Şimdi Ara

Bakanlık ve Storytel iş birliği ile sesli kitaplar ücretsiz! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
7
Favori
7.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar gözlerini kapayın ve dinleyin. Seslendiren kişi profesyonel ise inanın çok keyif alacaksınız.

Yeter ki okuyun, dinleyin.

Devletin iyi işlerinden biri bu. Takdir edilesi.
  • Alperk87 A kullanıcısına yanıt
    noktalama işaretlerine dikkat lütfen. zaten cümlenin öznesi sonda, fiili ortalarda, virgülleri de karantinada muhtemelen, hiç çıkmamışlar ortaya....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    birazı önemsemediğim birazıda bilmediğim için böyle yalnız şunu anlamadım söylemek istediğimi değilde nasıl söylediğimi neden konuşuyoruz? anlaşılmıyorsa anlamadım dersin anlatmaya çalışırım şiveli konuşan birisine konuşmana dikkat et istanbul türkçesiyle konuş demek gibi amaç bana yardımcı olmak mı laf sokmak mı?
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Stefan Zweig'dan Satranç'ı dinlemiştim harikaydı.
  • En son Tutunamayanlar gelmişti. Onun için üye olmayı düşünüyorum. Umarım Atay'ın diğer kitapları da eklenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 6 Mayıs 2020; 0:18:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çok değerli bi konu oldu oturur çocuklarla kitap dinlerim bundan sonraki günlerde teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alperk87

birazı önemsemediğim birazıda bilmediğim için böyle yalnız şunu anlamadım söylemek istediğimi değilde nasıl söylediğimi neden konuşuyoruz? anlaşılmıyorsa anlamadım dersin anlatmaya çalışırım şiveli konuşan birisine konuşmana dikkat et istanbul türkçesiyle konuş demek gibi amaç bana yardımcı olmak mı laf sokmak mı?
    işin zor kısmını yapmışsınız, düşünerek cümleleri yazmışsınız, arada birkaç kere virgül (,) tuşuna basmak zor olmasa gerek .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Raif Efendi'nin hikayesini bir de sesli dinleyelim.
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Hocam zor olduğunu düşünmüyorum zaten önemsemediğim yada bilmediğim için böyle neyse sildim boşverin
  • Tavsiye edeceğiniz bir kitap varmı.
    Geliştirici eğitici ders veren ?
    Mehmet Atay'ın seslendirmelerini severim,.
    Ama burada göremedim.
    Mehmet Atay hunt av belgeseli izleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece 1 ay ücretsiz
  • Çok az kitap var yetişkin bölümünde
  • Mükemmel 👏👍🙏🙏🙏👌👋🧿🧿

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güzel bir iş birliği
  • Aynı zihniyet elektronik sigarayı sigara başlama aracı olarak lanse etti. Sonra anlaşıldı ki hiç sigara içmemiş genç insanlar özenip bu cihazları kullanıp sonrasında normal sigaraya başlıyorlar. Bu sefer de aromaları yasakladılar ki sadece sigara içenler bir alternatif olarak kullansın. İnşallah aynı etkiyi kitaplarda da yapar da sesli kitaba alışan devam eder veya okuma alışkanlığı da kazanır.

• Yaklaşık 2 yıldır zaten ben tamamen ücretsiz olan http://www.seslikitaparsivi.com/ sitesinden dinliyorum. Geç kalınmış bir uygulama bence. Storytel nasıl reklam yapacağını şaşırdı.
  • Teşekkürler
  • bskn71 B kullanıcısına yanıt
    Aynen buna da muhalefet olun
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.