Şimdi Ara

Bağlantı yavaşlığı yaşayan var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
2.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uploadda bi sorun yok torrentlerde hızlı ama rapid kötü valla inmek bilmiyor ben ankara batıkentteyim
  • aynı şekilde internet şuan perişan.. sizde sorun nezamandan beri var?
  • şimdi sorun düzedi sanırsam yada modemi kaptıp acınca düzeldi bilemiyorum rapidden 235k le cekiyorum dosyayı ben 2mb kullanıyorum bu arada
  • sorun düzelmedi halaa
    yurtdışı sitelere erişim çook yavaş adsl ile..
  • şuan rapiden free olarak cekiyorum 235kb ile ve 3. dosya indirişim bu arada
  • biizm tarafta 2 gündür var ve devam ediyor.acaba denizde hat koptuda halkın tepkisinden çekindikleri içinmi sölemiyorlar yoksa altyapı çalışmasımı var?
  • doğrudur arkadaşlar bendede rapid premium var perşembeden beri bu sorunu yaşamaktayım hız berbat
  • Nedense Rapi*dshare ve ve youtube de çok aşırı yavaş,

torrentle 100kb üzeri indiriyor 1mb hız ile

bu nasıl iştir yau
  • illallah yaw vallahi biktim!!! bir aciklama yapsalar ya da kesseler bolge bolge yapsalar kurtulsak bu ne ya??? sinir harbidir gidiyor!!!
  • millete 47mbit yetmiyor bağlantıyı elektrik akımıyla vermeye ugrasıolar bizim düştüğümüz duruma bak

bizdede refresh yapa yapa F5 eskidi

izmir/bucadada durum feci
  • quote:

Orjinalden alıntı: magnifico

Nedense Rapi*dshare ve ve youtube de çok aşırı yavaş,

torrentle 100kb üzeri indiriyor 1mb hız ile

bu nasıl iştir yau

Torrent farklı kaynaklardan aynı anda indirdiği için rapidden hızlı olması normaldir.
  • 2 gündür sanırım Türkiye genelinde bir problem var zaman zaman kesilmelerde oluyor bende hiç olmazdı 2 gündür rezalet internet.

Özellikle yurtdışı yerlerde...
  • yanlız olmadığımı bilmek güzel

ttnet in yeni süprizi bu galiba. Rapitten premium hesap aldım 10kb la dosya indiriyoruz nasıl iş bu ya
  • Yurt dışı çıkışları hızı arttırıldı diyorlardı ama daha bir felaket olmuş
  • Cezayir açıklarında bizim fiber ları balina ısırdı herhalde... Aynı rezillik bende de var, ist beykoz
  • Aynı sorun bende de var 1mbit ile rapid'de 10kb ile başlıyor bazen 700byte lara düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAICO -- 9 Mart 2008; 17:18:30 >
  • aynı sroun bende de var yurt dışı cıkışları rezalet cok kötü 1-5kb dosya indiriyor
  • Topic'in ismini Sorun Yaşamayan Var mı diye değiştirmek gerek.
  • bendede aynı problemler mevcut düzeltsinler artık yaw berbat...
  • Bosna Hersek - Konyadayım, 3-4 gündür kafayı yedirtecek bana bu net, torrent bile indirmiyor doğru düzgün hayret ettirdi bana, facebook, youtube, niceside düzgün çalışmıyor, 1024 diil ama 33.6k belki :D
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.