Şimdi Ara

az önce bi suçlu tarafından darp edildim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    geçen perşembe günü her hafta yaptığımız gibi arkadaşımla evimizin alt tarafındaki çamlığa gittik ve bişeyler içiyorduk çamlığı anlatmak gerekirse beylikdüzü büyükşehir çamlığı bilen bilir gayet ışıklı hareketli bi yerdir spor yapanlar vardır gece az olsada.biz bu çamlığın biraz alttarafındaki banklarda takılıyorduk
    neyse biz muhabbet ediyoruz falan 45 dk 1 saat geçti tam tepemizdeki ağaçta kıpırdanma farkettim.arkadaş kafamı bi çevirdim ağaçta adam.uyuşmuş heralde pozisyon değiştirirken ele verdi kendini.aga ben nasıl şaşırdım direk arkadaşa işaret ettim bi güldük falan bozuntuya vermeden muhabbete devam ettik.burda 10 dk da bi polis arabası devriye gezer ben onu bekliyorum işte neyse muhabbete devam ederken baktım uzaklardan alt taraftan yaklaşıo bi tanesi ben arkadaşıma dedim topla eşyaları(bi 50 lik votka meyvesuyu falan vardı).ben koştum polis arabasını durdurmaya arkadaşta şaşırdı çabucak kalktığım için beklemiyomuş öle bi davranış neyse koştum yolla aramızda 30 metre falan vardı elimi kaldırdım zıpladım falan son anda gördü bi kaç araba boyu ilerimde durdu koştum işte dedim durum şu şu yukarda adam var sizden saklanıo heralde.polislerde gençti bi tırstılar el fenerini aldılar oturduğumuz kısım alt tarafta kaldığı için ışık yok.işte gösterdim polise yerini adam indi diyalog şu bayaa güldük buna
    polis:nabıyosun lan sen ordan gel buraya
    muhtemel suçlu:yok abi bişey oturuyom ben burda:D(tahminimize göre bizden öncede insanlar vardı n azından 2-3 saattir orda)adamdan kimlik çıkmadı çakı gibi bişi çıktı.
    neyse polisler yakaladı bunu arabaya doğru götürüyo adamı tam olarak göremedik karanlıktı.ama abi bu beylikdüzü sakin semt olduğu için bütün genç polisler burda mallar nasıl tırstı adamı alırken göreceksiniz bi teşekkür bile etmedi polis ama neyse
    bu akşam 1 saat önce tekrar aynı yere gittik yine muhabbetimizi edicez güzel bi ortam yapıçaz 2 arkadaş eski yerimiz doluydu hemen yan tarafına oturduk yer 30 dk sonra boşaldı bizde geçtik oraya aga tam oturucaz 35-40 yaşlarında bi adam yaklaşıyo daha önceden adamı gördüm de işiyo sandım ben dedi 'lan siz beni neden polise şikayet ettiniz' dedikten sonra bana bi tokat attı.tokat attığı gibi ben koştum yola doğru tam yol üstündede düştüm pantolon falan yırtıldı.arkadaşta elindeki bardağı içindeki votkayla beraber adamın suratına fırlatıp peşimden geldi.koştuk biz bayaa baktık arkamızdan gelen yok.şimdi gel bu konuyu yazıyorum.
    yahu biz o adamı orda gördük hiç bişi yapmadan toplanıp gidebilirdik geçen hafta ama yapmadık birinin canı yanmıştır vatandaşlık görevimizi yapalım polise haber verelim dedik kendimizi tehlikeye attık adamları yakalattırdık polis bi teşekkür bile etmedi lan 5 gün geçti aradan adamı salmışlar muhtemelen adam 5 gün orda sabah akşam bizi bekledi hıncını almak için yuh bee mukavemet gösterseydik kesinlikle yaralardı bizi
    bu arada 19 yaşındayız ben orta kalıplıyım arkadaşımda öyle adam bizden daha kalıplıydı direnmedik kesinlikle yaralardı bizi.
    bunu niçin yazdım arkadaşlar polise birini ihbar edecekseniz kendinizi riske attığınızı bilin.lanet olsun polis bi teşekkür bile etmedi olan nooldu 30 tl lik yiyeceği bıraktım pantolunum yırtıldı bi kaç yerim çizildi tokat yedim.

