Şimdi Ara

Avrupa'nın Kıralını seçiyoruz (TIR, OTOBÜS, KAMYON) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
14.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DAF XF dafta herşey var çekiş gücü teknoloji konfor mercedeste ne konfor ne ekonomi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafaemir

DAF XF dafta herşey var çekiş gücü teknoloji konfor mercedeste ne konfor ne ekonomi...

degetttt

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mustafaemir

DAF XF dafta herşey var çekiş gücü teknoloji konfor mercedeste ne konfor ne ekonomi...

degetttt

• quote:

Orjinalden alıntı: FBcoskunFB

ben man derim.
    bizde 4 tane tga 410 var. 2008 lerin motorlar common rail.pek tavsiye etmiyolar niyeyse

Ondan öncekilerde common rail.Arabada common rail oldumu yağ yakmıyor.Ford'da aynı teknoloji'yi kullandı.Adamlar arabalarının erkenden motor yiyip adının çıkmasını, damgalanmasını istemiyorlar.Bana kalırsa en iyisini yapmışlar..
  • Kesinlikle Tırda Avrupa'nın kralı Volvo sonra Scania.Bunların arkasından sıralama yapmam gerekirse Man,Daf,Mercedes,Iveco ve Renault gelir.(Sıralama konfor ve dayanıklılıga göredir)
    Otobüste Setra sonra Mercedes.
  • o mercedesin su atan tankeri actros o büyük yangında bir veli nimetti..
  • quote:

Orjinalden alıntı: CaRgO4030

quote:

ben man derim.
    bizde 4 tane tga 410 var. 2008 lerin motorlar common rail.pek tavsiye etmiyolar niyeyse

Ondan öncekilerde common rail.Arabada common rail oldumu yağ yakmıyor.Ford'da aynı teknoloji'yi kullandı.Adamlar arabalarının erkenden motor yiyip adının çıkmasını, damgalanmasını istemiyorlar.Bana kalırsa en iyisini yapmışlar..

Zaten en iyi kullanan adamda bile 300 bin gidiyo cargonun motoru daha ne damgalanması yaw beni yine güldürdün...

• quote:

Orjinalden alıntı: BEST_OF_THE_BUCAK

quote:

Orjinalden alıntı: CaRgO4030

quote:

ben man derim.

Zaten en iyi kullanan adamda bile 300 bin gidiyo cargonun motoru daha ne damgalanması yaw beni yine güldürdün...

Çaktırma..

• türkiyede değil ama AVRUPADA IVECO EUROCARGO MERSEDESDEN SONRA GELİR.

Avrupa'nın Kıralını seçiyoruz (TIR, OTOBÜS, KAMYON)
  • actros scania man daf
  • quote:

Orjinalden alıntı: murat067

actros scania man daf

• tır da volvo çünkü konforlu

otobüste setra: o endam nerde varr!
    ve mercedes : fazla söze gerek yok eskiler tanır
  • scania > man > mercedes daf ? volvo = cok yakıyo diyolar biilgisi olan var mı ?
  • yakıta takıldıysan scanıa ıle manı da gec . MERCEDES - BENZ İ SEÇ
  • quote:

Orjinalden alıntı: emir18rebrov

otobüs için bir laf varmış. al manı gör a...nın ..ını

Daha once Man fortuna kullandın mı ??

Eğer alıcıysan

Borca dayalı alıcaksan Travego
    Keş para alıcaksan Man alıcaksın
  • tırda scania ve volvo derim.Daf,man,mercedes 2.sırada gelir
    otobüsde mercedesi tek geçerim.
  • Bizim oralarda bir söz vardır "Mercedes in tırına Volvo nun taksisine binilmez" diye

Kamyonda Scania Man
    Çekici Volvo Scania
    Otobüs Setra Mercedes
  • quote:

Orjinalden alıntı: joe_black

Bizim oralarda bir söz vardır "Mercedes in tırına Volvo nun taksisine binilmez" diye

Kamyonda Scania Man
    Çekici Volvo Scania
    Otobüs Setra Mercedes

sızın oralar sallamıs bıraz volvonun arabaları gıbı konforlu saglam uzun omurlu arac varmı .

mercedes - bmw - audı - volvo seklınde sıralanır
  • quote:

Orjinalden alıntı: jasberny

quote:

Bizim oralarda bir söz vardır "Mercedes in tırına Volvo nun taksisine binilmez" diye

Kamyonda Scania Man
    Çekici Volvo Scania
    Otobüs Setra Mercedes

sızın oralar sallamıs bıraz volvonun arabaları gıbı konforlu saglam uzun omurlu arac varmı .

Hocam, bunu ben söylemedim. Mercedes araç çok kullandım ama Volvo otomobil hiç kullanmadım. Bunu söyleyenler genelde tır sürücüleri ve tahminimce mercedes tırlar için söylenmiş. Bizde de mercedes tırlar oldu 1 yıl içinde araçta anahtar vurulmadık yeri kalmadı. Ama 1938 lerde uzun süre araca anahtar sürmeden kullanılıp satılmışlardı. Actros serisinde hiç memnun kalmadık.

Bolu da volvo otomobil ve mercedes tır gerçekten az sayıdadır. Nakliyat firmaları Volvo Scania ve Daf tercih ediliyorlar. Çoğunluk Volvo 460 ve Daf XF 95

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BIG.NINE -- 7 Ekim 2008; 12:46:11 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: jasberny

quote:

Kamyonda Scania Man
    Çekici Volvo Scania
    Otobüs Setra Mercedes

Hocam, bunu ben söylemedim. Mercedes araç çok kullandım ama Volvo otomobil hiç kullanmadım. Bunu söyleyenler genelde tır sürücüleri ve tahminimce mercedes tırlar için söylenmiş. Bizde de mercedes tırlar oldu 1 yıl içinde araçta anahtar vurulmadık yeri kalmadı. Ama 1938 lerde uzun süre araca anahtar sürmeden kullanılıp satılmışlardı. Actros serisinde hiç memnun kalmadık.

Bolu da volvo otomobil ve mercedes tır gerçekten az sayıdadır. Nakliyat firmaları Volvo Scania ve Daf tercih ediliyorlar. Çoğunluk Volvo 460 ve Daf XF 95

yok actros saglam degılmıs anahtar vurulmadık yerı kalmamıs tarzında hıkaye anlatma bana . bu pıyasada actros kadar saglam uzun omurlu arac cok az . sanzımanı cok mukemmeldır motoruda oyle duzenlı bakımlarını yaptınmı hıc bır sey olmaz 1.300 bın km anahtar vurmazsın motora . ıkı actros sattık bırı 97 modeldı sıfır almıstık 2002 kasımda sattık 1200000 km deydı sadece bır defa turbo degıstı okadar. gecen nısanda sattık 2003 model 750 bın km deydı anahtar vurulmamıstı. yanı dıyecegım actrosun saglamlıgına laf etmeyın bılıp bılmeden konusmayın bu ulkede actrosun vıtesını kullanmasını bılmeyen cok sofor var adam dırek bosal atmasını bıle bılmıyodu ben bunları gordum . tekrar soyluyorum axor ıle ACTROSU bırbırıne karıstırmayın . actros mp1 ve mp2 ıle ılgılı butun sorularınızı yanıtlıyabılırım:

Avrupa'nın Kıralını seçiyoruz (TIR, OTOBÜS, KAMYON)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.