Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.018
Cevap
15
Favori
331.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Capt. Awesome

quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

quote:

Orijinalden alıntı: Capt. Awesome

quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

gittim yeni avea hat aldim suanda kullaniyorum bu paketi

Hattınıza yükleme yaptınız mı ?
    Ben de şimdi yeni hat aldım ama hattımda toplam 4 lira 25 kuruş varmış.

evet icinde 5 TL flan oluyor ama 25 TL yukle tmmdir, 32 TL hat parasi + 25 TL 57 TL olcak ilk seferde

bu paketi yapmak icin 30 TL yuklemeyin sakin 25 TL yeterli oluyor

Dün yükledim 25 Lira ve şu an kullanıyorum :)

aynen bende cok iyi paket (:

• Bileğiniz üzere tarife sadece numarasını aveaya taşıyanlara veya hat alanlar için geçerli ancak eski avealılarda rahatlıkla geçiş yapabiliyor. Evet yanlış duymadınız, bende yıkılan tarifeyi 1 yıl kullandıktan sonra 2 ay önce bitti ve imkansızlıktan daha yeni lira yükleyebildim.

Yeniden nasıl tarifeye dahil olabileceğimi kara kara düşünürken 5YUZ yazıp 1991e göndereyim dedim.

Veee yıkılan tarifeniz yüklenmiştir diye mesaj geldi.
    YUMULUN!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KurtBasanLi

Bileğiniz üzere tarife sadece numarasını aveaya taşıyanlara veya hat alanlar için geçerli ancak eski avealılarda rahatlıkla geçiş yapabiliyor. Evet yanlış duymadınız, bende yıkılan tarifeyi 1 yıl kullandıktan sonra 2 ay önce bitti ve imkansızlıktan daha yeni lira yükleyebildim.

Yeniden nasıl tarifeye dahil olabileceğimi kara kara düşünürken 5YUZ yazıp 1991e göndereyim dedim.

YUMULUN!

1991 e kalan yazip gonderir misin hocam pakette ne vermisler ogrenelim...

• quote:

Orijinalden alıntı: lapya

quote:

Bileğiniz üzere tarife sadece numarasını aveaya taşıyanlara veya hat alanlar için geçerli ancak eski avealılarda rahatlıkla geçiş yapabiliyor. Evet yanlış duymadınız, bende yıkılan tarifeyi 1 yıl kullandıktan sonra 2 ay önce bitti ve imkansızlıktan daha yeni lira yükleyebildim.

YUMULUN!

"YIKILAN paket kapsamında 26.03.2013 tarihine kadar kullanabileceğiniz yurtiçi heryone 500dk, yurtici heryone 942SMS ve 1022 MB cepten internetiniz bulunmaktadır."

Yanlış hatırlamıyorsam geçen sene 2 şubatta hattım aveaya taşınmış hattı açıp direk abone olmuştum.
    son 2 aydır kontor yukleyemedim bu yüzden otomatik iptal olup olmadığını bilmiyodum.
    dün akşam 30TL yükledim ama paket yenilenmedi sadece telsiz ücreti kesildi.
    yani paket süresi bitmişti.

tam avea ile iletişime geçip ne yapabilirim diye soracakken son bi ihtimal 5YUZ yazıp 1991e göndereyim dedim belki olur, 1000 dakika olursada aveayı arar iptal ettiririm dedim. bi yaptım direk 500 dklı yıkılan pakete dahil oldum.
    twitter üzerinden aveaya numaramı vermıstım yaklaşık 1,30 saat önce aradılar sorunu hallettiğimi söyledim. fırsattan istifade paketin gözüküp gözükmediğini sordum ve telefondaki bayanda onayladı.

yeni abone olmadan paket yenilemiş oldum böylece.
    başka deneyip yapan olursa mutlaka yazsın.
    böylece diğer arkadaşlarda istifade etmiş olur.

5YUZ yazıp 1991'e mesaj atın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lapya

quote:

YUMULUN!

"YIKILAN paket kapsamında 26.03.2013 tarihine kadar kullanabileceğiniz yurtiçi heryone 500dk, yurtici heryone 942SMS ve 1022 MB cepten internetiniz bulunmaktadır."

