Şimdi Ara

BABA ŞİDDETİ YARDIM EDİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bir şey danışmak istiyorum lütfen yardım edin konuyla alakası olan bu işleri bilen herkesi bekliyorum.Konu kız arkadaşımın ailesi babası 40 yaşında hayatında hiç çalışmamış madde bağımlısı alkolik bi insan arkadaşıma annesine kendi annesi şiddet uyguluyor darp ediyor hatta bugün telefonlarını alıp satmış.Çaresiz bi şekilde etrafımdakilere soruyorum ne yapmalıyım diye çok üzülüyorum.Hatta bugün gidip okuldan aldırmaya çalışmış hocaları ikna etmiş benimde aklıma 12 yıl zorunlu deilmi sorusu geldi neyse daha önceden uzaklaştırma falan almış sanırım ama dinleyen kim yine yaklaşmış git diyolar hatta öl biyerde diyolar o derece kendi öz annesi bile.Arkadaşımın birde 2 kardeşi var bebekler daha yani anlıcağınız herkes hemfikir polise sordum alırlar 2 güne bırakırlar daha kötü olur dedi kanıt bulman gerekir dedi.Bakanlığı aradım yardımcı oluruz dedi fakat korkuyoruzda duyarsa daha kötü şeyler yapar diye.Ne yapmalıyız lütfen yardm edin hukukçu polis arkadaşlarımız elbet vardır aramızda lütfen yardım akıl verin.

• Aile mahkemesine ve savcılığa direk başvurma hakkı var arkadaşınızın.

Uzaklaştırma kararına uymayanlar üç günden on güne kadar zorla hapis cezasına tabii tutulur. Buna rağmen yaparsa her kural ihlalinde onbeş gün ile otuzgün zorla hapis cezasına tabii tutulur. 6 ayı geçmeyecek şekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://eksisozluk.com/alo-183--2492665

183 ü ara şahit olduğun şisdet olayini anlat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.