Şimdi Ara

B-SUV otomobil modellerinden hangisini satın almak isterdiniz? [Anket#9] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
5.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: auto_man

Bende Vitara alırdım. Bu segmentte olupta bir üst sınıf gibi duran tek araç herhalde?

Alıntıları Göster
    sürekli b suv alasım var. b suv derken aslında cx3 ile vitara alasım var. ikisi de her yönüyle beni kendine çekiyor. cx3 dizel olması, 4 çeker olması, çok şık bir tasarıma sahip, malzeme kalitesi oldukça iyi ayrıca yeterli performansı ve makul yakıt tüketimi ile cezbediyor beni. bunlar aslında ciddi artıları rakiplerine göre.

vitarada ise glx pakette dikkat çekici çift renk, cam tavan, ağzına kadar dolu donanım, 4 çeker sistemi, lpg ile çok düşük yakıt tüketimi ve yeterli performansı ile kendine çekiyor beni. bana göre diğer hiçbirisi bu iki araca rakip olamaz. daha doğrusu özellikle donanım olarak bu 2 araca rakip olabilecek seviyeye gelene kadar aradaki fiyat farkı ciddi şekilde açılacak ve gene rakip olamayacaklar.
    ekleme: ha bu arada cx3 ün vitaraya göre tek eksisi arka yaşam alanının çok dar olması. vitaranın ise cx3 e göre tek eksisi malzeme kalitesi olarak cx3 ten bir tık geride. vitara daha heybetli görüntüsü ile cx3 ü geride bırakırken cx3 ise daha şık ve sportif duruşu ile vitarayı geride bırakıyor.
    tamamiyle kendi düşüncemdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingsman01 -- 27 Mayıs 2018; 1:18:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• predator93 kullanıcısına yanıt
    C suv diye geçiyor

• Motor gücü ve tork olarak mokka x en iyisi bence. Ama ben listede olmayan duster alırdım o da imkanım olursa.

• Citroen ds7 suv değil mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostum o da C suv diye geçiyor. Hatta premium C suv da sayılabilir

• crossover değil mi bunlar o paraya ne suvu...

• Eyvallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingsman01

sürekli b suv alasım var. b suv derken aslında cx3 ile vitara alasım var. ikisi de her yönüyle beni kendine çekiyor. cx3 dizel olması, 4 çeker olması, çok şık bir tasarıma sahip, malzeme kalitesi oldukça iyi ayrıca yeterli performansı ve makul yakıt tüketimi ile cezbediyor beni. bunlar aslında ciddi artıları rakiplerine göre.

vitarada ise glx pakette dikkat çekici çift renk, cam tavan, ağzına kadar dolu donanım, 4 çeker sistemi, lpg ile çok düşük yakıt tüketimi ve yeterli performansı ile kendine çekiyor beni. bana göre diğer hiçbirisi bu iki araca rakip olamaz. daha doğrusu özellikle donanım olarak bu 2 araca rakip olabilecek seviyeye gelene kadar aradaki fiyat farkı ciddi şekilde açılacak ve gene rakip olamayacaklar.
    ekleme: ha bu arada cx3 ün vitaraya göre tek eksisi arka yaşam alanının çok dar olması. vitaranın ise cx3 e göre tek eksisi malzeme kalitesi olarak cx3 ten bir tık geride. vitara daha heybetli görüntüsü ile cx3 ü geride bırakırken cx3 ise daha şık ve sportif duruşu ile vitarayı geride bırakıyor.
    tamamiyle kendi düşüncemdir.

Alıntıları Göster
    Vitara GLX sahibiyim.tavsiye ederim hocam.kusurlari varmı.ama şu piyasada bu fiyata hala çok cazip(ki geçen sene felan çok daha uygundu)

Sorunsuz bir araç alıyorsun.guvenlik yol tutuşu fren sistemleri çok başarılı.yakit tüketimi harika.gorunusu bence gayet güzel.donanimi çok dolu bir araç.yok yok.

Klasik japon iç plastiği.birde atmosferik motor(1.4 turbosuda var)

Tercih meselesidir saygı duyarım.atmosferik motoru beğenmeyenler iç plastiğe takanlar.ama benim ihtiyaclarimi fazlası ile karşılıyor.en azından parasına nazaran.

Edit:en nihayetinde atmosferik motor.dizel değil elbet ama yokuş performansı kötü değil.yeni nesil atmosferik motoru ve eath6 tam otomatik şanzumanı gayet basarili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultrasaray0643 -- 27 Mayıs 2018; 17:25:15 >

• cx-3 güzel bir araç, satış rakamlarına bakıp da kimse kendisini yanıltmasın. Filoların ağırlıklı olarak aldıkları modeller belli zaten.
  • cx-3 çok dar bir araba.4 kişi için bile yetersiz.aldım pişman oldum

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.