Şimdi Ara

B3 Revizyonlu FX Ne Zaman ÇIkacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ? Başlıkda yazdığımın Devamı Soru işareti Bilen varsa Cevap Yazarsa
    Tuttuğu takım Küme düşmesin Duası Ederim Amin.

• bu soruyu amd muhendisleri bile bilmiyordur ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah.kas

bu soruyu amd muhendisleri bile bilmiyordur ki

okadar vahim ha Peki Biz burada Araştırmalarımız sonucunda bu sorunun Cevabını bulsak belki onlarda nasiplenir
    Soruyu Cözeriz bellimi olur
  • 2012 biterken B3 Revizyonlu AMD FX alırız merak etmeyin :)
  • B2 ler cıktı mı kı B3 ler cıkıcak
  • Ben çıkanların c2 olduğunu sanıyordum
  • ne zaman cıkacak dedim 1 gün geçmedi haberi geldi demek olmuyacak duaya amin demiyoruz
    6200 açıklandı ama iyi ama kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalcup

ne zaman cıkacak dedim 1 gün geçmedi haberi geldi demek olmuyacak duaya amin demiyoruz
    6200 açıklandı ama iyi ama kötü

yinede biraz daha beklenmeli phenom ii x4ler gbi bi revizyon daha gerekebilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DUKES

B2 ler cıktı mı kı B3 ler cıkıcak

B2leri es geçiyoruz işe yarayacaklar B3 çaktın köfteyi
  • quote:

piyasaya ilk sürülenler b2 revizyon olması lazım. hani güya yaz aylarında çıkacaktı, ilk revizyonlarında frekans sorunu mu bişey vardı sonra ekim ayına kadar 2 haftada bir erlendi haberi çıkıyodu. ;)
  • daha 8120 yok ulkemizde kasim ayinda vatanin ve diger sitelerde vardi ama ilk partiden sonra kayboldu.su anda yury dusindayim ve burda var ama fiyati 520tl civari o yuzden ulkemize gelsin diye bekliyorum ama ses seda yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalcup

quote:

B2leri es geçiyoruz işe yarayacaklar B3 çaktın köfteyi

zaten buldozer 1 resmen çöp durumunda amd b3 ü bırak buldozer 1 mimarisini es geçmesi lazım direk 22nm ye odaklanması lazım yoksa intel fena geliyor
  • pek uymicak ama güzel bi fıkra....

rus, amerikan ve türk devlet yöneticileri tanrının huzuruna çıkar ve ekonomilerinin ne zaman düzeleceğini sorar...

önce rus sorar tanrı şu kadar sene sonra der ve rus devlet adamı başlar ağlamaya.. ben o günleri göremeyeceğim diye...

sonra amerikan başkanı çıkar aynı soruyu sorar tanrı yine şu kadar sene sonra deyince oda başlar ağlamaya...ben de o günleri göremeyeceğim diye...

sıra türk başbakanı çıkar ve aynı soruyu sorar.. bu sefer tanrı başlar ağlamaya.. ben o günleri göremeyeceğim diye...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.