Şimdi Ara

AVEA Yeni Emniyet Tarifesi (Net Bilgiler Eklendi) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.456
Cevap
44
Favori
149.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim bir tanıdığım var bana referans verecek ama bu iş nasıl olacak bilmiyorum. Şuan faturasız vodafone'dayım hattımı aveaya taşıyacağım ama ne yapmam gerek bilgi verirmisiniz?
  • referans verilir
  • utkuerkaya06 U kullanıcısına yanıt
    bu tarife değişikliğinden kaynaklanan 36.88 TL nedir acaba

şimdi geçiş yapınca bunun üstüne mi 27 TL vereceğiz

yani 36+27 = 63 TL mi olacak ilk fatura acaba
  • Ben bugün hattımı taşıma başvurusunda bulundum hat açıldığında 6008'e mesaj atmam gerekmiş. Mesajda sadece numarayımı yazacağım başında sıfır olmalı mı? Birde referansıma hattı aldıktan sonra 1 ay beklemesini söylemişler referans verebilmesi için ancak 2 hafta geçmiş bu sorun olurmu referans verebilmesi için?
  • Beyler şu konuda kesin bir bilgisi olan var mı?
    Referansımız mini tarifede. Biz de illa mini tarife mi kullanmak zorundayız? İlk geçişten sonra midi tarifeye yükseltebiliyor muyuz?
  • Yılmadım bugün bir kez daha Twitterdan yazdim ve aradilar. Aynı şeyleri tekrar konuştuk ve bu sefer taahhütü hemen iptal ettiler. Niye beni o kadar uğraştırdnz madem bu kadar kolaydi dedim. Bazı arkadaşlar sistemi tam bilmiyorlar diyor bana. Neyse referans için mesaj attım. Karşı taraf onay mesajını da gönderdi hemen sağolsun ama bana tarife değişikliği için sms gelmedi henüz. Saatler oldu mesaj atalı. Az önce online işlemlere baktım ve tarife değişmemiş.
    Sizin değişiklik bu kadar uzun sürdü mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem hala taahhudunuz var sanıyor.

Referansinizin müşteri hizmetlerini arayıp; ben biliyorum onun şu anda taahhüdü yok diyerek sesli onay vermesi gerekiyor.

Avea saçmalıklarından seçmeler işte..

• arkadaşlar emniyet mensubu her kişi kendi adına 7 tane hat alabiliyor.

kendi üzerine açılan her hattın 3 tane referans verme hakkı oluyor mu yoksa her kişi sadece 7 tane hat + 3 referans mı verebilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ehlisafa

bu tarife değişikliğinden kaynaklanan 36.88 TL nedir acaba

şimdi geçiş yapınca bunun üstüne mi 27 TL vereceğiz

yani 36+27 = 63 TL mi olacak ilk fatura acaba

hocam ilk fatura ne şekilde gelecek bende bilmiyorum;inanın ben de merak ediyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganays

arkadaşlar emniyet mensubu her kişi kendi adına 7 tane hat alabiliyor.

kendi üzerine açılan her hattın 3 tane referans verme hakkı oluyor mu yoksa her kişi sadece 7 tane hat + 3 referans mı verebilir ?

her hattan 3 referans toplam 21 referans hakkı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzselim13

quote:

Olurmu hiç

bana hiç mantıklı gelmedi

referans hatta değil kişiye ait kanımca

dolayısıyla toplamda 3 referans olmalı

Ama dediğiniz gibi Online işlemlerde referans hat başına gözüküyor.

Aslında bu konumdaki birisi açıklık getirse iyi olur
  • quote:

quote:

Ciddi misiniz 21 referans hakkı varsa yaşadık demektir :D

• Fiyat güzel gerçekten ama bu devirde kimse kimseye referans olmaz.
  • arkadasımın iki tane hattı var kendisinin üzerine,birisini kendisi diğerini annesi kullanıyo,kendi kullandıgı hattın referanslarını verdi..annesinin kullandıgı yine kendi üzerine olan hattının referanslarını bugun yarın vercek sonucu yazarım burdan..olursa demektir ki hat bası 3.ki buyuk ıhtımal oyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzselim13 -- 1 Ağustos 2013; 14:47:36 >
  • bu tarifeyi alıp bilgisayarla nasıl kullanabiliriz?yardımcı olursanız sevinirim iyi günler
  • Allah belasını versin bu Avea nın. Böyle gayri ciddi bir firma yok. Sanayi esnafi gibiler. Kaç kere görüştüm mh ile halen bu tarifeye geçişim yapilmadi.

• Arkadaşlar Şimdi Ben Referans Buldum Diyelim Ben Mi Gideceğim Avea Bayiisinde Yoksa Referans Olacak Kişi Mi Gidecek?
    Birde Referansı Onayladıktan Sonra Hemen Onun Olduğu Tarifeye Geçiyormuyum?
  • Haftalarca uğraştıktan sonra nihayet geçiş yaptım tarifeye. Ama hep diyorum bu Avea ömür törpüsü.

• Ahhahahah. Haydi tebrikler ve gözünüz aydin. Güle güle kullanin inşallah. Kadir gecesinde 1000 mesaj iyi oldu dogrusu. 100 tanesini kullandim. Bir de şaka maka pek kullanmam herhalde derken 5400 dakikanın 200-300 dakikasını 1 haftada kullandım. Normal 1000 dakikanın daha 880 dakikası duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ehlisafa

quote:

quote:

Olurmu hiç

bana hiç mantıklı gelmedi

referans hatta değil kişiye ait kanımca

dolayısıyla toplamda 3 referans olmalı

Ama dediğiniz gibi Online işlemlerde referans hat başına gözüküyor.

Aslında bu konumdaki birisi açıklık getirse iyi olur

hat başına değil referans tc kimlik noya bağlı yani bir kişinin 1 hattıda olsa 7 hattıda olsa sadece 3 referans verebiliyor çünkü ben bütün hatlarımı kontrol ettiğimde kalanın iki olduğunu görüyorum sadece bir hattımdan bir referans verdim her ikisindende düşmüş bilginize....

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.