Şimdi Ara

Avrupa Turu Yol Arkadaşı Arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bu yaz avrupa turu yapmak istiyorum ama kendim cesaret edemiyorum yolda veya dışarıda kalcağım geceler olcaktır muhtemelen, yanıma bi yol arkadaşı arıyorum
    İngilizcem orta üstü
    Blablacar yada otostop düşünüyorum.
    Konaklama içinse airbnb
    Rotam bu sekilde ama bazı sehirler atlanabilir, öğrenci olduğum için bütcem kısıtlı, 1000euro.
    İst-Selanik-Belgrad-Budapeşte-Prag-Munih-Paris-Bruksel-Amsterdam
    Tavsiyeleriniz varsa da almak isterim, 1000euroya bu iş olmaz diyenlerde olacaktır muhtemelen, ama allahın belası kurlar..

• vizen var mı?
  • Tuni. T kullanıcısına yanıt
    yeşil pasaportum var hocam, vize sorunu yok
  • 11 senedir şu foruma üyeyim, en çok takip ettiğim bölümlerden biri Gezi ve turizm. Bu bölümde en çok gördüğüm konulardan birisi "yol arkadaşı arıyorum" başlıklı konular. Ve hiçbir zaman birbirini tanımayan 2 kişinin buluşup yurtdışı gezisine çıktığını görmedim. Kesinlikle tanımadığınız birisiyle geziye çıkmanızı tavsiye etmem.
    Ayrıca Avrupa'da otostop olayına çok büyük önyargıyla bakarlar. Bütçeyi arttıramıyorsanız gün ve şehir sayısını azaltmanızı öneririm.
  • Sebastianbjk kullanıcısına yanıt
    hak veriyorum hocam, birbirini tanımayan iki insanın bulusup bu olayı gerçekleştirmesi sıkıntılı ve zor bi durum olabilir ama içimdeki istek baya ağır bastı. eğer benim kafamda birisini tanırsam iyice onu tanımaya çalışırım diye düşünüyordum.
    yorumunuz ve tavsiyeniz için teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.