Şimdi Ara

AVEA Yeni Emniyet Tarifesi (Net Bilgiler Eklendi) (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.456
Cevap
44
Favori
149.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Serhat6363

Merhaba arkadaşlar.
    Referans olan,tarifesini değiştiğinde yani emniyet dışındaki bir tarifeye (Prime,Seç Tarifeleri vs..) geçtiğinde referans oldukları 3 kişinin tarifeleride etkilenirmi,yani örneğin prime tarifesine geçen kamu mega kullanıcı,referans oldukları 3 kişidemi prime tarifesine geçer ?

Hayır referans müşteriler diledikleri kadar kalırlar tarifede çıkış yaparlarsa yeni referans olmadan geri dönemezlerdi sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Referans olan aveadan baska operatore gecerse referans olduklari icin sorun oluyo mu

• Bir de gecis yaptim sms ile taahhutte verdim onay msjlari geldi fakat kalan bilgi sorguladigimda hersey sıfır gozukuyo dakika sms ve internet bi sure beklemem mi gerek

• Referansla abone olan kişide başkasına referans olabiliyorsa yardımcı olabilirim, 1 buçuk senedir kamu megalıyım, ilk yıl sabit 28,5 TL gelirdi, taahhüt bitince müşteri hizmetlerini arayıp 1 yıl daha kalma sözü verdim, şimdi 31-32 tl geliyor, yinede fiyat gayet iyi...

• quote:

Orijinalden alıntı: cemcem0

Referansla abone olan kişide başkasına referans olabiliyorsa yardımcı olabilirim, 1 buçuk senedir kamu megalıyım, ilk yıl sabit 28,5 TL gelirdi, taahhüt bitince müşteri hizmetlerini arayıp 1 yıl daha kalma sözü verdim, şimdi 31-32 tl geliyor, yinede fiyat gayet iyi...

Hayır olamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

quote:

Referansla abone olan kişide başkasına referans olabiliyorsa yardımcı olabilirim, 1 buçuk senedir kamu megalıyım, ilk yıl sabit 28,5 TL gelirdi, taahhüt bitince müşteri hizmetlerini arayıp 1 yıl daha kalma sözü verdim, şimdi 31-32 tl geliyor, yinede fiyat gayet iyi...

Hayır olamaz

Online İşlem Merkezinde, Referans sistemi diye bi bölüm var, oraya numara girebiliyoruz ama denemedim hiç

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

quote:

Hayır olamaz

Online İşlem Merkezinde, Referans sistemi diye bi bölüm var, oraya numara girebiliyoruz ama denemedim hiç

Orayı deneyin devamında talebinizin sonucu SMS ile bildirilecektir uyarısını göreceksiniz telefona da referans ile gelen abone referans olamaz diye mesaj gelecektir.

• Avea Faturasız hat kullanmaktayım. Kamu mega tarifisine geçme niyetim var fakat detaylarda yazan şu bilgi kafama takıldı

Kurumsal veya faturasız bireysel hattı olan mevcut müşteriler referans sistemine doğrudan başvuramazlar, hatlarını önce faturalı bireysel tarifeye geçirmeleri gerekir. Bireysel faturalı tarifeye geçiş sonrası Kamu tarifesine geçiş için 31 gün beklenmesi gerekmektedir.

Bir ay beklemeden geçemiyoruz galiba?
  • Alınık referans aranıyor..
  • StrideR10 kullanıcısına yanıt
    Numaranizi taşıyin Avea dışına hat açılınca tekrar Avea referans tarifesine geri taşıyin sonrasında hat açılınca referans yoluyla geçebilirsiniz.

• StrideR10 kullanıcısına yanıt
    numara taşımanıza gerek yok, hattınızı faturalı referans tarifesine geçirmeniz yeterli.
  • Bilgi için teşekkürler..

O zaman alınık referans aranıyor diyebilirim bende yardımcı olabilecek arkadaşların irtibata geçmesini rica ederim.
  • Arkadaslar 2 tane İçişleri kamu Mega referansi alınacaktır elinde olan satmak isteyen varsa pm ya da numaradan iletisime geçerse sevinirim. 0535 569 35 65

• 100 TL ye satıyor millet referansı

• Avantajli kurum tarifesinden kamu megaya direk geçiş oluyor mu.

online işlemlerden denedim ama asagidaki yazıyı yazdı. Nerede yanlış yapıyorum acaba

Referans almak isteyen abonenin hattinda bulunan servisler dolayisiyla islem yapilamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gumus299 -- 14 Şubat 2015; 16:02:11 >
  • gumus299 G kullanıcısına yanıt
    Hattın yasal sahibi kurum kimliği ile geçiş yapıyorsa geçer yoksa referans yolu ile geçmek için bireysel faturalı bir tarifeye geçip ardından 30 gün sonra referans yoluyla kamu megaya geçiş yapabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamu Mega Referans satan varsa alabilirim

• htepeli kullanıcısına yanıt
    Maç Sonuçları ücretsiz yok mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hattıma referans satın almıştım, 3 kişiye referans olabiliyormuşum ama diğer hattıma kamu tarifelerinden birinde olmadığım için referans olamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: emcinar

Bu hattıma referans satın almıştım, 3 kişiye referans olabiliyormuşum ama diğer hattıma kamu tarifelerinden birinde olmadığım için referans olamadım

referans ile tarifeye geçenler referans veremez. online işlemlerde verebileceği görünüyor ama veremiyor.
    denenmiştir.

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.