Şimdi Ara

Avrupa Cihazlarında sınırlanan kulaklık seviyesine çözüm! (Jailbreak şart değil) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
431
Cevap
60
Favori
34.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İphone SE alma niyetim vardı benimde işte bu ses sınır işi sıkıntı biraz kafamı bulandırdı, yoksa benim gibi büyük ekran ve android telefondan sıkılan biri için alternatifi olmayan bi cihaz SE.
    Yinede o kadar para ver müzik dinlerken kısıtlama sıkıntısı yaşa saçma, şimdi yüksek sese alışınca azalan ses rahatsız eder illaki artık elimdeki antika ipod tamamen bozulana kadar kullanırım.
    İnşallah kesin bir çözüm çıkar tüm ios sürümlerinde işe yarayacak şekilde,
    Müzik odaklı başka cihazlar alsan sony hi-res çalarlar falan onlarda da varmış bu AB ses zıkkımı. Bide sırf müzik için ayrı bir cihaz taşımada bazen sıkıcı oluyo oda ayrı konu.
  • Evet hepsinde var. Şöyle de yapabilirsin. GittiGidiyor da sıfır değişim cihazı satanlar var. Ben 5s i öyle aldım mesela ses sınırı olmadığını doğrulattım satıcıya. Sen de öyle alabilirsin SE

araştırdım İngiltere'de de şikayetçi olanlar var.. neyse ki AB'den çıkıyoruz (brexit) bu saçma uygulamadan da kurtulacağız diyorlar :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Sıfır değişim cihazı mantıklı, ya öyle olcak yada Avrupa dışında bir ülkeden sıfır getirtip pasaport kaydı vs.
    İngiltere de normal iplemezler AB sınırlaması falan adamlar :)
  • Değişim cihazlarının çoğu HB kodlu İsrail cihazları oluyor. Onlar denk gelirse sınır yoktur zaten. Küçük bir araştırma ile bulursun zaten :)

Bizi böyle arayışlara itenler utansın ne diyeyim

•  Avrupa Cihazlarında sınırlanan kulaklık seviyesine çözüm! (Jailbreak şart değil)

Ses Sınırlaması bulunan Türkiye'den alınma iPhone SE

Avrupa Cihazlarında sınırlanan kulaklık seviyesine çözüm! (Jailbreak şart değil)

Ses Sınırlaması bulunmayan Apple Store'da değişim cihazı olarak gelen İsrail menşeili iPhone 5s

olay budur arkadaşlar. cihazınızda bu şekilde ses sınırı olup olmadığını anlayabilirsiniz. Malesef arada dağlar kadar fark var, hem ses yüksekliği hem ses kalitesi olarak. Siz de bu şekilde karşılaştırma yapabilirsiniz.

Yeni aldığım iPhone SE'ye elimi sürmüyorum müzik dinlemek için..sırf bu ses sınırı illeti yüzünden..bu açıdan sıkıntı duyabilecek arkadaşlar da gittigidiyor,sahibinden üzerinde satılan swap,değişim cihazlarına yönelebilir. Denk gelirseniz mutlaka sorun soruşturun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makale_Helvetia -- 8 Temmuz 2017; 12:39:45 >

• Arkadaşlar şimdi aklıma geldi acaba iOS 11 betaları ile deneyen oldu mu? Belki çözülür bu sefer?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makale_Helvetia -- 31 Temmuz 2017; 8:48:43 >
  • Bu sorunun çözüm yolu kapanmış arkadaşlar yabancı bir siteden okudum. Konuyu kapatabiliriz.
  • okanic kullanıcısına yanıt
    Site linki paylaşabilir misin sana zahmet?

iOS 11 de böyle olacak demek ki..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 9.3.2de jb yapmadan yapamıyor muyuz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffrisby -- 31 Temmuz 2017; 11:35:40 >
  • ffrisby kullanıcısına yanıt
    9.3.2 de 1. sayfadaki işlemleri birebir yaparak yapabilirsin. jb'ye gerek yok. malesef ios 10 da olmuyor. aylardır araştırıyoruz ama çözüm bulan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

9.3.2 de 1. sayfadaki işlemleri birebir yaparak yapabilirsin. jb'ye gerek yok. malesef ios 10 da olmuyor. aylardır araştırıyoruz ama çözüm bulan yok

Sağ olun hocam.

Konu da ; 7.x - 9.2.1 arası tüm sürümlerde çalışıyor yazıyor o yüzden sordum kusura bakmayın

est ne kusuru

9.3.5 e kadar oluyor hocam malesef ios 10 ile bu işlem son buldu, sanırım ios 11 ile de olmuyor
  • quote:

est ne kusuru

9.3.5 e kadar oluyor hocam malesef ios 10 ile bu işlem son buldu, sanırım ios 11 ile de olmuyor

İşlem yapmadan önce ki bar sayısı ;
     Avrupa Cihazlarında sınırlanan kulaklık seviyesine çözüm! (Jailbreak şart değil)

İşlemden sonra değişen bar sayısı ;

Hayvani bir ses çıkıyor bunu orjinal olarak neden vermezler anlamıyorum kulak benim ses benim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffrisby -- 31 Temmuz 2017; 23:21:8 >

görüntü tamam, ses olarak da bariz bir artma varsa eğer tamamdır :) abd cihazı seviyesine gelmiştir
  • quote:

görüntü tamam, ses olarak da bariz bir artma varsa eğer tamamdır :) abd cihazı seviyesine gelmiştir

Değişti hocam acayip ses çıkıyor

Teşekkür ederim Size ve konu sahibine

• Ios 10.2 icin soyle birsey buldum

https://www.reddit.com/r/jailbreak/comments/5ta8zd/tutorial_increase_output_volume_for_headphones/

• quote:

Orijinalden alıntı: W O M B A T

Ios 10.2 icin soyle birsey buldum

https://www.reddit.com/r/jailbreak/comments/5ta8zd/tutorial_increase_output_volume_for_headphones/

deneyen varmı calıstıgına dair
  • W O M B A T kullanıcısına yanıt
    okumuştum daha önce,ama sanırım jailbreak yapmak gerekiyor ilk etap
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Evet hocam jailbreak yapmak gerekiyormus

• W O M B A T kullanıcısına yanıt
    Bu olay bence kapandı artık, iOS 11de de olacağını sanmıyorum. Betaları ile deneyen var mı diye sormuştum ama cevap gelmedi henüz

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.