Yanlış hatırlamıyorsam geçen sene 2 şubatta hattım aveaya taşınmış hattı açıp direk abone olmuştum.
    son 2 aydır kontor yukleyemedim bu yüzden otomatik iptal olup olmadığını bilmiyodum.
    dün akşam 30TL yükledim ama paket yenilenmedi sadece telsiz ücreti kesildi.
    yani paket süresi bitmişti.

tam avea ile iletişime geçip ne yapabilirim diye soracakken son bi ihtimal 5YUZ yazıp 1991e göndereyim dedim belki olur, 1000 dakika olursada aveayı arar iptal ettiririm dedim. bi yaptım direk 500 dklı yıkılan pakete dahil oldum.
    twitter üzerinden aveaya numaramı vermıstım yaklaşık 1,30 saat önce aradılar sorunu hallettiğimi söyledim. fırsattan istifade paketin gözüküp gözükmediğini sordum ve telefondaki bayanda onayladı.

yeni abone olmadan paket yenilemiş oldum böylece.
    başka deneyip yapan olursa mutlaka yazsın.
    böylece diğer arkadaşlarda istifade etmiş olur.

5YUZ yazıp 1991'e mesaj atın.

cok guzel olmus. gule gule kullanin. biz bimcelle capa attik maalesef...

• facebook çok kullanıyorum. ayriyeten bir face paketi var mi? boşuna 1 gb den gitmesin. en ucuz face paketi ne kadar. ilk face paketin mb ni yer dimi

• Yıkılan paketi kullanmak istiyorum ama hattını yeni taşıyanlar ya da yeni hat alanlar için geçerli yazıyor. Avea olan hattımı turkcell'e geçirip daha sonra tekrar Avea'ya geçirsem yıkılan paketten faydalanabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerbestKasli

Yıkılan paketi kullanmak istiyorum ama hattını yeni taşıyanlar ya da yeni hat alanlar için geçerli yazıyor. Avea olan hattımı turkcell'e geçirip daha sonra tekrar Avea'ya geçirsem yıkılan paketten faydalanabilir miyim?

şu çılgın türkler

• arkadaşlar bir sorum olacak;
    şimdi ben turkcell kullanıyorum tam 10 senedir. şuan kullandığım paket şöyle aylık 30 tl yüklüyorum otomatik olarak 100 mb int ve 100 mb sms hediye heryöne bunun 19 lirasına 500 dk alıyorum (250+250) 7 lirasına da 500 mb int paketi alıyorum yani yaklaşık 26 liraya 500 dk 100 sms ve 600 mb internet paketim oluyor. sms benim için önemli değil s3 kullandığım için internet datası çok tutuyor şimdi konuşma süreleri aynı sadece arada internet farkı var bir yanda 4g destekli turkcell diğer tarafta 3g destekli avea ankaradayım çekmeme gibi durum olmaz tabi ama turkcell bu kampanyayı ne kadar daha tutacağı allah kerim . o yüzden sizce geçmeli miyim fırsatı kaçırmamalı mıyım? önceden avea kullandım konuşma olarak pek fark göremedim. sonra vodafone taşımıştım sonra kapandı zaten. arada kaldım fikirlerinizi almak istiyorum
  • kombinasyon arayanlara bir konmbinasyon vereyim :)
    1-Taraftar hattı alıyosunuz yada taşıyosunuz (tercih BEŞİKTAŞ)
    2- Şampiyon Tarifede hattı açtırıyosunuz
    3-Facebook Tweter paketine abone oluyosunuz(İllaki 25 Tl Yükleyeceksiniz)
    4-25 tl yüklüyosunuz ( taraftar hatlarıyla 2000 dk. face twet bedava oluyor)
    5- Yeni yıkılan tarifeye geçiyosunuz (5 YUZ yazıp 1991 e gönderiyosnuz 23 tl kesiliyor)
    Ve paket tamamlanıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: avianca

arkadaşlar bir sorum olacak;
    şimdi ben turkcell kullanıyorum tam 10 senedir. şuan kullandığım paket şöyle aylık 30 tl yüklüyorum otomatik olarak 100 mb int ve 100 mb sms hediye heryöne bunun 19 lirasına 500 dk alıyorum (250+250) 7 lirasına da 500 mb int paketi alıyorum yani yaklaşık 26 liraya 500 dk 100 sms ve 600 mb internet paketim oluyor. sms benim için önemli değil s3 kullandığım için internet datası çok tutuyor şimdi konuşma süreleri aynı sadece arada internet farkı var bir yanda 4g destekli turkcell diğer tarafta 3g destekli avea ankaradayım çekmeme gibi durum olmaz tabi ama turkcell bu kampanyayı ne kadar daha tutacağı allah kerim . o yüzden sizce geçmeli miyim fırsatı kaçırmamalı mıyım? önceden avea kullandım konuşma olarak pek fark göremedim. sonra vodafone taşımıştım sonra kapandı zaten. arada kaldım fikirlerinizi almak istiyorum

