Şimdi Ara

Bad Company 2 R8 Patch Manuel İndirme Linki

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aşağıdaki linki EA'in resmi forumundan aldım. Konuyu açan ve linki veren, oyunun yapımcılarından ve patch'i hazırlayan Mikael Kalms. Yani link güvenilir. Kendisi yine de EA'in bu kurulum için garanti vermediğini belirtmiş.

Yazdığı notların Türkçesi:

- Sadece Steam kullanmayanlar için
    - Bu yöntem sadece updater dosyayı indirme sırasında hatayla karşılaşıyorsa işe yarar. Eğer update'i hiç görmüyorsa işe yaramaz. (Yani güncellemeyi görüyor ancak yavaş hızdan şikayetçi iseniz ya da yama her zaman elinizin altında bulunsun istiyorsanız kullanabilirsiniz)
    - .zip arşivinin içindekileri oyun klasörüne çıkartın ve dosyaları üstüne yazın
    - EA bu kurulum için resmi destek sağlamaz, kendi sorumluluğunuzla kullanın

İndirme linki:
    http://static.cdn.ea.com/dice/u/f/bfbc2/Static/BFBC2_PC_Patch_515195_553292.zip

Bu da linki aldığım forum konusu:
    http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/1202445-downloading-patch-manually.html

• Yavaşlıktan indiremeyip delirenlere güzel çözüm olmuş ama bu link de çok hızlı inmez gibime geliyor.

Güzel bulmuşsun bravo
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

Yavaşlıktan indiremeyip delirenlere güzel çözüm olmuş ama bu link de çok hızlı inmez gibime geliyor.

Güzel bulmuşsun bravo

Şimdi denemek için bir baktım, 940 kb/sn ile indirebiliyorum.
  • 5kb/s ile indiriyorum , 47 saat sonra tamamdır
  • 700Kb/s ile geldi bende 20 dakikada indi. Ama sadece indirdim ama kurmadım updater biraz daha yavaş olsada ona indirtiyorum yine de. Yani bir enteresan yapımcılar ayrı link veriyor garantili değil diyorlar. Bana biraz garip geldi sonradan o yüzden kurmadım.
    Updater ile en geç 1 saate iner nasıl olsa.
  • Benim 8-9 saat sürmüştü Ama artık bitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Candemir

700Kb/s ile geldi bende 20 dakikada indi. Ama sadece indirdim ama kurmadım updater biraz daha yavaş olsada ona indirtiyorum yine de. Yani bir enteresan yapımcılar ayrı link veriyor garantili değil diyorlar. Bana biraz garip geldi sonradan o yüzden kurmadım.
    Updater ile en geç 1 saate iner nasıl olsa.

Garanti değil demiyor EA'in resmi desteğinin olmamasından bahsediyor. Yani yamayı kurarken vs. hata yapıp gidip EA'ye bu yamayı bu şekilde kurdum olmadı derseniz adamlar bu konuda destek vermek zorunda değil diyor ki bunu söylemek zorunda sonuçta kendisi de EA çalışanı, sorumluluk almak istemiyordur.
  • 800 kb la iniyor
  • bu yama tümünü kapsıyor mu?
  • yama gerçekten çalışıyor fakat mouse problemini hala çözmedi...
  • sağol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.