Şimdi Ara

Aynasız Makine Tavsiyesi 8-10 Bin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şu an severek kullandığım X100F makinem mesleğimden ötürü artık yetmemeye başladı.

Makinemi satıp değiştirilebilir lensli bir cihaz alma niyetim var. Sürekli taşıyacağım için de aynasız makine düşünüyorum .

Mimari çekeceğim için ilk aşamada Fuji 18-55 gibi bir lens düşünüyorum ya da 15-45 olur mu tam bilemiyorum.

İkinci el takıntım yok 8-10 bin lira arasında lensiyle birlikte bir makine bakıyorum. X-E4 ilgimi çekti biraz 15-45 ile aradığım fiyat skalasinda.

Fakat mesela ayni paralara t2 veya xpro2 gibi modellere de yönelebilirim. Cevap verecek arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muqarnas -- 6 Mart 2022; 9:2:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam selamlar,

Ben de henüz Fujifilm X-S10 + XC 15-45 aldım. Şu an gayet memnunum ve kalite algısı beklediğimden de yukarıda. Tabi daha çok uzun süreli kullanım gerekiyor tamamen keşfetmek için. Bence o fiyat bandında X-T200 + 15-45 sizi gayet memnun edecektir. Hatta 16 MP az demezseniz, Olympus OM-D E-M10 Mark III (II de olur) + 14-42 + 40-150 gibi çok güzel bir ekipman seti edinebilirsiniz. Daha bilgili arkadaşlar da mutlaka yardımcı olacaklardır.

• Hayırlı olsun güle güle kullanın. Hocam açıkçası t200 almaktansa T-2 gibi modele yönelmek bana daha doğru geliyor. Neticede biri amiral gemisi olarak çıkmış bir mode. T200'deki sensör ve işlemci açıkası X-Trans ve X-processor değil. O yüzden T-2 + 16-80 düşünüyorum gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muqarnas -- 12 Mart 2022; 22:33:4 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.