Şimdi Ara

Aynı modemi paylaşan kullanıcıların en büyük sorunu!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese selam size bir sorum olucakk...Aynı modemi kullanan kullanıcıların internette gezdikleri sayfaları yazdıkları yazıları hatta ve hatta msndeki konuşmalarını kayıt altına alan bir program varmı?Bende ortak wireless modem kullanıyorum..Şirkette ayrıca birde server var..Şimdi benim yazışmalarım gezdiğim siteler gönderdiğim mailler başkası tarafından görüntülenebilirmi?Eğer cevap evet ise hangi program veya hangi yolla bu yapılabilir?
    Bu konuda yardımcı olursanız size minnettar olurum..
    Cevabınız için şimdiden çok çok teşekkür ederim....

• Wireless modemlerde kolaylikla bilgileriniz okunabilir. Modem şifreleme kullanmıyorsa(wpa/wep) ya da kullansa bile karşı taraf bu şifreyi biliyorsa linux'ta bir kaç tıkla msn yazışmalarınız okunabilir mesela.
    İlgileniyorsanız bu işlemler için kullanılan backtrack dağıtımı var. Bununla ayrıca wireless şifreleri de kırılabilir...
  • NNM İLE AĞ KONTROLÜ SİZDE ÜSTELİK YAZİŞMALAR DAHİL ile başlayan sayfa
    http://www.google.com.tr/search?hl=tr&client=firefox-a&channel=s&rls=org.mozilla%3Atr%3Aofficial&hs=pCu&q=nexeye+speedman&btnG=Ara&meta=

çok dehşet bi program
    Biz interneti 5 ortak kullanıyoruz.Bizzat denedim .çalışıyor program.Bi kaç gün deneme sürümü olarak kullanıyosun.Sonra denemesi bitince kendisi fes ediyor.Google da araştırdım.Hemen ilacınıda buldum.
    istersen pm atabilirsin.

Aynı modemi paylaşan kullanıcıların en büyük sorunu!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 9 Ekim 2008; 14:49:17 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.