Şimdi Ara

Bademcik Azması - Konu Çözüme Kavuştu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yardımlarınız ve yorumlarınız için teşekkürler...

Gerekli bilgileri aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AytaCom -- 27 Ağustos 2008; 1:30:43 >

• ben ameliyat oldum kurtuldum. soğuk su içemezken üst üste 3-4 dondurma yiyebilecek duruma geldim.
  • ne doğal yöntemi kardeşim neden ihmal ediyorsun böyle ciddi bir şeyi... ağızına tokmak sok deseler sokacakmısın doğal yöntemmiş..
  • quote:

Orjinalden alıntı: crafty25

ne doğal yöntemi kardeşim neden ihmal ediyorsun böyle ciddi bir şeyi... ağızına tokmak sok deseler sokacakmısın doğal yöntemmiş..

birkeresinde gitmiştim küçükken böbrek iltihabı gibi sorunlar yaşamıştım. Hergünüm hastanede geçmişti.O günden beri bende bi korku oldu bu konu doktordan çekiniyom..

Doğal derken ; mesala bal,limon,adaçayı gibi birtakım doğal yöntemlerden sormuştum
  • bu resimdeki senin agzin degil heralde ?
  • bademciklerine şap ver bi daha azmazlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: .Deniz..

bu resimdeki senin agzin degil heralde ?

yok yaw internetten buldum benimkiler o resimdekiler gibi değil 1 tane
  • ben aldırdım kurtuldum sende aldır tavsiyem
  • biraz saçma gelebilir ama annem bana küçükken boğazlarım şiştiğinde, çay kaşığına sarılmış pamuğa tendürdiyot sürüp sonra bademciklerimin üzerine sürerdi. ertesi güne bir şeyim kalmazdı. (doktora gidecek paramız yoktu ozamanlar ) Yine de doktora gitmeni tavsiye ederim ama madem alternatif arıyorsun, bunu dene.
  • boğurtlen yapragı kaynat iç iyi geliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Caglar.1903

ben aldırdım kurtuldum sende aldır tavsiyem

Bende normalde sorun yok Allah'a şükür...

Ama şu cola lanetini içince 6-7 saat sonra bademcikler azıyor adeta...

2-3 ayda bir cola içiyom hep böyle oluyom artık bir daha kesinlikle içmem
  • Doğal yöntemleriniz için teşekkürler..
  • Ihlamur kaynat.Kaynatırken içine kuşburnu at gerçek bul biyerden kurutulmuş satıyolar.3 gün yap onu 3 öğün iç.Bol bol su iç,dinlen.Ancak o zaman geçer.Yalnız bu hasta olduğun zaman iyileştirir.Bademciklerini sonsuza kadar iyileştirmez yani

Ben çocukluktan beri çekiyodum bademciklerden.Bi doktor aldır dedi.Bi doktor aldırmayın dedi bi ilaç verdi özel almanyadan getirttik.Kullandım o zamandan beri çok zorlamadıkca şişmiyor Baya dondurma terli terli soğuk su içebiliyorum yani

• bi 5 sene önce çok sene önce yani.. yine bademcikten gittim doktora.. al artık şunu diye.. doktor dedi ki bundan sonra pek rahatsızlık yaşamazsın bu bademcikten diye.. o gün bu gündür hiç şişmedi hakketen
  • Saolasın Fata1ty evet bende bir önceki bademcik vakasında dediğini uygulamıştım iyi gelmişti.Hatırlattığın çok iyi oldu

------------------------

quote:

Orjinalden alıntı: reos

bi 5 sene önce çok sene önce yani.. yine bademcikten gittim doktora.. al artık şunu diye.. doktor dedi ki bundan sonra pek rahatsızlık yaşamazsın bu bademcikten diye.. o gün bu gündür hiç şişmedi hakketen

Yaş kaç ?

-----------

Bu arada aferin kullanıyorum şu sıralar.Bugun eczaneden aldım vücud tam bir vitamin deposu olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AytaCom -- 27 Ağustos 2008; 0:31:33 >

• Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AytaCom -- 27 Ağustos 2008; 0:42:10 >
  • Neyse biraz dinlenmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AytaCom -- 27 Ağustos 2008; 1:22:18 >
  • Sıcak suya "Bal" ve "Zencefil" karıştırıp içebilirsin..
    Bu saatte bulamam dersen herhangi bir bitki çayı (ıhlamur, adaçayı, papatya vs.) içebilirsin..

Bunlar sadece rahatlatır.. ilaç kullanmadan zor geçer..Kullanacağın ilacı da doktor muayenesi sonucunda karar verir.. Sakın rastgele ilaç kullanma..
    Geçmiş olsun..
  • Orası daha da azıtıp hertarafa yayılacak birkaç güne..Doktora gideceksin ve sana Penos isimli penisilinli iğneyi verecek..Günde 2 adet olmak üzere toplamda 12 adet penisilinli iğne olacaksın..

Ama daha erken gidersen doktora antibiyotikle kurtulma şansın var..

Bademcikten anlarım,yılda 1-2 defa ağır bademcik şişmesi geçiriririm geleneksel olarak..Ayrıca iğneden korktuğum için en ufak bişeyde hemen doktora giderim ki iğneye gerek kalmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firtikk -- 27 Ağustos 2008; 1:10:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: firtikk

Orası daha da azıtıp hertarafa yayılacak birkaç güne..Doktora gideceksin ve sana Penos isimli penisilinli iğneyi verecek..Günde 2 adet olmak üzere toplamda 12 adet penisilinli iğne olacaksın..

Ama daha erken gidersen doktora antibiyotikle kurtulma şansın var..

Bademcikten anlarım,yılda 1-2 defa ağır bademcik şişmesi geçiriririm geleneksel olarak..Ayrıca iğneden korktuğum için en ufak bişeyde hemen doktora giderim ki iğneye gerek kalmasın

abi ne yaptın yaw sen , ben diyom geçer herhalde , sen diyon daha fazla yayılacak. Ayrıca bende o iğnelerden 12 gün boyunca oldum o yüzden şimdi gitmek istemiyom yine

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.