Şimdi Ara

Aynasız Fotoğraf Makinesı önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öncelikle şunu belirtme isterim ben daha önce profesyonel anlamda fotografcılık eğitimi almadım.

ve hobi amaçlı (amatör) fotografcılığa merak saldım. Tanıdığım arkadaşlarım gibi yüsek paralar verip DSLR kit ve Lensler alıp 3 ay sonra " knk çok ağır ya telefonla çekeriz" modunda da olmak istemiyorum bu sebepten taşıması kolay ve ekonomik anlamda beni üzmeyecek aynı zamanda beni fotoğrafcımış gibi egomu tatmin edecek makine önerimenizi rica edeyorum

amacım Sokak fotoğrafı çekmek belki de ilerde bi housing case alıp su altı çekerim

bütce olarak 800 dolar belirledim (yurtdışına gideceğim oradan almayı düşünüyorum )

Aşağıda birkaç makine inceledim ama profes. ve kullanan arkadaşlar kadar bilgi sahibi değilim önerileriniz varsa bilgi veririseniz çok sevinirim

Fujifilm X-M1 Siyah Standart Kit
    Fujifilm X-A1 Gümüş Standart Kit 1
    Fujifilm X20
    Fujifilm X-E1 Gümüş + XC 16-50mm F3.5-5.6 Kit
    Olympus OM-D E-M10 14-42 Kit + 16 GB Class 10 Kart + Çanta + Mini Tripod Hediyeli (Gümüş)

Sizin özel oralar öneriniz varsa bilmek isterim şimdidien teşekkürler

• Nx300 kullanıyorum, tavsiye ederim.
  • Kullanmadım ama ben de aşağıdakini gözüme kestiriyorum.

Olympus OM-D E-M10 14-42 Kit + 16 GB Class 10 Kart + Çanta + Mini Tripod Hediyeli (Gümüş)
  • Fujifilm çok başarılı fakat lesnleri okadar da uygun değil.

Bence OMD E-M10 tam sizin isteyeceğiniz tarzda bir makine, tercihinizi bu yönde yapmanız sizi daha mutlu edecektir.
  • omd em10 un kit lensinin kalitesi nasıl ?
  • Çok uygun fiyata xpro1 satıyorum ilgilenirseniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.