Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.018
Cevap
15
Favori
331.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tarifeye zam mesajı banada geldi bende avea bayisine uğradım nedir ne değildir bir sorayım dedim
    paketin tekrar abone alımına açılacağını söylediler yazı gelmiş yarından itibaren geçerliymiş
    yeni yıkılan paket adıyla çıkan bu pakette 500dk ve 1000sms 19tl olacakmış internet paketi yokmuş.

bilgi kesin değil bayinin söylediği bu şekilde umarım doğrudur...
  • arkadaslar bırısede dememıs gelen msjda neten 1 gb ınternet yazmıo dıe neysekı aveanın sıtesınde yazıo
  • Arkadaşlar benimde 1 yılım doldu ve şu mesaj geldi: 12 aydan daha uzun süre YIKILAN paketten faydalandın.8 Ocak itibariyle aynı paketi 23 TL ye veya her yöne 500 dk +1000 sms içeren yeni yıkılan paketi 19 TL ye alabilirsin.
    http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/19TLlikYikilanPaket sitesine baktım,şöyle yazıyor:8 Ocak itibarıyla, Yıkılan Paket’in numara taşıma teklifinden yararlanan ve bu pakette 12. ayını dolduran müşterilerimiz,
    Her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet içeren Yıkılan Paketi 23 TL’ye,Her yöne 500 dakika ve her yöne 1000 SMS içeren YENİ Yıkılan Paketi 19 TL’ye alabileceklerdir.
    Yeni Yıkılan Paketi almak isteyen müşterilerimizin, mevcut Yıkılan Paketleri’nin otomatik yenilemesini iptal ettikten sonra, mevcut paketlerinin 30 günlük kullanım süresi dolduğunda KARMA yazıp 1991’e göndermeleri gerekmektedir.

anladığım kadarıyla 8 ocaktan sonra eski pakete devam etmek istiyorsan bundan sonra 23 tl+2 tl hattında bulundur hiçbirşey yapma biz otomatik çekmeye devam edecez.Ya da İPTAL yaz 1991 e gönder mevcut paketlerinin 30 günlük kullanım süresi dolduğunda KARMA yazıp 1991’e gönder Her yöne 500 dakika ve her yöne 1000 SMS içeren YENİ Yıkılan Paketi 19 TL+2 TL hattınızda çekerek abonelik başlasın.

Arkadaşlar 1 gb internet için 4 TL fark vermek daha mantıklı,hala bu fiyata en ucuzu yine avea...

edit: 1 gb internet paketi 14.5 TL
    500 mb internet paketi 9 TL satıldığına göre 4 tl hala ucuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafazad -- 7 Ocak 2013; 21:19:35 >

• bana da geldi bu mesaj
    ama 2 ocakta yenilenmişti.

şimdi ne yapmak gerekiyor anlamadım.

http://www.turkkeyif.com/412-avea-yikilan-paket-fiyat-degisikligi/
  • Biz bu paketi alırken 25 yaş altı olma koşulu vardı şu anda böyle bir durum yok değil mi. Kayıt olduğumuz TC numarası 25 yaşını doldursa bile yararlanabiliyoruz. Yaş sınır kalktı değil mi?
  • paketin bitene kadar devam sonrası 2 şubatta 25 Tl yi hazırla...

turkcell in 300 dk + 300 mb + 300 sms 12 ay taahütle 29 TL..link buradahttp://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/konusmavemesajlasma/yeniturkcellilereozel/Faturali-300.aspx
    500 dk + 1 gb + 1000 sms 12 ay taahütle 49 TL http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/konusmavemesajlasma/yeniturkcellilereozel/Hepsi-Paketi.aspx
    400 dk + 100 mb + 1000 sms 12 ay taahütle 30 TL

• Turkcell su paketi 49 değil de 39 veya altında yapsa direk geçerim ama halihazirda 19 oduyorken 49 cok fazla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JasoNBuraK -- 7 Ocak 2013; 21:45:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StrideR10

Biz bu paketi alırken 25 yaş altı olma koşulu vardı şu anda böyle bir durum yok değil mi. Kayıt olduğumuz TC numarası 25 yaşını doldursa bile yararlanabiliyoruz. Yaş sınır kalktı değil mi?

bu tarife kalktı,iptal etmediysen devam et..
  • meşhur paketimiz 23 TL oldu hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

Turkcell su paketi 49 değil de 39 veya altında yapsa direk geçerim ama halihazirda 19 oduyorken 49 cok fazla..

