Şimdi Ara

Bahçeköy'de bulunan Atatürk Arboretumu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
9.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • otobüsle bir yere kadar gidebilirsin oradan da yürürsün. yürüme mesafesi çok değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mor Lahana

otobüsle bir yere kadar gidebilirsin oradan da yürürsün. yürüme mesafesi çok değil.

42 t gidiyormuş
    hangi durakta ineceğiz
  • burayı merak ediyorum dün tesadüfen gördüm en kısa zamanda gidiceğim
  • Ben buranın hiçbir özel, ilginç falan bir durumunu görmedim. 2014 yazında gitmiştim sanırım. Giriş saatleri vs. gibi bir de böyle acayip halleri olması acayip tabi. Hani yeri geldiğinde her tür bitki, meyve-sebze vs. yetişen bir coğrafyamız var diye övünürüz ya ? Burası sanırsın ki çölde vaha :) Yani öyle yokluğu var ki demek ki insanımıza "Vuaaa ! Ne güzel bir yer" şeklinde görünüyor. Bunun gibi yerlerin İstanbul gibi bir şehirde 7/24 halka açık bir şekilde birkaç tane olması gerekir normalde. Öyle kapısında birileri "Hop ! Ne diye geldin?", "Bugün kapalıyız", "Saat kaç ? Bak saat geç oldu kapattık" gibi bir hali olması çok ilginç. Belki bunda biraz da insanımızın da katkısı vardır. Hani eğer böyle bir ortamda bulunmayı beceremiyor ise, çevreye saygılı olamıyor ise, bıraksalar 3 güne mangal partileri vb. ile her yeri çöplüğe çevirecekler ise böyle olması gerekmiş olabilir.

Ben 7/24 halka açık ve yayan 10-30 dakika mesafede 4 parkı olan bir yerdeyim. Mesela yaz/kış şöyle durumlara rastlayabiliyorsunuz

Bahçeköy'de bulunan Atatürk Arboretumu

Daha çok da, fazla da yüklenmeyelim sayfaya. Dolayısı ile "çok acayip" bir durum burasının varlığı ve işletiliş şekli.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.