gerçekten kötü dimi hocam :) abartmıyor yani insanalr gerçekten kötü oyunu sadece kill için oynuyor çogu oyuncu
  • benim de sorum var, kullanıcı adım geçeceğim serverde kullanılıyorsa kullanıcı adımı değiştirebiliyor muyum istediğim şey ile? (oyun içi nick değil, id pw yazarken kullandığımız)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blattodea -- 28 Mayıs 2015; 23:48:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen id degistiriosun

• konuyu açan arkadaşa diyorum ligin westte kaldığın lig olur ama mmrın trdeki mmr olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: blattodea

benim de sorum var, kullanıcı adım geçeceğim serverde kullanılıyorsa kullanıcı adımı değiştirebiliyor muyum istediğim şey ile? (oyun içi nick değil, id pw yazarken kullandığımız)

Değiştirmeniz için bir pencere açılıyor ve yazıyorsunuz uygun bir id ve değişiyor dostum. Bizzat yaşadım west'e geçerken
  • quote:

Orijinalden alıntı: mayomunaltındakises

westde s4 silver5 bitirdim s5 başı tr ye geçtim şuan plat4 üm ama çok sıkıcı maçlar weste bida geçsem ordaki eski elomamı atar,burdakinin etkisi olurmu kafamda deli sorular ??

Bildiğim kadarıyla eski eloya göre atıyor
  • Gold 3

• quote:

Orijinalden alıntı: Liquid Soap

quote:

Orijinalden alıntı: blattodea

benim de sorum var, kullanıcı adım geçeceğim serverde kullanılıyorsa kullanıcı adımı değiştirebiliyor muyum istediğim şey ile? (oyun içi nick değil, id pw yazarken kullandığımız)

Değiştirmeniz için bir pencere açılıyor ve yazıyorsunuz uygun bir id ve değişiyor dostum. Bizzat yaşadım west'e geçerken

teşekkür ederim

• yani gold-plat mmr da silver 4-5 de başlıcam :D yani silver5 mmr 1100 civarı benım suanki mmr ım 1900 o zaman 2 lig 2 lig atar benı herhalde win serisi yaparsam öle anladım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.