500 dk konuşma ve 1000 sms farketmiyor belki interneti biraz daha iyi turkcell de ama 30 tl farka değer mi, avea nın 19 tl den kazandığını sen 49 a satıyorsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafazad

quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

Turkcell su paketi 49 değil de 39 veya altında yapsa direk geçerim ama halihazirda 19 oduyorken 49 cok fazla..

500 dk konuşma ve 1000 sms farketmiyor belki interneti biraz daha iyi turkcell de ama 30 tl farka değer mi, avea nın 19 tl den kazandığını sen 49 a satıyorsun..

Kesinlikle. Tarife iyi güzel de evde iyi çekmiyor. Yoksa bir sıkıntım yok..

• quote:

quote:

Biz bu paketi alırken 25 yaş altı olma koşulu vardı şu anda böyle bir durum yok değil mi. Kayıt olduğumuz TC numarası 25 yaşını doldursa bile yararlanabiliyoruz. Yaş sınır kalktı değil mi?

İptal etmedim etmeye niyetimde yokta kayıt olurken verdiğimiz TC numarasının bir önemi yok değil mi artık öğrenmek istediğim o. Yarın öbür gün kalkıpta verdiğiniz TC numarası 25 yaşını doldurdu artık bu tarifeden yararlanamazsınız derler mi? Yoksa sınırı kalktığı için böyle bir durum söz konusu değil mi.
  • Biri şu başlığı AVEA 23'LUK PAKET(HY 500 DK+HY 1000 SMS+1GB İNTERNET) diye düzeltse tamamdır ...
  • quote:

quote:

quote:

İptal etmedim etmeye niyetimde yokta kayıt olurken verdiğimiz TC numarasının bir önemi yok değil mi artık öğrenmek istediğim o. Yarın öbür gün kalkıpta verdiğiniz TC numarası 25 yaşını doldurdu artık bu tarifeden yararlanamazsınız derler mi? Yoksa sınırı kalktığı için böyle bir durum söz konusu değil mi.

bence demezler,abonelik devam etseydi git 25 altı kimlik no bul yeniden kayıt ol derlerdi.Eski aboneyi mağdur etmezler ha iptal olduysa da yapacak birşey yok...

• ya peki, 23 tl olarak kalsın istiyorum. bir yere mesaj atmama falan gerek var mı? sonra 19 tl çekip, interneti kesiklemesinler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nkA

quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

yahu vergiyi de içine katsınlar bari içine. Direk 25TL yükleme seçeneği koysunlar rahat edelim düz hesap. 23 tl olacakmış bana da mesaj geldi. 23 + 1,20 zam gelmedi vergiye hayret 1,50 olur diyorudm ben :D 24 ,20 hadi düz hesap 25 lira diyelim. Birde derse avea 23 lira paketi alabilmek için30 lira olması lazım hattınız da falan her ay 30 lira yüklemek zorunda kalacağız. Sms ten vazgeçip sınırsız internet olan başka paketleri araştırayım bakalım. Gerçi yinede ucuz avea alıştık güzeldi böyle zamlanınca garip oldu

Bana da mesaj geldi. Yıkılan Paket'in kullanım süresi sona erdi. 23 Tl olacak diye.

Arkadaşlar bu 23 liralık paket sadece Yıkılan Paket kullananlara mı özel? Hattı kendi üzerime alacağım için AVEA görevlisi hat kampanyaları vs. sıfırlanabilir dedi. Hattı üzerime alsam yine 23 lira olan paketten kullanabilir miyim?

Ayrıca 19luk yıkılan paket artık sona erdiği için faturalıya geçmek mantıklı mı? Her ay kontör yükle - sms çek sıkıntı biraz.

