Şimdi Ara

avea ya geçtim yaşadığım sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar bu satırları sinirlli ve kızgın olarak yazmaktayım.Numaramla avea ya geçtim ve bugün 100 kontör yükledim ve kampanyalardan yararlanayım dedim.Yükler yüklemez 300 dakika bedava ve müzik indir den 60 gün sınırsız müzik indirebilirsiniz mesajları yağdı...Sevinçden bir an önce eve gidip birkaç müzik indireyim dedim.(demez olaydım)Neyse eve geldim ve inanın 4 adet parça indirdim(avea nın sitesinden).Televizyona daldım.5 dk sonra ooo ne mesaj geldi ve kalan kontür 0 bir an önce yükleyinn..tabi kontür 0 olunca kalan 2 saat 55 dk konuşma hakkınıda kullanamıyorsunuz..peki o mesajlar neden yağıyor wap müzük indir wap müzik indir .beleş.YALANNNN.Müşteri hizmetlerini aradım günlük 5 mb müzik indir den parçalar bedava deyip durdu o zaman 100 kontür nereye gitti dedim wap da dolaşırken 5 mb yi geçmişinizdir dedi.yuhhhhhh sadece avea nın wap adresine girip müzik indir kısmına gidene kadar eğer 500 mb harcıyosak doğru... (Gelen mesajlarda wap map demiyor bilgisayar ve cebinize bedava indirin diyor) tam bir oyun ve aldatmaca
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Müzik indire neden waptan girip indirirsin ki? Müzik indir bilgisayardan indirdiğinde beleş. Download sınırın 5 MB geçer haliyle sürekli waptan indirirsen müziği.
  • 4 parça indirmişsin tabiki sınırı geçer bilgisayardan indirseydin herhangi bir sorun olmazdı. Katıldığınız kampanyaların karınca gibi olan içerik bilgilerini mutlaka okuyun
  • Müzik indirin bağlantı ücreti olmaması lazım; bu konuda ayarlar yoksa ya da yanlışsa ücretlendirme yapılabiliyor.
    Bir de internet konusunda blok olarak kontör alıp sonra iade etme olayı var.

1- Kontörleriniz 24 saat içerisinde geri dönebilir.
    2- Eğer ki dönmezse, burada operatörün ihmali var, reklamını yapıyorlarsa; para kazanıyorlarsa size hizmeti düzgün sunmak zorundalar. Öncelikle müşteri hizmetleriyle net bir şekilde konuşarak, sonrasında da gerekirse farklı yollardan hakkınızı arayın.

Ah Avea, niye böyle yaparsın müşterilerine! Geçen de İzmir'de çok saygın ve yüksek mertebeli birinin numarasını taşıdık ama tarife hatası vardı, 20 gün düzeltemediler, rezil oldum anlatamam..
  • quote:

Orjinalden alıntı: bungee20

Müzik indir wap kullanımı ücretsiz değil mi?

(Cep telefonuna şarkı indirme sırasında kullanılan GPRS kullanımı ücretsizdir.)www.aveamuzik.com 'dan alınmıştır.

Ha aaaa hayret avea nasıl yapmış böyle bir şey demeyeceğim, çünkü aynısı benim başıma da geldi. 1,5 ay uğraştım, siz wap'a girmişsiniz, yalan söylüyorsunuz dediler. Hakem heyetinden karar çıkarttım, hakkımı söke söke almaya giderken, hattıma kontörleri "tesadüfen" iade ettiler.

Bungee yapma gözünü sevem. Wap ile GPRS aynı?

• Ee cepte kota aşımı yok
  • ilerleyen saatlerde belki kontorlerin geri yüklenebilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: erfc20

ilerleyen saatlerde belki kontorlerin geri yüklenebilir

bi ihtimal olursa ben burdayım
    5 mb zaten alınan ve gönderilen verinin 5 mb geçmesiyle ücretlendirme oluyor o kontörler avea yüklemediği sürece geri gelmezbence
  • bi süre sonra insanın içine doğuyo hangi kampanya beleşe geliyo hangisindeyse bi bit yeniği var. ciddiyim
  • bu kampanya mesajları tam anlamıyla bir kaos.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZeuSsss

bu kampanya mesajları tam anlamıyla bir kaos.

YARARLANIRKEN kaos oluşturmuyor ama
  • Ben defalarca indirdim cepten..

gprs ye bir lira vermedim..
  • bende waptan ındırdım 5 mbım dolmadı 4 degıl 10 sarkı ındırmısımdır hıc pcden ındırmedımkı
    bence sen bısekılde ara musterı hızmetlerını benımde 5mb dolmadıgı halde kontorlerım gıtmıştı aradım yklenır 24saat ıcınde dıyolar onada ınanma
    hattımı gecıyorum baska operatore dedı bak nası gelıyor kontorlerın
    ben oyle yaparak 39 kontorumu aldım yoksa onlara kalsa vermıyceklerdı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.