Şimdi Ara

AZ ÖNCE KEDİMİ DÖVDÜM ÇOK PİŞMANIM (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
127
Cevap
5
Favori
58.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: akcanon

bisey olmaz . bazen ben de sinirlenip vuruyorum evden gidiyo . gelince oyun oynuyorum aramiz duzeliyo bebe ya
    ben de bikaç gündür bunun gibi bişeyle uğraşıyorm ..deli etti beni. sürekli kaçıyor evde göz teması kuramıorm kafayı yicem bi düzeliyo 1 saat sonra göz göze geliorz korkup kaçıyor tıslıyo. ulan nasıl düzelir bu iş yemin ederim beni de delirtti.
  • Hocam kediniz yaşıyor mu? Aranız nasıl ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 🙀 Yaşıyor mu?
  • Hocam benim de geçen sene bir kedim vardı kaçtı malesef. Buna benzer olay yaşadım ben de. Mutfakta yemek yapıyordum Kedi sürekli tezgaha çıkıyordu kızıyordum tekrar çıkıyordu. Alıyordum bağırıyordum aşağı koyuyordum ama yok inatla çıkıyordu. En son sinirlendim alıp yere çaldım. O sinirle insanın gözü kararıyor bir anda. Sonra çok üzülmüştüm ama. Tabi muhtemelen hiçbir şey olmadı. Ama insan üzülüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 tarihli konuyu niye hortlatıyorsunuz arkadaş ya?    Yabancı ülkelerde köpek, kedi sahiplendirirken kontrol ediyorlar sahibini öyle rastgele vermiyorlar. Bizim ülke için de aynısı şart. Sinir hastasıysan bakma kardeşim hayvan falan.

• RKO cekseydin bari awk ruh hastası misin gkghhnlhgj

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi bok yemişsin ne diyim

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.