Şimdi Ara

aylık 2.400 TL maas nasil?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
1
Favori
13.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.400 TL + ssk + özel sigorta + yılda 1 maaş bonus
    cmt-pzr ve bayram günleri tatil

böle bir teklif var elimde nasıl sizce?

2 yıl iş tecrübesi
    mühendislik üzeri işletme yükseği
    yaş 27

• oha süpermiş ben olsam hemen atlardım
  • Yuh diyorum ! Kaçırma
  • Ne mühendisliği ? Nerede çalışacaksın ?
  • 3 Binden Aşağı Çalışma
  • Yani türkiye koşullarında iyi para ama nerede yaşadığın nasıl bir yaşantıya sahip olduğun önemli işi kabul ederken.
    Ne kadar sorumluluk sahibi olacaksın? , 2400 verip sabah 8 akşam 10-11 mi çalıştıracak. bunlar bence önemli.
  • Gitmezsen haber ver ben gider çalışırım
  • istanbulda yaşıyorum, mütavazi bir durumum var şuan kira derdim yok.
    aslında benim için önemli olan bu paraya var olan düzen bozulurmu yani hali hazırda şirketimde yerim sağlam hatta emekli bile olurum gibi...

metalurji mühüm bu arada ve yapacağım iş seyahati çok yoğun olan bir iş olacak... çalışma saatleri esnek o yüzden..
  • fedakarlık yapmazsan kazanamazsın ve yükselemezsin
  • şuan ne kadar alıyorsunuz hocam
  • 2 yıl iş tecrübesine 2400 lira iyi gibi. Ama denildiği gibi, şartlar nasıl onu sen bileceksin. Maaş kadar önemli olan diğer şey çalışırken içinin rahat olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rørø

istanbulda yaşıyorum, mütavazi bir durumum var şuan kira derdim yok.
    aslında benim için önemli olan bu paraya var olan düzen bozulurmu yani hali hazırda şirketimde yerim sağlam hatta emekli bile olurum gibi...

metalurji mühüm bu arada ve yapacağım iş seyahati çok yoğun olan bir iş olacak... çalışma saatleri esnek o yüzden..

Peki şu an çalıştığın yerde ne gibi imkanlara sahipsin ? maaşın ne düzeyde artacak? ,Çalıştığın firmanın prestiji nasıl? yani hangi şirketten ayrılmak istesen daha kolay iş bulursun firmaların piyasa hakimiyeti vs.
  • 3200 maas+ ssk+yol+ssk devlet primi(57 tl)

Yilda 16 maas. Yani 3 ayda bir prim.

Bankada calisirsan (: Bilgisayar muh
  • kabul edin derim :D
    bu arada eleman lazımsa burdayım harita üzerine okudum yaş 23
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lee-on!

2 yıl iş tecrübesine 2400 lira iyi gibi. Ama denildiği gibi, şartlar nasıl onu sen bileceksin. Maaş kadar önemli olan diğer şey çalışırken içinin rahat olması.

Doğru diyor babam doğuda polis 4000 tl alıyor ama huzurumuz yok
  • sanki türkiye de maaşlar çok yüksek ya adam da gelip konu açmış,gitme bence napcan otur dh kas
  • işin rahat olması önemli önce rahatım derdim yok diyorsunuz ona göre eğer rahat bir işse oraya başlayın şu an aldığından daha fazlaysa yine değebilir.
  • hocam çok iyi.

Edit: Yeni gördüm. Meslektaş olacağız ben mezun olunca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalurjist -- 21 Mayıs 2011; 0:37:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exe_genesis

3200 maas+ ssk+yol+ssk devlet primi(57 tl)

bu tip bi iş için nasıl bir bilgisayar bilgisi gerekiyor acaba

donanımdan full anlasak yanına da 3-4 tane dil bilsek yeterli midir biraz saçma soru oldu ama
  • Donanim hic bi ise yaramaz bilgisayar piyasasinda. Yazilim bilgin onemli. iyi derecede java oracle bilen biri 5 yillik tecrubesi varsa 10 000 falan bile alir. Yazilim olarak oracle-java-c# falan diye gidiyor.

Maaslar yuksek gorunsede sonucta sen bi program yapiyorsun sirket 10-20 bin $ kazaniyor ondan.

Bilgisayar muhendisi yeni mezunsa zaten direk 1500+ssk+prim+ yol veya buna yakin birseyle basliyor.

Ayrica sirketin durumuna gore 6 ay veya 1 yilda bir zam yapilir

quote:

Orijinalden alıntı: furkan_10

quote:

Orijinalden alıntı: exe_genesis

3200 maas+ ssk+yol+ssk devlet primi(57 tl)

bu tip bi iş için nasıl bir bilgisayar bilgisi gerekiyor acaba

donanımdan full anlasak yanına da 3-4 tane dil bilsek yeterli midir biraz saçma soru oldu ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netcore -- 21 Mayıs 2011; 0:43:26 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.