• dizimdeve elimde ufak yaralanmalar var isteyen olursa fotoğrafını çekebilirim.
  • adamları alıolar 3 gün sonra bırakıyolar edebiyatına da girmek istemiyorum polise bok atmakta istemiyorum ama olan vatandaşa oldu.
    beylikdüzü polisi için konuşmam gerekirse inanılmaz genç polisler 2 senelik okuyup buraya mı geliyolar bilmiyorum tecrübesizler.çoğu zaman yoldan bi kız geçtiğinde içerdeki polisler aptal aptal sırıtıyor vatandaşa saygı yok hepsinin burnu havada kendi mahalemde gezerken defalarca üstümü aradılar ve inanılmaz saçma bi tutumları var neyse daha anlatmak istemiyorum.
  • tahmin edemedin mi adamın ihbar ettiğin yerde gene karşına çıkacağını?
  • hacı hiç sorma fena malca bi hereket oldu ama ortam çok karanlıktı adamın bizi tanıyacağını falan tahmin etmedik işte
  •  az önce bi suçlu tarafından darp edildim
  • beylkdznde otryrm bnde adın ne acaba tansyrzdr belki
  • tugay hacı a mahallesinde oturuyorum
  • bnde b mah. Adım umut cahitte okuorum polslerde korkuo dedgn gbi dkkat etmek lazm
  • quote:

Orijinalden alıntı: bradsucks

arkadaşlar öncelikle merhaba
    geçen perşembe günü her hafta yaptığımız gibi arkadaşımla evimizin alt tarafındaki çamlığa gittik ve bişeyler içiyorduk çamlığı anlatmak gerekirse beylikdüzü büyükşehir çamlığı bilen bilir gayet ışıklı hareketli bi yerdir spor yapanlar vardır gece az olsada.biz bu çamlığın biraz alttarafındaki banklarda takılıyorduk
    neyse biz muhabbet ediyoruz falan 45 dk 1 saat geçti tam tepemizdeki ağaçta kıpırdanma farkettim.arkadaş kafamı bi çevirdim ağaçta adam.uyuşmuş heralde pozisyon değiştirirken ele verdi kendini.aga ben nasıl şaşırdım direk arkadaşa işaret ettim bi güldük falan bozuntuya vermeden muhabbete devam ettik.burda 10 dk da bi polis arabası devriye gezer ben onu bekliyorum işte neyse muhabbete devam ederken baktım uzaklardan alt taraftan yaklaşıo bi tanesi ben arkadaşıma dedim topla eşyaları(bi 50 lik votka meyvesuyu falan vardı).ben koştum polis arabasını durdurmaya arkadaşta şaşırdı çabucak kalktığım için beklemiyomuş öle bi davranış neyse koştum yolla aramızda 30 metre falan vardı elimi kaldırdım zıpladım falan son anda gördü bi kaç araba boyu ilerimde durdu koştum işte dedim durum şu şu yukarda adam var sizden saklanıo heralde.polislerde gençti bi tırstılar el fenerini aldılar oturduğumuz kısım alt tarafta kaldığı için ışık yok.işte gösterdim polise yerini adam indi diyalog şu bayaa güldük buna
    muhtemel suçlu:yok abi bişey oturuyom ben burda:D(tahminimize göre bizden öncede insanlar vardı n azından 2-3 saattir orda)adamdan kimlik çıkmadı çakı gibi bişi çıktı.
    neyse polisler yakaladı bunu arabaya doğru götürüyo adamı tam olarak göremedik karanlıktı.ama abi bu beylikdüzü sakin semt olduğu için bütün genç polisler burda mallar nasıl tırstı adamı alırken göreceksiniz bi teşekkür bile etmedi polis ama neyse
    bu akşam 1 saat önce tekrar aynı yere gittik yine muhabbetimizi edicez güzel bi ortam yapıçaz 2 arkadaş eski yerimiz doluydu hemen yan tarafına oturduk yer 30 dk sonra boşaldı bizde geçtik oraya aga tam oturucaz 35-40 yaşlarında bi adam yaklaşıyo daha önceden adamı gördüm de işiyo sandım ben dedi 'lan siz beni neden polise şikayet ettiniz' dedikten sonra bana bi tokat attı.tokat attığı gibi ben koştum yola doğru tam yol üstündede düştüm pantolon falan yırtıldı.arkadaşta elindeki bardağı içindeki votkayla beraber adamın suratına fırlatıp peşimden geldi.koştuk biz bayaa baktık arkamızdan gelen yok.şimdi gel bu konuyu yazıyorum.
    yahu biz o adamı orda gördük hiç bişi yapmadan toplanıp gidebilirdik geçen hafta ama yapmadık birinin canı yanmıştır vatandaşlık görevimizi yapalım polise haber verelim dedik kendimizi tehlikeye attık adamları yakalattırdık polis bi teşekkür bile etmedi lan 5 gün geçti aradan adamı salmışlar muhtemelen adam 5 gün orda sabah akşam bizi bekledi hıncını almak için yuh bee mukavemet gösterseydik kesinlikle yaralardı bizi
    bu arada 19 yaşındayız ben orta kalıplıyım arkadaşımda öyle adam bizden daha kalıplıydı direnmedik kesinlikle yaralardı bizi.
    bunu niçin yazdım arkadaşlar polise birini ihbar edecekseniz kendinizi riske attığınızı bilin.lanet olsun polis bi teşekkür bile etmedi olan nooldu 30 tl lik yiyeceği bıraktım pantolunum yırtıldı bi kaç yerim çizildi tokat yedim.

