Şimdi Ara

Avengers: Endgame gişede Avatar'ı geçebilir mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WB

Ne varsa avatar da, hic bir ozelligi olmayan matrix cakmasi klise bir filmdi. Bu isler kaliteye degil reklama bakiyor maalesef..
    hic bir ozelligi olmayan
  • Avatar bu bölümünden daha kaliteli idi.

• Avatar dönemin en toknolojik filmi idi. 3D efektlerini tekrar izlemek isteyen kişiler defalarca izledi filmi sinemada. Çünkü o tecrübeyi dvd ya da bluray'de tekrar yaşayamayacağını biliyordu.
    Endgame yaklaşır muhtemelken ama geçer mi bilemiyorum.
  • Avatar balonunu beğenmeyen tek ben değilim heralde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer Süper Kahraman filmlerinin popülaritesi ve mali getirisi böyle giderse sinema endüstrisinin tamamı artık bu filmler üretmeye ve yakında da her ülke kendi Süper Kahraman filmini yapmaya başlar ise hiç şaşmam. Ortada bu kadar büyük bir pasta var ise niye yapımcılar oturup beklesin. Yakında ilk Türk Süper Kahramanı da sinemaya düşer ve iyi bir gişe hasılatı yapar ise bakın siz seyre.

• Yıllardır sinemaya gitmiyordum bu filme bi gideyim dedim. Bir daha asla gideceğimi sanmıyorum berbat bir görüntü 360p falandı heralde.zaten bu yüzden gitmiyordum hiç keyif almadım yine Yaşasın netfix 4k bluray.

• Yarın gideceğim bakalım

• Avatarın neden bu kadar övüldüğünü anlayamıyorum. Birisi demiş grafikleri falan da, senaryosu kötü olan filmi izlemek istemezsin zaten. Nasıl bu kadar çok izlenmiş ve neden çok saçma geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: DigitalKral

Filmi 3 defa izledim.
    Avatar gibi içi boş bir filmin yanından geçemez ha? Avatar dediğin film James Cameron’un efekt tanıtımı için yaptığı tamamen traştan bir film. IMDb notu da ortada. End Game ile kıyaslamak falan bilemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

hic bir ozelligi olmayan

Alıntıları Göster
    Evet hiçbir özelliği yok. Efekt tanıtımı için çekilmiş boş bir film. End Game gibi bir filmle kıyas dahi edilemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 27 Nisan 2019; 16:31:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Evet hiçbir özelliği yok. Efekt tanıtımı için çekilmiş boş bir film. End Game gibi bir filmle kıyas dahi edilemez.

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

Alıntıları Göster
    Kandır kendini anca böyle muahahha yaparak kandırırsın.

• quote:

Kandır kendini anca böyle muahahha yaparak kandırırsın.

Alıntıları Göster
    Ağla avatar gibi açık dünya herkesin hitap edebileceği en iyilerden olan 3d deneyimi ve karakter genişliği ve adrenalin çok fazla yapım bulamazsın bulursun ama bu kafayla değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 27 Nisan 2019; 17:25:47 >

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    James Cameron iyi tokatlamış.

• quote:

James Cameron iyi tokatlamış.
    hemde nasıl taktik maktik yok demiş bam bam bam ben yaptımmı en iyisi diyor adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: DonsuzBalık

3 defa bu saçmalığa nasıl katlandın
    Sinema müdürüyüm.
    Filmi denedim.
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Sizi tokatlamış ama bunu anlayacak kafa sende yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Avatar gibi içi boş bir filmin yanından geçemez ha? Avatar dediğin film James Cameron’un efekt tanıtımı için yaptığı tamamen traştan bir film. IMDb notu da ortada. End Game ile kıyaslamak falan bilemiyorum.

Alıntıları Göster
    End Game'i kötülüyor değilim ama filmde tutarsız çok yer var.
    Spoiler vermemek için konuya girmeyeceğim ama hadi canım dedirten çok şey var.
  • Tekrar izlenebilir değil zor geçer.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.