Malesef hat devir işlemiyle ilgili bilgim yok ama benim de aklıma takılan mevcut tarife devam etsin istiyorsak ne yapacaz. Hiç bişey yapmayacak mıyız, 19 lira çekip internetsiz pakete geçirirler mi acaba yanlışlıkla.

Birde 1000 sms ne yahu. Sms i kaldırıp 1gb internetli paketi 19 yapaymış keşke. ya da 100sms falan versinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Benimde dolmuş 1 sene.

+4 TL ile aynı tarife devam ediyor ama merak ettiğim bir şey var. Faturalıda KatKat tarifeye geçsem konuşma için 100 dk 5 TL olanı seçip, üzerine parayla internet alabilir myim? diye düşünürken internet paketi fiyatlarına baktım, 1 GB 19 TL, sınırsız 22 TL.

SMS pek kullanmıyorum, e Whatsapp'da var. Acaba +4 'e +3 daha ekleyip sınırsız internet paketi için katkata mı geçsem?

Kararsız kaldım ama genel olarak yıkılan gibi tarife yok. Velinimet vallahi.

Kat kat Tarife değil pakettir, tarifedeki dakikalar bittikten sonra devreye girer, dolayısıyla dakika içeren tarifeniz yoksa Katkat kullanamazsınız.....

Süper Fikir tarifesinin aylık sabit ücreti 9 TL., 12 ay taahhüt verirseniz sabit ücret 5 TL. oluyor + 100 dakikası 4 TL........

Süper fikir tarifesinde 100 dakikayı geçmezseniz taahhütsüz 13 + 1.3 TL. civarı Telsiz Kullanım Ücreti ( + varsa arayanıbil ) = 15 TL. civar / taahhütlü 11 TL. civarı eder.....

üzerine 19 ya da 22 TL. eklediğinde pek mantıklı olmuyor...............

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

yahu vergiyi de içine katsınlar bari içine. Direk 25TL yükleme seçeneği koysunlar rahat edelim düz hesap. 23 tl olacakmış bana da mesaj geldi. 23 + 1,20 zam gelmedi vergiye hayret 1,50 olur diyorudm ben :D 24 ,20 hadi düz hesap 25 lira diyelim. Birde derse avea 23 lira paketi alabilmek için30 lira olması lazım hattınız da falan her ay 30 lira yüklemek zorunda kalacağız. Sms ten vazgeçip sınırsız internet olan başka paketleri araştırayım bakalım. Gerçi yinede ucuz avea alıştık güzeldi böyle zamlanınca garip oldu

Telsiz Kullanım Ücretine zam gelmedi mi???

Malesef geldi

Telsiz Kullanım Ücreti

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yayınlanan 2013 Yılı Telekomünikasyon Hizmetleri Ücret Tarifesi uyarınca; 2012 yılında 14,56 TL olarak uygulanan Telsiz Kullanım Ücreti, 2013 yılı için 15,68 TL olarak belirlenmiştir. Söz konusu ücret, faturasız müşterilerimizden Ocak ayında 1,38 TL, sonraki aylarda ise her ay 1,30 TL olarak tahsil edilecektir.

2013 yılı içinde numarasını taşıyarak Avea'ya gelen faturasız müşterilerimizden 2013 yılı boyunca, standart aktivasyon ile gelen faturasız müşterilerimizden aboneliklerinin ilk ayında, Telsiz Kullanım Ücreti tahsil edilmeyecektir.

Avea faturasız hat sahibi müşterilerimiz, eğer Telsiz Kullanım Ücreti’nin AVEA tarafından adlarına devlete ödenmesini isterler ise, faturasız Standart Tarife’ye geçebilirler. Tarife ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın!

http://www.avea.com.tr/web/Hakkimizda/DuyurularDokumanlar/Duyurular/TelsizKullanimUcreti

• Faturasız hatlarda faydalanabiliyor mu? Yaş sınırı falan var mı?
    Hattı alalı 1 hafta oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Capt. Awesome -- 7 Ocak 2013; 1:13:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Capt. Awesome

Faturasız hatlarda faydalanabiliyor mu? Yaş sınırı falan var mı?
    Hattı alalı 1 hafta oldu.

cevabı konunun başlığında gizli

gizli de değil hatta, açık
  • 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.