Şimdi Ara

AVEA WOOPS PAKETİ 23TL/28TL (500DK-5000SMS-2GB) (01.04.2014) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.158
Cevap
11
Favori
120.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam hiç riske girmeyim dedim 25 lira daha yükledim ve aldım paketi 23 Tl'den 5 dakika önce.

İyi forumlar!:)
  • Bende vodafonedan gectim umarim 23 tl vurur banada ,4-6 gun icinde gececekmisim. Artik bu kacinci oldu sayamiyorum fakat bi 10 kez tarife degistirmisimdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün avea kullanan bir arkadaşa aldık yine. Faturalı paketini, 23 TL, Onda da 30.000 kişi sınırı var. Paket sınırı halen dolmamış.. Faturalı da 2 Gb sonrası sınırsız internet var. O yüzden Faturalı kullanmak istedi..
  • Beyler başka operatörden geçersem taahhüt gerekmiyor yanlış mı anlamışım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanGD

Bugün avea kullanan bir arkadaşa aldık yine. Faturalı paketini, 23 TL, Onda da 30.000 kişi sınırı var. Paket sınırı halen dolmamış.. Faturalı da 2 Gb sonrası sınırsız internet var. O yüzden Faturalı kullanmak istedi..

hocam ben bunu gerzek bir avea bayiisine sordum,yok dedi.vodafondan gecersem bu sekilde faturali ve sinirsiz internet oluyor demi?

• Bende bugün yeni nesil 500 ekstra'dan S.E.Ç Full Artı Full 500 tarifesine geçtim, 500 ekstra paketinde taahhütüm bitmişti her ay 37.5 tl fatura ödüyordum faturayı 23 tl'ye çekmek gerçekten çok güzel oldu

Bir sene daha aveadayız artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Bende vodafonedan gectim umarim 23 tl vurur banada ,4-6 gun icinde gececekmisim. Artik bu kacinci oldu sayamiyorum fakat bi 10 kez tarife degistirmisimdir.

başka op. den gecene sayı sınırı yok 23 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: Serkan Sarı

quote:

Orijinalden alıntı: SerkanGD

Bugün avea kullanan bir arkadaşa aldık yine. Faturalı paketini, 23 TL, Onda da 30.000 kişi sınırı var. Paket sınırı halen dolmamış.. Faturalı da 2 Gb sonrası sınırsız internet var. O yüzden Faturalı kullanmak istedi..

hocam ben bunu gerzek bir avea bayiisine sordum,yok dedi.vodafondan gecersem bu sekilde faturali ve sinirsiz internet oluyor demi?

Tarife detayında yazıyor zaten kardesim. 96 kbs sınırsız.
    http://www.woops.com.tr/her-an-yeni-bir-woops/woops-firsata-bak

• vodafonedan hattı taşıdım, hat açılınca woops yazdım 4545'e gönderdim
    TC istedi... oğlumun no'sunu yazdım gönderdim...
    sonra araya bir iş girdi... tam 15 dakika sonra super firsat yazıp gonderebildim...

hattınızda yeterli bakiye yoktur mesajı geldi...

hemen detaylara baktım online işlmlerden...

4.306.480 bayt için 21.50 TL ve sonra da 200 bayt için 0,5 TL çekilmiş liralarımdan...
    yani yaklaşık 4,1 MB için 22 lira çekilmiş

cihazım arka planda netten e.posta kontrolü falan yaptı herhalde...

neyse bir 20 lira daha yükledim ve hemen super firsat yazdım, sakata gelmeden

an itibariyle woops 23 liralık pakete geçtim...

bayideki kız sim kartı verirken üzerinde ŞAMPİYON TARİFEYE GEÇ HER YÖNE 2400 DK KAZAN yazan bir kazıma kartı vermişti...

