Şimdi Ara

AWS Kullanımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Saygıdeğer forum üyeleri AWS üyeliği açtım. Python kodunu yazıp çıktıyı AWS de görmek istiyorum. Bir kaç video ve doküman inceledim. Ancak servisleri anlık olarak kullanamıyorum. RDS,EC2 gibi servislere girdiğimde "Servislere kayıt oldunuz 24 saat gibi bir süre içinde etkinleştirme gerçekleşecektir" bildirimi geldi. Bu kadar süre bekleyen oldu mu AWS servislerini kullanmak için ?

• AWS hiç üye olmadım . Ücretsiz üyelik ise belki 24h bekletiyor olabilirler. Python kodu kendi bilgisayarında da deneyebilirsin, bulutişlem o kadar şart değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulut tabanlı bir kaç yapmam gereken işlemler olduğu için ve genel servislerin kullanımlarını öğrenmek için açtım üyelik bende. Yoksa en iyisi sizinde söylediğiniz gibi kişisel bilgisayarda çalıştırmak.
  • AWS sizin kartınızdan alacağı 1 $ alamadığı için servisleri kullanamama sorunu yaşarsınız. Sorunu çözdüm. Bu sorunla karşılaşan olursa ki (ben ziraat gençbank kartta bu sorunu yaşadım ) bankanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçip kartının yurt dışı kısıtlamasını kaldırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artyom1453 -- 14 Mart 2018; 14:51:0 >
  • kredi kartları nı internette ödemeye açmak gerekio, bunun için kart sahibinin bankayı arayıp onaylaması gerekio. bence cok saçma bi uygulama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet bi süre önce e ticaret işlemlerine kapanmıştı kartlar. bunun için e ticaret işlemlerine açık hale getirmek gerekiyor. hayırlısı olsun diyelim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.