Şimdi Ara

baglantı kesintisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • son 1-2 haftadır torrent programı olan bit cometi actıgım zaman yaklasık 20 dakika içinde bagalantım kesiliyor ve modemim kitleniyor. guc adaptorunu cekip teklarar takmam gerekiyor yeniden baglanabilmek icin... konu hakkında bilgisi olan arkadasların yardımları için simdiden tesekkurler

• bağlantı kesintisi <----> su kesintisi
    bit comet ile sorunlar yaşanabiliyormuş... utorrent ile yaşanmıyormuş

utorrent tavsiye ederim. port açmadan bile GB'larca download yapıyorum...
  • utorrent bende son zamanlarda yavaşladı. 3-4 ay öncesine kadar bant genişliğinin neredeyse tamamını kullanarak download yapabiliyordum ama şimdi maksimimum 400KBit görebiliyorum. sebebi ne olabilir, bilinen bir çözümü varmı?
  • utorrent ile ilgisi olduğunu sanmıyorum.
    büyük ihtimalle torrenti aldığınız sitedeki vatandaşlarla ilgili olabilir.

çünkü ben geceleri bilhassa 110 KB sadece torrent çektiğini görüyorum.

www.t orrent finder.com ile ilgili google'da yeterli bilgi vardır... (link falan vermedim, google'a yönlendirdim arkadaşı...)
    aman uyarı falan, allah korusun
  • quote:

Orjinalden alıntı: gecekusu_ecz

son 1-2 haftadır torrent programı olan bit cometi actıgım zaman yaklasık 20 dakika içinde bagalantım kesiliyor ve modemim kitleniyor. guc adaptorunu cekip teklarar takmam gerekiyor yeniden baglanabilmek icin... konu hakkında bilgisi olan arkadasların yardımları için simdiden tesekkurler

Üstadım sizin probleminizin modemden veya ttden kaynaklandığını düşünüyorum..Bitcomet neti yorar ama kesmez en azından bende böyle bir şey olmuyor..
    Ayrıca utorrent konusunda ise bitcometten iyi olduğunu düşünmüyorum..Eğer bitcomet için ideal ayarları yapar ve gereken portları adsl modeminiz için açarsanız sorun yaşayacağınızı sanmıyorum..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.