özet boşuna okumayın

• cahitte okuyosan kendine dikkat et benim arkadaşlarda orda okuyodu 2 sene önce mezun oldular ilk mezunlardan.bn hüseyin yıldızdaydım 1 sene ortak kullandık o okulu bu kadar serseri insanı bi arada görmedim ben seviyesiz insan doluydu okul arkadaşlarımda defalarca darp edildi o serseri öğrenciler tarafından.sana tavsiyem o okuldan fazla çevre edinme ve insanlarla fazla muhattap olma.
  • tskkr edrm heryerde war 75 de oyle napalm lise3 zaten en azndan burda haramidereliler yok 75 gbi.d
  • geçenlerde orda bi çocuğa tecavüz edip boğazını kesip öldürdüler. dikkatli olun arkadaşım. helede yaşın ufaksa cılızsan direnemezsinde. hayatının baharında böyle birşey gelirse başına bi daha topralayamazsın ömür boyunca. her uyuduğunda sana yapılan o şeyin kabusunu görürsün. kirlenmiş bir şekilde devam edersin hayatyına. dikkatli olun.
  • tugay bide atrium parknda hep kawga oluo he buhafta daha adamdan sgara istemsler wermeynce bıcaklayp oldrmusler
  • umut doğru söylüyorsun benden de istediler ve laf attılar bi kaç ay önce 10 kişilik bi gruptu 12 senedir oturuyorum burada son zamanlarda ciddi bi bozulma var sen nerelerde takılıyorsun burda artık ormana falan gitmem ben eskiden yaptığım gibi kırbahçesi kafede takılacam kafam rahat olur en azından sana da böyle yapmanı öneririm
  • aynen bende kırbahcesi kahve mania breads zaten kış geldi dısardada durulmuyo ama eskisi gbi degil ya esenyurtlular falan gelmeye basladı burasıda bozuldu
  • zarar goren arkadaslara gecmis olsun . geceleri ozellikle gec saaatlerde disari cikilmamasi gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: bradsucks

arkadaşlar öncelikle merhaba

seni şakacı şey

• ciddiyetle yazılmış konu bi yorum bırakayım dedimde iyice sohbet ortamına dönmüş olduğunu görünce geri vazgeçtim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.