Şimdi Ara

AYIN ENPARALISI - YEMEK SİPARİŞİ %25 İNDİRİM YIL SONUNA KADAR UZATILDI (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.512
Cevap
88
Favori
77.237
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkür ederim
  • Diyelim ki ben mart ayinda ayin enparalisi oldum iadeyi almam icin nisanda mi alisveris yapacagim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diyelim ki 31 marta kadar steamden harxama yaptim ama ayin enparalisi olmadim. Nisanin 5inde iade alabilir miyim yine? Normalde kampanya 31 martta bitiyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: içinizden biri

Diyelim ki 31 marta kadar steamden harxama yaptim ama ayin enparalisi olmadim. Nisanin 5inde iade alabilir miyim yine? Normalde kampanya 31 martta bitiyordu.

Bu ay için geçerli değil. Yani harcamanızı rahatça yapın ayın enparalısı olmanıza gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: der ve gider

quote:

Orijinalden alıntı: içinizden biri

Diyelim ki 31 marta kadar steamden harxama yaptim ama ayin enparalisi olmadim. Nisanin 5inde iade alabilir miyim yine? Normalde kampanya 31 martta bitiyordu.

Bu ay için geçerli değil. Yani harcamanızı rahatça yapın ayın enparalısı olmanıza gerek yok.

Tamamdir o zaman. Steama 2 hesaptanda 50 50 atayim bari

• kafam karıştı şimdi.

mart ayında, ayın enparalısı oldum. dün akşamda enpara kartımla 199,96 TL'lik uçak bileti ödemesi yaptım.

bu işlemden dolayı 7 nisanda bana %20 iade gelmeyecekmi ?
  • Açıklama geldi steam, lol vs kaldırılmış. ilk mesaja ekleyebilirsin.
    Bu mesaja eklenen görseller:

AYIN ENPARALISI - YEMEK SİPARİŞİ %25 İNDİRİM YIL SONUNA KADAR UZATILDI
  • PSN, STEAM ve diger OYUN İNDİRİMLERİ BİTTİ GENCLER

#oyunsuzolmaz hastagiyle twitterdan abanalim belki degistirirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: By___Muzzy

kafam karıştı şimdi.

mart ayında, ayın enparalısı oldum. dün akşamda enpara kartımla 199,96 TL'lik uçak bileti ödemesi yaptım.

Gelecek iade. :)
  • Ekledim sağ ol hatırlatma için.
  • Ayın ilk günü iade gerektirecek bir alışveriş yapsak, şartları da son gün tamamlasak iade hakkı kazanıyoruz değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

PSN, STEAM ve diger OYUN İNDİRİMLERİ BİTTİ GENCLER

#oyunsuzolmaz hastagiyle twitterdan abanalim belki degistirirler.

İyi de, normal şartlarda bu kampanya hiç uzamayacaktı zaten. Yani bu ay sondu, önceden uzatıldığı için ek uzatma da koymalarını kimse beklemiyordu. Adamlar inisiyatif kullanarak birçok platformda devam ettirmiş, şimdi de steam kalktı diye kızılıyor ne yapsa yaranılmayacak. :) (Steam'in kaldırılma nedeni, herkesin o ay harcamasa bile 50 lirayı hesaba atıp sonra kullanırım ne de olsa diye kampanyadan yararlanma isteğiydi)
  • yeni kampanya olmamış çok tepki alırlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

Ayın ilk günü iade gerektirecek bir alışveriş yapsak, şartları da son gün tamamlasak iade hakkı kazanıyoruz değil mi?

Kazanıyoruz. :) Aynı ay içinde yapılması yeterli. Ayın 1'i de 31'i de geçerli.
  • Bence arkadaşlar adamları da düşünmek lazım. Hep kendinizi dusunmeyin bence gayet güzel bir uygulama olmuş. Herşey çok basit zaaten ben hepsini yapiyormusum.
    Buna sayı sınırlaması yaparlardı ozaman kötü olurdu. Garanti gibi ilk 1000 kişi felan dememiş. Karta 100 TL yatırmak zor geliyorsa kullanma zaaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: der ve gider

quote:

Orijinalden alıntı: By___Muzzy

kafam karıştı şimdi.

Gelecek iade. :)

gelecekte gelecekmi :)
  • Ayın enparalısı uygulaması beğendim.Zaten koşullarının çoğunu önceden tamamlıyordum yani enparayı olması gerektiği gibi kullanıyordum.Ancak telefona tl yükleme abes illa faturasız hat kullanmamız mı gerekiyor.
  • internet şubesine girdim ayın enparalısı oldunuz dedi
  • Bilen birisi cevap versin lütfen.
    Bu bankalar fatura ödemesinden, tl yüklemeden, eft yapmadan ne kazanıyor?
    Sadece en para değil diğer bankalar da fatura otomatik ödemeyi filan puan ile çekici hale getirme derdinde.

Açık bir şekilde soruyorum. Benim 10 bin lirayı hesapta tutmam mı bankaya yararlı yoksa 100 lirayı oradan oraya eft filan yapıp şartları sağlamam mı?

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.