Şimdi Ara

bakarmısınızz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamün aleyküm doğan slx bozuk yolda takırdıyor amsördenmidir yaydanmıdır takozdanmıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hasan derviş küçük

selamün aleyküm doğan slx bozuk yolda takırdıyor amsördenmidir yaydanmıdır takozdanmıdır ?

KAÇ MODEL ARAÇ YENIMI ALDINIZ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihyuksel20

quote:

Orijinalden alıntı: hasan derviş küçük

selamün aleyküm doğan slx bozuk yolda takırdıyor amsördenmidir yaydanmıdır takozdanmıdır ?

KAÇ MODEL ARAÇ YENIMI ALDINIZ?

baya oldu kardeşim
  • hasan derviş küçük H kullanıcısına yanıt
    model kaç hocam kaça aldınız kasa motor ne durumda renk?bende doğan arıyorum araştırma yapıyrmm lakin bizim burda çok yüksek fiyatlar
  • quote:

model kaç hocam kaça aldınız kasa motor ne durumda renk?bende doğan arıyorum araştırma yapıyrmm lakin bizim burda çok yüksek fiyatlar

Fatihyuksel arkdasimiz tofas avcisi cozemedim gitti. Neyse konuya gelirsek bozuk yolda neden takirdar amortisorler patlakdir islevini yapmiyordur. Motor takozu olsa surekli titreme yapar. Rotbalansa sok orada ne var ne yok cikar. Kolay gelsin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2006 Hyundai Accent Admire 1.5 crdi aracımla hızlı biçimde farketmediğim bir KIRATER ÇUKURUNA düşünce aracın altı asfalta kadar yapıştığı için Sağ ön Amortisörümü oracıkta kaybetmiştim yani patladı yağ akıyordu...BU OLAYDAN SONRA, Yolda hem Tak Tuk ses yapıyordu...Hem direksiyon kontrolü zorlaşmıştı...Hemde viraja hızlı giremiyordum.

Amortisör'den kaynaklanıyo olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4ACEB015E -- 7 Temmuz 2015; 3:44:05 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

1994 model 9500 e aldım kasa düzgün şase podye direkler ok gibi çürük yok sıfır motor yaptırdım 06 piston var baskı balata frenler hepsi heryeri bakıldı şu an tek sıkıntısı diferansiyel boşluk varmış usta açılacak dedi 300,400 dedi orayıda yaptırıcam yürüyeni kusursuz diiyebiliriim şanzumman bakım yapıldı renk beyaz 11 500 12 civarı istiyorum ama satma gibi bi düşüncem yok şu an
  • o fıyat çekmez o fıyata 97 98 alıyorsun ederi gene en fazla 9 beyaz tutulmaz doğanda

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • quote:

o fıyat çekmez o fıyata 97 98 alıyorsun ederi gene en fazla 9 beyaz tutulmaz doğanda

Bilip bilmeden konuşmayın. Beyazı tutulmazmış. Ekmek gibi de satar beyaz doğanı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paranormal Adam

quote:

o fıyat çekmez o fıyata 97 98 alıyorsun ederi gene en fazla 9 beyaz tutulmaz doğanda

Bilip bilmeden konuşmayın. Beyazı tutulmazmış. Ekmek gibi de satar beyaz doğanı.

ALAKASI YOK bilmeyen adama sor git galeriye sor bakalım ne dıyecek şahınde beyaz dopanda beyaz tutul
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.