Şimdi Ara

Bagaj içi hoparlör yaptırmak istiyorum... ama ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. 106 xr sahibiyim ve bagaj içi hoparlör yaptırmak istiyorum. Düşüncem bagajın içinde hoparlörleri yanlara takmak(malum araba küçük bagaj küçük:D) böyle bir düşüncem var sizce olurmu olursa ne tür hoparlörler kullanmam lazım. Birde 106 kullanan vardır inş. bu kapı içlerindeki hoparlörleri değiştirmek istiyorum daha kaliteli bişeyler almak istiyorum. Kaç cmlik hoparlörler var kapıda?

İsterseniz bugün birkaç fotograf çekebilirim daha çok aydınlatmış olurum.

• Arkadasim aracinda ki teypin model nedir? Yoksa orjinal hoparlör mü bunlari açiklarsan.

Bagaj için:http://urun.gittigidiyor.com/NILESTREM-1-TEKLI-OVAL-KOLON-KUTUSU-BY-KOCAMAN_W0QQidZZ8929871 kabin alican

http://urun.gittigidiyor.com/Pioneer-6972e-SIFIR-400-WAT-ORJ-KARGO-UCRETSIZ_W0QQidZZ9687010 teyp ile kullanicaksan bu model güzeldir.

• teyp alıcam sony nin birkaç modeli var güzel onları düşünüyorum. Kabin demişsin ama benim kafamda başka bişey var ben bagajın yan kısımlarına delik açık hoparlörü oraya koymak istiyorum
  • Fotograf cekersen daha iyi yardimci olucam
  • quote:

Orjinalden alıntı: xlebronx

teyp alıcam sony nin birkaç modeli var güzel onları düşünüyorum. Kabin demişsin ama benim kafamda başka bişey var ben bagajın yan kısımlarına delik açık hoparlörü oraya koymak istiyorum

bnde öle düşünüorum ama hiç öle yaptıran görmedim nedense..resimde kırmızı ile olan yerlere yerleştirilecek.gerçi sn bunu mu demek istedin tam bilmiorum ama bn böle bişey yapmak istiorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onuraydin -- 10 Mayıs 2008; 0:38:24 >

• quote:

Orjinalden alıntı: onuraydin

quote:

teyp alıcam sony nin birkaç modeli var güzel onları düşünüyorum. Kabin demişsin ama benim kafamda başka bişey var ben bagajın yan kısımlarına delik açık hoparlörü oraya koymak istiyorum

bnde öle düşünüorum ama hiç öle yaptıran görmedim nedense..resimde kırmızı ile olan yerlere yerleştirilecek.gerçi sn bunu mu demek istedin tam bilmiorum ama bn böle bişey yapmak istiorum

Ohh bEE!!! benim gibi düşünen birileri varmış:D aynen kardeş fikirler aynı :) umarım yapabilcez

• quote:

quote:

quote:

Ohh bEE!!! benim gibi düşünen birileri varmış:D aynen kardeş fikirler aynı :) umarım yapabilcez

yani böle birşey iistiyorsunuz

• eet tıpkısının aynından.. yoksa bu sizin arabamı? öle ise nasıl nerde yaptırdınız? ve memnun musunuz?
  • quote:

eet tıpkısının aynından.. yoksa bu sizin arabamı? öle ise nasıl nerde yaptırdınız? ve memnun musunuz?

yok bu benım araba degıl. Fbergılas ile kabin yapımı hakkında konu açılmıştı burda ordaki linkelrden bir resimdir.
  • nasıl olcak arkadaşlar yokmu hiç yaptıran yada yapılan bi yer nasıl olur biraz yardımcı olun
  • kardeş hangi şehirdesin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cankart -- 16 Mayıs 2008; 22:20:59 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.