Şimdi Ara

ayım çıktı ne yapmalıyım :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar ayım çıktı ne yapmalıyım ne işe yarar.. bir kaç bişey okudum ama pek anlayamadım aydır falan oynuyorum.. 2 gün önce ay çıktı savaş sonrası.. bu ne işime yarar neler yaptırıcam burada kücücük bir ay 6800 km çapında :S biri yardımcı olabilirmi .d

• quote:

Orijinalden alıntı: ketzilla

evet arkadaşlar ayım çıktı ne yapmalıyım ne işe yarar.. bir kaç bişey okudum ama pek anlayamadım aydır falan oynuyorum.. 2 gün önce ay çıktı savaş sonrası.. bu ne işime yarar neler yaptırıcam burada kücücük bir ay 6800 km çapında :S biri yardımcı olabilirmi .d

dostum filo hareketlerini ordan yaparsın diğerleri radarlayamaz böylece filon korunur.
  • evet onuda okudum fakat zaten filolalarıma saldırı falan gelmiyordu ki yoldayken. ayrıca bu AY çok mu önemli bişey millet çıkarmak için ugraşıyor bende şans eseri cıktı hemde hiç filom yokken adam saldırdı bana sadece savunmam güclüydü adam 750 b.nakliye ve 1.200 küsür komuta gemisiyle saldırdı sonra ay çıktı. şimdi robot fabrikası yapıyorum radar falan yaptım zaten başka bişey yapılmıyor
  • savunman nasıldı?
  • ayda alan açmak için ay merkez istasyonu kademelerini yükselt. her kademe 3 alan açar. robot fabrikasının kademesini yükseltip sıçrama geçidini basarsın.
    daha sonra robottan bir kademe yıkıp radar istasyonu basarsın.
  • ay'ın çıması bir dert, çıktıktan sonrası başka bir dert :D
  • Hayırlı olsun. Daha hızlı gelişirsin. Çünkü ay üzerinden yaptığın filo hareketleri diğer aylardaki radardan görünmez. Böylece diğer oyuncular ana filonun dönüşüne kilit atamaz. Tüm filo hareketlerini ay üzerinden yapmalısın. Nakliye, konuşlanma, sökmek gibi. Silah - koruma kalkanı ve zırhı geliştir. daha sonra filo bas. kurduğun radar sistemiyle diğer gezegenlere radar at. diğer oyuncuların filo hareketlerini izle. güzel bir yem bulduğunda filosuna 1 veya 2 saniye fark ile kilitle.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.