Şimdi Ara

Avrupa Ligi Çeyrek Final 1.Maç | Lyon - Beşiktaş | 13 Nisan| 22.05 (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
794
Cevap
3
Favori
25.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BJK tarihinde ilk kez UEFA da yarı finale bu senede çıkmazsa daha hiç çıkamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • al su maci karakartal, pis kopeklere tur mu verecegiz birde.
  • Lyon bosuna 20 bin kisilik yer vermedi olaylarin yasanacagi belliydi guvenlik diye bisey yok.Adamlar 50 kere sahaya girdi bizim yonetim bos bos durmamali nasil onlar uefaya bu olayi sunuyorsa bizimde sunmamiz lazim.Icerdeki mac seyircisiz olursa simdiden gecmis olsun bize

• quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

O değilde bu Spiker kimdi ? Aşırı boş konuşuyor . İstediğimizi aldık ne demek ya ??

Beşiktaş iyi sonuç aldi lyon deplasmanda galibiyet bekleyen yoktu herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: hakim bey

Beşiktaş süper oynadı vs diyenler hangi maçı izledi bilmiyorum taliscanın kendini yere atması sorucu kazandığı beleş serbest vuruşta uyanıklık yapıp attığı pasla bir gol attı Beşiktaş başka hiç bir şey yapmadı.

Rakibin 2 tane direği var bir tane kaleciyi geçti yan ağlara attı ve 2 tane penaltı -ki birinde fabri kırmızı yerdi - cm ile ofsayt olduğu için gitti. Onun dışında ikinci yarı sayısız pozisyon.

Şunu da söyleyim Lyon takımını bu yıl ilk kez izledim tolisso dışında benim olsun diyecek oyuncuları yoktu

Tamam hakim bey söyledikleriniz kayda geçildi.

• Walter White kullanıcısına yanıt
    Gelin gelin adam gibi yorum yazın. Ortalığı karıştırmayanlara lafım yok...

• rider30 kullanıcısına yanıt
    Sende de ne öngörü varmış be arkadaş.
  • içerdeki maç ne alaka seyircisiz olacak yahu Beşiktaşın suçu ne bunda taşkınlık yapanlar fransızlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hondo Ohnaka

quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

O değilde bu Spiker kimdi ? Aşırı boş konuşuyor . İstediğimizi aldık ne demek ya ??

Beşiktaş iyi sonuç aldi lyon deplasmanda galibiyet bekleyen yoktu herhalde

Kaçtan önce öyleydi ama maçı izleyenler su skora üzülür

• Kaleciye parayi kisarlarsa olacagi buydu !!!

• Almanya'da yasayanida Tr'deki ayni Barbar anasini satim insallah fransizlar buradada yener soyle 4-5 gol atsa varya ne guzel olur

madem avrupayi sevmiyorsunuz cikin o zaman adamlarin liglerinden katilmayin uefa'ya sampiyonlar ligine gidin iran araplarla oynayin
  • fark yiyeceğiniz maçta 2-1lik skor fena değil. hakem çok iyiydi çıktı işini yaptı adam ŞAŞIRTICI Bİ ŞEKİLDE

diğer maçta da lyonun yeneceğini düşünüyorum

ne zaman maç?

• Vatan millet edebiyatını kaçırdım mı ? Tüh.

Lyon Uefa'da güçlü bir takımdır. 7 gol attıkları şikeli Dinamo Kyiv maçı bile başlarını ağrıtmadı. Bu ülke futbolunda hep Fenerbahçe'ye haksızlıklar yapıldı. Üften püften cezalara rağmen Fenerbahçe seyircisiz maçlarla yarı finale kadar gitti bu turnuvada. Şimdi Beşiktaş maçı seyircisiz oynansın da görelim. Seyircisiz hiç şansı yok Beşiktaş'ın.
  • 1 gol 1 goldür İstanbul'da şartlar değişebilir.

• Sans besiktasin yanindaydi 2. Macta bu sans olmucak hakem maci iyi yonetti maç cok sıkıcı gecti 50. Dk kapattim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

Bjk bu turu geçer sanssız bir aksamdı

Lyon için şanssız bir akşamdı. Adamlar tek kale oynadılar. Boş kaleye kaçırılan toplar, direkler, milimlik ofsaytlar...

• Bjk elendi tahminimce lyon dün mahvetti.Vodafone araneda da olsa olsa 10 dk baski altinda kalacagini dusunuyorum lyonun roma macinda gördük

• Bence bu fener ve gs liler kıskanıyorlar. Maçın skoru gayet iyi istanbul da turu geçeceği nokta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnondraX

quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

Bjk bu turu geçer sanssız bir aksamdı

Lyon için şanssız bir akşamdı. Adamlar tek kale oynadılar. Boş kaleye kaçırılan toplar, direkler, milimlik ofsaytlar...

Bazı pozisyonlarda şanssızdı ancak attıkları iki gol de bedavaydı. Beşiktaş'ın sorunu ikinci yarı ilk yarıdakinden farklı futbol benimsemesiydi. İki pas yapamadı oyuncular ikinci yarı. Bir bitse de gitsek havasında oynadılar. Yoksa Lyon çok abartılacak bir takım değil. Düzgün ataklarla skor 0-1'den 0-2 hatta 0-3 olabilirdi ilk yarı. Kademeleri çok zayıf gerçekten.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.