Şimdi Ara

Az güç tüketen araç anfisi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam hyundai getz anfi düşünüyorum ama malum akümüz küçük. 4 kapıya hoparlör aldım ve teybimiz dandik android teyp öyle 4x50 falan vereceğini sanmam. Eğer ses düşük gelirse (hop. daha taktırmadım) bir anfi düşünüyorum ama az tüketim yapması lazım. Bildiğiniz veya kullandığınız 4 kanal anfi var mı böyle aküyü emmeyecek. Bende evde 3 tane anfi var ama 2000 ortalarından kalmalar eminim emer bitirir aküyü, eski anfilerin güç tüketimini biliyorsunuz... ufak çok güçlü olmayan (bass olmayacak) 4 kanal bişey lazım.

• Alpine KTP445

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FurkanEmir411 F kullanıcısına yanıt

çok güzel de alpine soketlerine göre yapılmış. Tek tek bulup kesmek lazım giriş çıkış hangisi. ya da alpine double teyp bakmam lazım

• Devian kullanıcısına yanıt
    Qline qs4 iş görür.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Devian kullanıcısına yanıt

Elektronikçiler halleder, kolay iş. Deck çevirici takarken filan da aynı işi yapan adamlar, elleri alışkın.

https://www.youtube.com/shorts/eKRsOVnojZg?si=KI-OfHxT68gRnVfX

• FurkanEmir411 F kullanıcısına yanıt
    deck çevirici kaliteyi düşürüyor, teybinizin rca çıkışı mevcut, direk rca ile girebileceğiniz amfileri tercih edin. 4ohm 40w rms civarı amfiler size yeterli

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ecrasniann kullanıcısına yanıt

Deck çevirici takmayacak zaten, montaj mantığı olarak aynı olduğunu söyledim ben.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.