20 lira ve üzeri yüklemelerde geçerli 12 ay * 200 dakika hediyem de yüklendi sayesinde...

kendi hatamla giden 22 lirayı da bu ekstra 200 dakikaya saydım...

yıllar sonra hattımı AVEA'ya geri taşımış olmanın garip bir hissiyatı içindeyim...

hayırlara vesile olur inşallah...

ara ara twitter hesabımdan speedtest sonuçlarımı paylaşacağım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roxy joyrider -- 20 Ocak 2014; 16:43:33 >

• o şifre kartını bana bitti dediler o kadar da sormuştum bayilere

• görür görmez geçtiğim pakettir hala 23 tl den geçebilirsiniz peki her ay 23 TL mi olacak şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: acnidre

vodafonedan hattı taşıdım, hat açılınca woops yazdım 4545'e gönderdim
    TC istedi... oğlumun no'sunu yazdım gönderdim...
    sonra araya bir iş girdi... tam 15 dakika sonra super firsat yazıp gonderebildim...

hattınızda yeterli bakiye yoktur mesajı geldi...

hemen detaylara baktım online işlmlerden...

4.306.480 bayt için 21.50 TL ve sonra da 200 bayt için 0,5 TL çekilmiş liralarımdan...
    yani yaklaşık 4,1 MB için 22 lira çekilmiş

cihazım arka planda netten e.posta kontrolü falan yaptı herhalde...

neyse bir 20 lira daha yükledim ve hemen super firsat yazdım, sakata gelmeden

an itibariyle woops 23 liralık pakete geçtim...

bayideki kız sim kartı verirken üzerinde ŞAMPİYON TARİFEYE GEÇ HER YÖNE 2400 DK KAZAN yazan bir kazıma kartı vermişti...

20 lira ve üzeri yüklemelerde geçerli 12 ay * 200 dakika hediyem de yüklendi sayesinde...

kendi hatamla giden 22 lirayı da bu ekstra 200 dakikaya saydım...

yıllar sonra hattımı AVEA'ya geri taşımış olmanın garip bir hissiyatı içindeyim...

hayırlara vesile olur inşallah...

ara ara twitter hesabımdan speedtest sonuçlarımı paylaşacağım...

Hayırlı olsun ama mobil veriyi kapatın paket yokken ben öyle yapıyorum aman dikkat

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Bende vodafonedan gectim umarim 23 tl vurur banada ,4-6 gun icinde gececekmisim. Artik bu kacinci oldu sayamiyorum fakat bi 10 kez tarife degistirmisimdir.

başka op. den gecene sayı sınırı yok 23 tl

ciddimisiniz hocam,yüreğime su serptin şu an, bende hala geçemedim stres yapıyordum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar internette kota var ki acaba. 2 gb kimit var mesela 1 gbtan sonra hic dusmesi oluyor mu ? Ozel Mesaj atarsk yanitlarsaniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Germ

Arkadaslar internette kota var ki acaba. 2 gb kimit var mesela 1 gbtan sonra hic dusmesi oluyor mu ? Ozel Mesaj atarsk yanitlarsaniz sevinirim.

faturalilarda 96 kb/s den devam ediyor zannedersem

• Arkadaslar baska operatorlerden gecerken sayi siniri olmadigina emin misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

Arkadaslar baska operatorlerden gecerken sayi siniri olmadigina emin misiniz ?

aynen öyle 50.000 sınırı şebeke içinden paket satın alanlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhan__41

quote:

Ben bi 30.000 rakami okudugumu hatirlar gibiyim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: batuhan__41

quote:

Ben bi 30.000 rakami okudugumu hatirlar gibiyim

ben 50.000 görmüştüm sanırım sayıyı artırmışlar şuan 100.000 yazıyor

24 Aralık 2013 tarihi itibariyla, Avea'nın bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşteriler yurtiçi her yöne 500 dakika, her yöne 5000 SMS ve 2 GB cepten internet içeren Süper Fırsat paketinden faydalanabileceklerdir.
    Süper Fırsat Paketi’nin ücreti pakete kaydolacak ilk 100.000 mevcut müşterimiz için 23 TL; 100.000 müşteriden sonra ise 28 TL’dir. Avea paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

kaynak:http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/SuperFirsatPaketiMevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhan__41 -- 21 Ocak 2014; 23:48:47 >

• @batuhan__41 tamam teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.