Şimdi Ara

AVEA WOOPS PAKETİ 23TL/28TL (500DK-5000SMS-2GB) (01.04.2014) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.158
Cevap
11
Favori
120.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hat diğer operatörde ise iletişim merkezine gidin yardımcı oluyorlar. eğer mevcut avea faturaszı kullanıyorsan 1 aydan uzun suredır avea daysan müşteri hizmetleri aracılıgı ıle geçiş yaparsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yafess_

quote:

Orijinalden alıntı: speedman

Yav geçtik ama istanbul nurtepe de konuşamadım
    Telefonda 2 kez kesildi :s

bulundugunuz yerlerde evinizde deneyin hocam. öyle aman aman çekmıyorsa vodafone 25 tl lik 3 lü paketine geçin derim.

Valla Elazığ'da sorun yol dediler
    Şimdilik istanbuldayım ama evde çekmiyor :/
  • Arkadaslar ben bu tarifeyi kullaniyorum, aylik 23 tl oduyorum. Ayni tarifeyi faturali yapabilirmiyiz? Bir de internet sinirsiz filan olsa ne kadar tutar aylik?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi dakika 2 gb den sonra sınırsız mı bi yardımcı olur musunuz

• faturasız da paket asım ücreti ödersin ama faturalı 23 luk tarifede internet 2 gb dan sonra sınırsız 96 kbps hıza düşer.

• quote:

faturasız da paket asım ücreti ödersin ama faturalı 23 luk tarifede internet 2 gb dan sonra sınırsız 96 kbps hıza düşer.

oha 23 tl ye 500 dk 5000 sms 2 gb sınırsız internet.. kaçmaz lan bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18 e alan da var

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

18 e alan da var

Hocam o nasıl oluyo bilgi verirmisin

• Yusuf Saracen kullanıcısına yanıt
    sıcak fırsatlarda konusu var ben yapmadım

• Evt deil

• quote:

Orijinalden alıntı: ps2satilir

faturasızda internet sınırsız değil sanırım?

nasıl ya ben sırf sınırsız var diye geçtim yoksa eğer Allah beleasını versin aveanın.

baktım netten hakikaten yokmuş. depenin üstüne düş avea daha ne diyim ben sana.

neyse 2 gb bitince sınırsız veren en ucuz paket hangisi hacılar bi bilgisi olan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0ket -- 31 Ocak 2014; 20:14:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

quote:

Orijinalden alıntı: ps2satilir

faturasızda internet sınırsız değil sanırım?

nasıl ya ben sırf sınırsız var diye geçtim yoksa eğer Allah beleasını versin aveanın.

baktım netten hakikaten yokmuş. depenin üstüne düş avea daha ne diyim ben sana.

neyse 2 gb bitince sınırsız veren en ucuz paket hangisi hacılar bi bilgisi olan varmı?

hocam dikkatli okumanız gerekiyordu. ama şöyle bir güzellik yapar avea size. 1 ay kullnın. şubat ayında 26 sında faturalı woops tarifesine geçmek istediğinizi söyleyin. olmadı turkcell e gidip tekrar avea faturalı woops tarifesine geçin. ilk söyledıgım daha kolay olur sizin için. faturalı kampanya 28 şubat tarihinde bitecek sonuçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Saracen

quote:

18 e alan da var

avea faturalıda taahütlu olarak en az 1 yıl kullanıyorsun. ardından taahüt bitimine yakın avea müşteri hizmetlerine hatımı taşıyacagım fiyat çok pahalı diye blöf yapıorsun. onlar da gitmeyin diye indirimli veriyorlar hocam. ama numaranın turkcell den veya vodafone dan taşınmıs onlara ait numara olması gerekiyor. malum avea da yeni gelen müşteriler en degerlisi. yıllardır sadık abonesi olanları ikinci plana atıyorlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Saracen

quote:

18 e alan da var

avea faturalıda taahütlu olarak en az 1 yıl kullanıyorsun. ardından taahüt bitimine yakın avea müşteri hizmetlerine hatımı taşıyacagım fiyat çok pahalı diye blöf yapıorsun. onlar da gitmeyin diye indirimli veriyorlar hocam. ama numaranın turkcell den veya vodafone dan taşınmıs onlara ait numara olması gerekiyor. malum avea da yeni gelen müşteriler en degerlisi. yıllardır sadık abonesi olanları ikinci plana atıyorlar.

Ben faturasızım hocam bilgi için teşekkürler faturalı hatta bulaşmam

• Az once musteri hizmetlerini arayarak bu tarifeye gectim mesajla olmuyordu mh cozdu isi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski paketimde 1 gb ile 20 gün idare ediyordum ama şimdi sadece 5 günde 1.6 gb harcamışım. telefonun hesabına göre 900 mb kullanılmış.

avea beni kazıklıyor olmasın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avea faturasiz kullaniyorum woops faturaliya gecmem mumkun mu ? Mumkunse nasil gecebilirim ?

• 1 aydan fazla avea faturasız hat kullanıyorsan şu anda ara müşteri hizmetlerini bu tarifeye faturalı geçmek istediğini soyle hocam. Daha kolay geçiş oluyor.

• quote:

1 aydan fazla avea faturasız hat kullanıyorsan şu anda ara müşteri hizmetlerini bu tarifeye faturalı geçmek istediğini soyle hocam. Daha kolay geçiş oluyor.

Tamam deneyeceğim çok teşekkürler . Bir de faturalıya geçişte bazı belgeler istiyorlar hani son 2 ay a ait fatura ..vs gibi bunları vermeden hemen geçişimi sağlayabilirler mi ? Son olarak woopsta herhangi bir kontenjan var mı 23'lük tarifede 25 yaş altı başvuran herkes kullanabiliyor mu hocam ? Seni de soru yağmuruna boğduk ama gece gece
  • estağfurullah elimden geldiği kadar yardımcı oluyorum herkese. müşteri hizmetleri aracılığı ile geçiyorsunuz fatura istenmiyor. E fatura talep ediyorsunuz. Yada otomatik ödeme talimatı veriyorsun müşteri hizmetlerine belirtiyorsun. Ve 25 yaş altı biri tc si gerekiyor. Bu tarifeye geçiyorsun ondan sonra.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.