Ankarada da Türkcellin ve avea nın 3g çekmeyen yerleri var Türkcell yurt genelinde kalitelii ama bence geçin avea ya sonuçda ankaradasın bende ankaradayım herhangi bir sıkıntı dumadım şimdiye kadar Maşallah online fifa 13 bile oynuyorum evde İnşallah nazar değmez...

• quote:

Orijinalden alıntı: bykutluay

quote:

Orijinalden alıntı: avianca

arkadaşlar bir sorum olacak;

Ankarada da Türkcellin ve avea nın 3g çekmeyen yerleri var Türkcell yurt genelinde kalitelii ama bence geçin avea ya sonuçda ankaradasın bende ankaradayım herhangi bir sıkıntı dumadım şimdiye kadar Maşallah online fifa 13 bile oynuyorum evde İnşallah nazar değmez...

hocam kızılaya 3km meclise 5 km mesafedeyim cebeci civarı istikametim nasıl evde 3g çekmez. teli şebeke modunda wcdma ya alıyorum telde 1 çubuk anca çıkıyor otomatik yaparsam gsm oluyor edgeden giriyorum turkcell kullanmamın ne anlamı kaldı çekmeyecekse? acaba müşteri hizmetlerine yazsam mı ?

• quote:

YUMULUN!

daha önce yıkılan paketi kullandığın için tekrar kayıt yapabildin

ama daha önce yıkılan paketi kullanmayan avealılar dediğin yolu kullanarak yıkılan pakete geçemezler..............
  • quote:

Yıkılan paketi kullanmak istiyorum ama hattını yeni taşıyanlar ya da yeni hat alanlar için geçerli yazıyor. Avea olan hattımı turkcell'e geçirip daha sonra tekrar Avea'ya geçirsem yıkılan paketten faydalanabilir miyim?

" Numara taşıma ile gelen ve Yıkılan Paket'in yeni müşteri teklifinden yararlanacak numara eğer daha önce Avea numarası ise, numaranın tekrar Avea'ya taşındığı tarih ile numaranın Avea'dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır. "

90 gün sonra tarife açık olursa faydalanabilirsin..............
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaggag

quote:

" Numara taşıma ile gelen ve Yıkılan Paket'in yeni müşteri teklifinden yararlanacak numara eğer daha önce Avea numarası ise, numaranın tekrar Avea'ya taşındığı tarih ile numaranın Avea'dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır. "

90 gün sonra tarife açık olursa faydalanabilirsin..............

Çok uzunmuş süre. Neyse kısmet değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerbestKasli -- 25 Şubat 2013; 6:23:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bykutluay

kombinasyon arayanlara bir konmbinasyon vereyim :)
    1-Taraftar hattı alıyosunuz yada taşıyosunuz (tercih BEŞİKTAŞ)
    2- Şampiyon Tarifede hattı açtırıyosunuz
    3-Facebook Tweter paketine abone oluyosunuz(İllaki 25 Tl Yükleyeceksiniz)
    4-25 tl yüklüyosunuz ( taraftar hatlarıyla 2000 dk. face twet bedava oluyor)
    5- Yeni yıkılan tarifeye geçiyosunuz (5 YUZ yazıp 1991 e gönderiyosnuz 23 tl kesiliyor)
    Ve paket tamamlanıyor :)

Taraftar hattı almadan da şampiyon tarifeye geçilebilir. Ayrıca face tweet ücretsiz paketi yıkılan paketle çakışma yaparsa işi riske atmaya gerek yok

• Avea yeni hat aldim.Aldigim numarayi sevmedim , bi sekilde numarami degistirmem lazim , bana anlamli gelmeyen numara belki baskasi icin anlamli gelebilir almak isteyen varsa ozelden soylesin.
    Kendime baska numara almayi dusunuyorum
    daha kimseyle paylasmadim numarami. icinde bal 250 pakedi var şuan, kontor yuklerseniz yikilan paket aktif olacak

• Bugün hattımı taşıyorum sırf bu tarife için bakalm.
  • Aveali olanlara 1 bardak su

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya için son gün ne zaman bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.